Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nejasna u smislu da niko još uvek nije otkupio prava za narednu sezonu?

    Sent from my LG G2 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Nejasna potpuno prica oko NBA, ok je.
      Sta ok je?
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Pa ok je sto se NBA tice, mislim da je tu sve jasno

        Pa nejasna prica u poslednje vrijeme, stizu poruke je li tacno da isticu prava, da se otkupljuju na godinu dana i sl. Svake godine se kroz isto prolazi sa NBA na SK. Ni ova nije izuzetak. Konstantne dezinformacije iz godine u godinu. Bice brzo spisak prenosa kao i svake godine.
        sigpic

        Comment


        • U tv programu piše da imate Rally Cross, ali nemam priliku da provjerim na TV-u.
          Jel to tačno, jel kupljen Rally cross?

          Ako jeste, jedan od boljih poteza u zadnje vrijeme, iako se ne čini tako. Takmičenje boli glava, uvijek je ludnica, puno kontakta. Baš je zanimljivo i napeto. Svaka čast

          Comment


          • ljudi sto se tice nba-a na SK kanalima ne brinite. nba ce se jos dugo godina gledati exskluzivno na SK kanalima ...

            Comment


            • Zanima me ima li šanse da na programu Sport Klub televizije vidimo prenose NFL-a?
              Hvala

              Comment


              • Originally posted by stipest View Post
                Zanima me ima li šanse da na programu Sport Klub televizije vidimo prenose NFL-a?
                Hvala
                Rekao bih u skorije vreme sigurno ne.Za par godina ko zna.

                Comment


                • Baš si me rastužio. Bilo je govora da se od ove sezone pravi novi višegodišnji ugovor,pa sam se ponadao.

                  Comment


                  • Oce arena prenositi NFL?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Oni su prenosili zadnjih godina,ali ni oni ne potvrđuju da će biti prenosa ove sezone.Kao čeka se potpis ugovora.Zato sam se ja i nadao Sport Klubu.

                      Comment


                      • Mene cudi kako sport klub prenosi ove neke regionalne lige(americkog fudbala) a ne moze NFL koji je da ne kazem kolko puta bolji.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          Mene cudi kako sport klub prenosi ove neke regionalne lige(americkog fudbala) a ne moze NFL koji je da ne kazem kolko puta bolji.
                          Koliko je puta bolji toliko je desetina ili stotina puta skuplji
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                            Mene cudi kako sport klub prenosi ove neke regionalne lige(americkog fudbala) a ne moze NFL koji je da ne kazem kolko puta bolji.
                            Ni to vise ne prenose kako treba,evo kraj sezone a prenosene samo dve utakmice regionalne CEFL lige.U nasem sampionatu nista nisu prenosili(ako ne racunamo mec Vojvode-Vukovi koji se vrednuje i za domace takmicenje).

                            Comment


                            • Da li se planira za fudbalsku 2015/16 sezonu uvodjenje grcke ili turske fudbalske lige ?

                              Comment


                              • Bilo bi super kada bi se NFL vratio na SK! Ponovo bi uživali, a povrh svega imali bi fantastično komentarisanje, stručnjaka koji zaista razumeju igru

                                Comment

                                Working...
                                X