Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto/Montreal 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šteta što Grigor ovdje nije mogao nešto više da napravi, ali vjerujem da i umor čini svoje, ipak je sve prethodne mečeve ugrao u tri seta... da li Žo može do titule, samo da ga luda glava sutra ne ubije
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by Maxx-a View Post
      Valjda ono kada se unapreduje jedan aspekt igre trpe drugi manje ili vise.A vidi se da je Jo i defanzivu popravio, bar tako izgleda na ovom Rogers cupu.
      Sad se tacno videlo da mu je defanziva odlicna

      Comment


      • Kada je igrao meč sa Endijem mnogo sam se iznenadio koliko je slajs igrao.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Conga igra koa preporodjen. Pobjede nad Novakom i pogotovo Marijem, koji je igrao jako dobro, su mu digle samopouzdanje a iamam osjecaj da mu je novi trenerski tim rekao da ne misli previse dok igra, da se oslanja na instikt.
          Osvojice Conga ovde titulu a najsluzniji ce biti Novak. Kao sto je digao Mareja iz mrtvih sad to isto radi sa Congom. Odlukom da tankuje mec sa Congom, Novak je sebi napravio medvedju uslugu. Prvo, nijedan poraz nije dobar za samopouzdanje makar on bio i takticki. Pod dva, digao je Congi tako potrebno samopuzadnje koje je bilo na vrlo niskom nivou nakon niza poraza protiv Novaka. Samopuzdanje se tesko stice a vrlo lako gubi. Ako nije imao nameru da juri titulu u Toront trebao je vec posle meca sa Monfisom da preda naredni mec bez borbe pod izgovorom da ga boli rame recimo i ode mirne duse u Sinsinati.

          Comment


          • Pobeda...kad je zadnji put bio u finalu nekog znacajnijeg turnira?
            I koji ce mu sad biti ranking?

            Comment


            • VAMOS TSONGA!
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Pa cini se finale WTF 2011 protiv Federera je njegovo polsednje finale nekog velikog turnira.
                Za ranikng nisam sigurna
                Last edited by Maxx-a; 09-08-14, 21:40.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Tsonga je u oba seta napravio brejk baš onda kada je trebalo. Odigrao je dosta dobro, ritern je dosta dobar, fino igra sa osnovne, servis je odličan u bitnim trenucima što je najbitnije.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Originally posted by Sonja View Post
                    Pobeda...kad je zadnji put bio u finalu nekog znacajnijeg turnira?
                    I koji ce mu sad biti ranking?
                    Ulaskom u finale izbio je na 13. mesto. Ako osvoji titulu, biće 10.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • Veliki sam Novakov fan i njegove meceve extra analiziram sa psiholoske i emotivne strane. Mislim da je Novak stigao veoma srecan u Toronto, naravno na krilima privatne srece i osvojenog Wim ali smatram da je zeleo doci sto dalje u Torontu a sigurno ne izgubiti u 3 kolu od Tsonge koga je drao poslednjih 10 puta.

                      Originally posted by skeptik View Post
                      Osvojice Conga ovde titulu a najsluzniji ce biti Novak.

                      ....
                      Interesantno, isto sam pomislila malopre, tacnije sve isto sto si napisao. Pobede nad Novakom a kasnije a Andy-jem su Tsongi vratile samopouzdanje. Iako mislim da ni Novak ni Andy pa ni Grisha veceras nisu bili na vrhu svojih mogucnosti, Tsonga je sjajno odigrao ta 3 meca. Takodje mislim da Novak nije tankovao, "jednostavno" mu nije bio dan + inace je bio nepripremljen za turnir. Jedva je pobedio Monfilsa (a o tome smo vec dovoljno diskutovali). Da, trebao je da preda na foru povrede a ne tako da se blamira ali Novak je takav, na zalost cesto preceni sebe a potceni protivnika, a i izbegava predaje zbog i daljeg loseg imidza u vezi predaja u proslosti.

                      Uostalom, na osnovu ove Novakove izjave takodje mislim da nije tankovao.


                      "Samopouzdanje se teško stice, ali se lako gubi, a ovakvi mecevi mogu da se poigraju sa vašom glavom. "

                      Comment


                      • Barem necemo slusati ove Grigorove navijace, a mogli bi i bez gospodja sa RF mindjusama
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Zasto nijedna pobeda ne moze biti samo pobeda niti nijedan poraz biti samo poraz. Ovde je sve deo nekog grandioznog plana, zavere, prevare, priholoske igre sve ima svoje zasto i zbog cega i kako
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Ocekivano, Conga u finalu, cestitke

                            @Majo,slazem se da je Nole Congi podigao samopouzdanje, pa potom Marej, ali mislim da to ne moze toliko uticati na Noleta i njegovu igru na Sinsinatiju, pa USO.
                            Nole nije bio premoren, ali iscprljen emotivno, a to je velika razlika.
                            Odigrao mec sa Gaelom, video da nije dovoljno spreman, resio da onako otalja mec sa Congom,naravno da ne zeim da omalovazavam Conginu pobedu, ali kad je Nole video sta ga ceka pomislio- zasto bi se trosio previse.
                            Osetio teren, dobio na vremenu i verujem a ce da grize na Sinsinatiju.
                            Moje misljenje, videcemo sta ce biti, ja verujem sve boljem izdanju
                            Last edited by Pertla; 09-08-14, 22:18.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by FitnessGuy View Post
                              Ulaskom u finale izbio je na 13. mesto. Ako osvoji titulu, biće 10.
                              Hmm, top 10...koji bi to bio povratak u velikom stilu, da pobedi Novaka, Murray-a i Federera na jednom turniru
                              Samo ne verujem da ce uspeti i ovaj zadnji korak da napravi.
                              Naravno vratice se on kad tad u top 10 ako odrzi ovaj nivo...

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Zasto nijedna pobeda ne moze biti samo pobeda niti nijedan poraz biti samo poraz. Ovde je sve deo nekog grandioznog plana, zavere, prevare, priholoske igre sve ima svoje zasto i zbog cega i kako
                                Mah, sve se svede na kraju na reket, teren i loptice...ali očigledno je prejednostavno da bi bilo istinito

                                Comment

                                Working...
                                X