Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Engleze hoće, dok za Špance još nisu produžena prava.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • Izvini sto smaram ali kad ce se znati koje ce lige sve SK prenosti sledece sezone?

      Comment


      • Vidim da na sajtu Arene ne potvrdjuju Seri A za sledecu sezonu. Jel to znaci da ce SK da prenosi? :-)

        Comment


        • Dobro prenosi Arena Kalčo, svaki termin imaju, nema kašnjenja... Na IPTV-u su i dalje u sklopu osnovne ponude, kvalitetna slika itd.

          Jedino što ne rade multi prenos nedeljom a takodje i samo jedan meč daju na svim kanalima u tom terminu od 15h
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Џаба што добро преноси кад је нема 80% Србије.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Arena prenosi i narednu sezonu Serije A (sudeći po odgovorima na sajtu). Ne slažem se za ovo da 80% ljudi nema Arenu. Mnogi operateri (osim Telekoma i SBB-a) imaju obe televizije u ponudi.
              Last edited by milosh-96; 18-05-15, 15:58.
              FC INTERNAZIONALE MILANO
              AL: Oakland A's NL: New York Mets

              Comment


              • Sam SBB ima preko 50% kablovskog trzista, masu ljudi nema kablovsku uopste, tako da minimum 80% Srbije nema Arene, vjerovatno i vise od toga.
                sigpic

                Comment


                • ja recimo imam sk 1 i arenu 1 i 3

                  doduše,arenu retko kad gledam,osim malo francusklu ligu u poslednje vreme,LŠ tu i tamo

                  al sva sreća pa SK prenosi na keca uglavnom Čelzi ili je bar prenosio ove sezone tako da sam bio miran

                  u svakom slučaju,neću nešto da se žalim,kako je bilo ranije kad je prenosa preko tv bilo na neku crkavicu sad se nešto može iskombinovati a ako baš negde procuri vataj strim i udri
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ma SK > Arenu kad 'oćeš...
                    Najači/najbolji fudbal, košarka i tenis na jednoj televiziji (da kažemo 3 najpopularnija sporta). Samo da zadrže sve ovo za sledeću sezonu, i ne treba im ništa novo što se mene tiče.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ma SK > Arenu kad 'oćeš...
                      Najači/najbolji fudbal, košarka i tenis na jednoj televiziji (da kažemo 3 najpopularnija sporta). Samo da zadrže sve ovo za sledeću sezonu, i ne treba im ništa novo što se mene tiče.
                      Slažem se. Ne treba im ništa više.
                      Biće bitka za Špance ove godine.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ma kakva bitka,ako SK bude hteo to je to,gotova stvar.Neka se pridrzavaju ovog programa i bice dobro,nista vise ne treba ubacivati,iznenadio sam se i kada su uzeli ABA ove sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sam SBB ima preko 50% kablovskog trzista, masu ljudi nema kablovsku uopste, tako da minimum 80% Srbije nema Arene, vjerovatno i vise od toga.
                          Arena ne mora imati veze sa kablovskim provajderom, svako ko ima telefonski prikljucak u stanu moze je imati. Meni je SBB provajder od kada su se pojavili i to nemam nameru da menjam. Imam sve SK kanale. Pre nekoliko godina uzeo sam i IPTV zbog Arene i to za neznatan dodatni mesecni trosak. Tako gledam sve sto se moze gledati legalno u Srbiji, a to nije malo uopste. Od mojih poznanika koji prate sport, a na SBB su, vise od polovine ucinilo je isto sto i ja. Dakle, svejedno mi je ko sta prenosi, dokle god se prenosi, a svestan sam da niti jedna od te dve sportske televizije moze da prenosi sve zivo, niti ce uvek prenositi onu kolicinu onog sporta koji me vise zanima od nekih drugih Svaka od tih televizija ima svoje adute za odredjeni vremenski period, a s isticanjem autorskih prava i kupovinom novih, ti aduti se menjaju. To se valjda zove trziste. Naravno, sve to treba platiti, tako da u potpunosti razumem njihove uredjivacke politike da ne stavljaju uvek najbitnije prenose na one kanale koji su u osnovnoj ponudi nekog provajdera.

                          Comment


                          • Originally posted by pokojnik View Post
                            Arena ne mora imati veze sa kablovskim provajderom, svako ko ima telefonski prikljucak u stanu moze je imati. Meni je SBB provajder od kada su se pojavili i to nemam nameru da menjam. Imam sve SK kanale. Pre nekoliko godina uzeo sam i IPTV zbog Arene i to za neznatan dodatni mesecni trosak. Tako gledam sve sto se moze gledati legalno u Srbiji, a to nije malo uopste. Od mojih poznanika koji prate sport, a na SBB su, vise od polovine ucinilo je isto sto i ja. Dakle, svejedno mi je ko sta prenosi, dokle god se prenosi, a svestan sam da niti jedna od te dve sportske televizije moze da prenosi sve zivo, niti ce uvek prenositi onu kolicinu onog sporta koji me vise zanima od nekih drugih Svaka od tih televizija ima svoje adute za odredjeni vremenski period, a s isticanjem autorskih prava i kupovinom novih, ti aduti se menjaju. To se valjda zove trziste. Naravno, sve to treba platiti, tako da u potpunosti razumem njihove uredjivacke politike da ne stavljaju uvek najbitnije prenose na one kanale koji su u osnovnoj ponudi nekog provajdera.
                            Apsolutno se slažem. U mom kraju nije prošao SBB ( još uvek), uglavnom svi imaju IPTV, ali sam čim je bilo moguće uzeo D3i i sad imam oboje, sve Arene ( u HD-u) i SK 1,2 i 3. Zaista milina, ne može to da se poredi sa strimovima. E sad je drugo pitanje da li ljudi imaju novca za obe varijante, ali da postoji mogućnost za to - postoji. Moram reći da mi je ABA bila bolja na Areni, isključivo zbog Edina. Opet na SK tenis uz Viškovića je pravo uživanje. Tako da ko može - obe televizije i bez sikiracije ko će šta da uzme.

                            Comment


                            • Samo da potvrdim ,jel finale spanskog kupa 30 maja prenosi SK?
                              sigpic

                              Comment


                              • Pazi kad u programskim šemama ni na Sport Klubu ni na Areni nema prenosa Španskog finala kupa.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X