Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toronto/Montreal 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FeliLopez View Post
    apsolutno, ali je mentalno dosta losiji.. marina najvise ubija glava i one crne rupe kad gadja direktno u publiku

    bolje bi se proveo da je on uzeo ljubu za trenera
    Pa neznam baš,ako spasiš 6 meč lopti,od toga 5 na svoj drugi servis,nebi baš rekao da je mentalno slab,sve ključne momente je igrao bez prvog servisa i po meni mu je to bio najveći problem...

    Ovo za Ljubu neznam baš kako bi to funkcioniralo,dva slična karaktera,trebao mu je jedan luđak ko Goran da ga trge više,imam osjećaj da dosta vremena provode na analizama top10 igrača i točno zna kako treba odigrati na ključnim poenima,dobio je 3 top10 igrača ove godine (Murray,Berdih,Dimitrov,čak mislim da je i Tsonga bio top10 igrač kad ga je dobil u roterdamu) a i one mečeve koje je izgubio je odigrao vrlo dobro uzeo 4 seta Noletu i 1 Federeru,jedino je protiv Wawrinke odigrao užasan meč na ipak svojoj najslabijoj podlozi,a kad igra protiv ovih ostalih igrača ispod 30,40 mjesta dosta teže igra,i stalno komplicira bezveze,koda se ne pripremaju tako dobro za ostale,i misli da može sve na suvi kvalitet dobit

    @Vladan
    da,možda nema snagu udarca ko Miloš ,al opet ima odličnu dubinu pogotovo s forhendom i može dominirati s njim protiv bilo koga,a ima i duplo bolje kretanje i bekend od njeg,al uvjek će mu ostati taj problem servisa(čudno jer kod svih hrvatkih tenisača je servis najjače oružje,a on je najveći poslije Karlovića ),al jbg teško je sad to ispravit,samo nek nastavi i dalje ovako,već će doći neki veći rezultat ne sumljam
    Last edited by Mario Ancic; 08-08-14, 13:30.

    Comment


    • Cilic je mentalni patuljak i to sto je spasao 5 mec lopti juce nema nikakve veze. Na nekoliko od njih Fed je uzasno odigrao poen, a na 2 mislim da je Cilic maestralno pogodio iz polja.
      To se tacno videlo na Wimbledonu, on je imao Novaka u rukama, 2-1 je bilo, neli SERVER je, trebalo da samo iskoristi ta cinjenica, a i cinjenica da Nole postao nervozan, a on se usrao za sve pare. Od 2-1 u setovima nije mogao teren da pogodi, a Djokovic nije odigrao nista specijalno, vec samo drzao loptu u igri.

      Isto i pre par nedelja u Umagu protiv Robreda, uchokirao za sve pare, imao 5-3 40-15 i zatim na brejk loptu odservirao duplu, pa onda u taj brejku isto 2 ili 3 duple na mnogo bitne poene, tj. na set lopte. Dzaba Cilic i predispozicije i trenere kad covjek nema u glavi.
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Cilic je mentalni patuljak i to sto je spasao 5 mec lopti juce nema nikakve veze. Na nekoliko od njih Fed je uzasno odigrao poen, a na 2 mislim da je Cilic maestralno pogodio iz polja.
        To se tacno videlo na Wimbledonu, on je imao Novaka u rukama, 2-1 je bilo, neli SERVER je, trebalo da samo iskoristi ta cinjenica, a i cinjenica da Nole postao nervozan, a on se usrao za sve pare. Od 2-1 u setovima nije mogao teren da pogodi, a Djokovic nije odigrao nista specijalno, vec samo drzao loptu u igri.

        Isto i pre par nedelja u Umagu protiv Robreda, uchokirao za sve pare, imao 5-3 40-15 i zatim na brejk loptu odservirao duplu, pa onda u taj brejku isto 2 ili 3 duple na mnogo bitne poene, tj. na set lopte. Dzaba Cilic i predispozicije i trenere kad covjek nema u glavi.
        Jbg pretjeruješ,digao je Novak razinu dosta,dosta govori da je imao oko 70 posto servisa zadnja 2 seta,nije bekendom grešio ko prije,Marinu je stao servis i tu je bilo gotovo...a taj meč s Robredom me iznervirao do krajnih granica,al opet to mu je jedini baš taj luzerski meč ove godine (ne računam AO open,jer eto bio mu drugi turnir nakon 6 mjeesci pauze,pa ajde desi se) i desio se na atp250,dakle nebitnom meču,jedino mi je krivo šta se desio na domaćem turniru al jbg..

