Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda se u igru uključi i treći igrač. Naime, na bosanskom portalu TeVe.ba je pisalo da Al Jazeera namjerava pokreniti svoje BeIN Sport kanale na Ex-Yu prostorima. Svi znamo koliko su financijski moćni, tako ukoliko do toga dođe, sigirno će dosta toga otkinuti i od SK-a i Arene.

    Comment


    • Originally posted by Gustaf View Post
      Možda se u igru uključi i treći igrač. Naime, na bosanskom portalu TeVe.ba je pisalo da Al Jazeera namjerava pokreniti svoje BeIN Sport kanale na Ex-Yu prostorima. Svi znamo koliko su financijski moćni, tako ukoliko do toga dođe, sigirno će dosta toga otkinuti i od SK-a i Arene.
      Da, čitao sam to. Itekako financijski moćni, vlasnik im je onaj šeik što je kupio PSG Nasser Al-Khelaifi.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Tko će prenositi MLS?

        Comment


        • Originally posted by Chelsea FC View Post
          Tko će prenositi MLS?
          Možda SK. Pošto su iz Arena najavili da im ove sezone MLS nije u planu.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Opa ,MLS na eurosportu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by filkaja View Post
              Opa ,MLS na eurosportu
              Tako je.
              MLS liga od sada na Eurosportu. Ugovor potpisan na 4 godine.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Copa Amerika i Evropsko prvenstvo za mlade U-21, na kanalima Arena sport!

                Comment


                • Formula 1 uživo na Arena Sport 5 HR.
                  Čudi me da su im dozvolili za teritoriju Hrvatsku.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Danas na SK 1 je bila emitovana najava neceg novog sta ce SK uvesti ali i dalje ne znam sta ...u tom kratkom spotu koji je emitovan razni komentatori sa SK-a govore "Sport klub prenosi ovu ligu, prenosi onu ligu "....i tako nabrajaju sta sve prenose i onda na kraju spota se pojavi natpis " Ko nam dolazi ? " eto pogledajte sliku pa ako znate nesto vise recite
                    IMG_20150403_130315_247.jpg

                    Comment


                    • Nesto u vezi basketa nazalost
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da je kosarkaski spektakl u pitanju,ide ponekad najava sa imenima pojedinih igraca,bice i nba asova,ne secam se tacno imena,znam samo da ce biti Krstic

                        Comment


                        • Originally posted by Radulov47 View Post
                          Mislim da je kosarkaski spektakl u pitanju,ide ponekad najava sa imenima pojedinih igraca,bice i nba asova,ne secam se tacno imena,znam samo da ce biti Krstic
                          to je to ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja se ponadah da nije slucajno Copa Amerika....
                            Ne znam jel Arena to prenosi....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja msm da je Arena uzela to ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Да није то онај циркус поводом 20 година Мишковог Беобаскета што најављују да ће да буде у БГ арени? Спанулис, Телетовић, Пековић...
                                Last edited by Урош94; 03-04-15, 20:45.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X