        Preokrenuo je 5,6 puta mečeve koje je gubio,protiv Murraya je spasio svih 6,7 brejk lopti koje je imao Škot,protiv Tsonge isto spasio 4,5 koje je imao,protiv Federera spasio 9 praktički su sve bile meč lopte,čak i protiv Novaka je spasio 8,9 brejk lopti u prva 3 seta..ne znam meni se to ne čini ko luzerski mentalitet prije ove sezone si u pravu,ali ove ne

        Ja sam uvjeren npr. da je imao ždrijeb ko Raonić zadnja 2,3 mjeseca da bi već bio debelo u top10,al jbg sve je to posljedica suspenzije,da mora ič težim putem,u jednu ruku si je i sam kriv,što je morao skužiti težim putem da ako ne okupiš tim od 7,8 ljudi od tebe,da teško može napravit nešto više,al ajde napokon je na dobrom putu

        Comment


        • Originally posted by Mario Ancic View Post
          Jbg pretjeruješ,digao je Novak razinu dosta,dosta govori da je imao oko 70 posto servisa zadnja 2 seta,nije bekendom grešio ko prije,Marinu je stao servis i tu je bilo gotovo...a taj meč s Robredom me iznervirao do krajnih granica,al opet to mu je jedini baš taj luzerski meč ove godine (ne računam AO open,jer eto bio mu drugi turnir nakon 6 mjeesci pauze,pa ajde desi se) i desio se na atp250,dakle nebitnom meču,jedino mi je krivo šta se desio na domaćem turniru al jbg..

          Preokrenuo je 5,6 puta mečeve koje je gubio,protiv Murraya je spasio svih 6,7 brejk lopti koje je imao Škot,protiv Tsonge isto spasio 4,5 koje je imao,protiv Federera spasio 9 praktički su sve bile meč lopte,čak i protiv Novaka je spasio 8,9 brejk lopti u prva 3 seta..ne znam meni se to ne čini ko luzerski mentalitet prije ove sezone si u pravu,ali ove ne

          Ja sam uvjeren npr. da je imao ždrijeb ko Raonić zadnja 2,3 mjeseca da bi već bio debelo u top10,al jbg sve je to posljedica suspenzije,da mora ič težim putem,u jednu ruku si je i sam kriv,što je morao skužiti težim putem da ako ne okupiš tim od 7,8 ljudi od tebe,da teško može napravit nešto više,al ajde napokon je na dobrom putu
          Ajde oko Novaka mozda sam i preterao, iako stojim na to da Novak nije odigrao nista specijalno od 2-1 u setova, vec samo ubacio na sigurnost u razmjene i podobrio servis dok Cilica sve sto je moglo da stane stalo je.
          Da se ne razumemo pogresno, ja Cilica ne mrzim, bas suprotno, gotivim ga, razlog se zna, nas covjek je, Balkanac, ali nervira me sto da sada je mogao vise da postigne a on zbog te njegove glave i bubice u nje napravio mnogo manje.
          Ja i dalje odgovorno tvrdim da on ne moze da dobije velike cetvorke, ma ako hoce i 1000% prv servis neka ima. Jednostavno kada dodju bitni trenutci ruke se stegne i to je to.

          Deka je napredovao to svakako stoji, ali kao sto je Vlajko rekao, za tu visinu on bi morao imati razorniji servis. Raonic nizi od njega za 2 santima ako se ne varam a daleko razornije udarce ima, govorim o servis i FH-u. Igracki gledano Marin je bolji od Raonica, BH daleko bolji, ali djabe kad to ne koristi kada treba.
          OVAKO

          Comment


          • @Stefan
            Ma nisam ni mislio da ga mrziš,više ga ja mrzim što je napravio od karijere ,jer imao je potencijal za daleko više,s 21 godinom je bio 2 seta udaljen od finala AO,i poslije toga je samo stagnirao do ove godine ajmo reći.

            Al kažem ti to za top4,nikad njemu nisu bili problemi takvi mečevi,rekao sam i prije da imam osjećaj da dosta vremena provodi s Goranom prije mečeva da porade na taktici,znao je on razbijati Murraya(us open 2009 76 62 62),Nadala(peking mislim iste godine 61 62)..ove godine je opet dobio Murraya,Berdiha i Dimitrova,imam osjećaj da jedino s Noletom nema samopouzdanja,a i nema igru da njega dobije,sve ostale članove top10 bi imao dosta dobre šanse da dobije,pa evo ni jutros mu ne zamjeram ništa pogodio je 2 puta vrh mreže kod 40-15 u tom gemu 4-4..a odlično je izgradio poen,al jebi ga desi se..još mu je i brejk lopta na Federerov servis zapela u vrh mreže,a da je prošla uvjeren sam da bi dobio meč,nekad fali sreće,al ajde vratit će mu se jednom kao i njegovo treneru

            Comment


            • Daj Boze da mu se vrati, evo mozda sad na US Openu, jer Shminka je vec proknjizio tu titulu na konto Marina na pocetku godine
              OVAKO

              Comment


              • Wozniacki ima set i brejk prednosti, a ima i igru. Ajmo Caro, izdrzi

                Comment


                • Ajmo Conga
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Tsonga izgleda bas naostreno... imace Andy problema

                    Comment


                    • Juce dobo Noleta, kako da ne bude naostren
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ovde ce izgleda TB biti
                        Ako Conga sad ne ispusti servis
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Svaka cast Tsongi, kako servira
                          Igra bas agresivno a ne gresi previse...

                          ...I 9.as na set loptu

                          Last edited by Zzz; 08-08-14, 19:09.

                          Comment


                          • Idemo jos jedan
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Samo nek tako nastavi Conga, ajmo jos 1 set
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Da pisem nesto oko Conge, deka igra dobro i tako ili da cutim?
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X