Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li mozemo biti mirni sto se tice prenosa Evrolige u kosarci na Sport klubu i narednih sezona i da li postoji opasnost da to preotme Arena?Nadam se da Sport klub ima ugovor i za narene godine.Pozdrav

    Comment


    • ja se nadam da ćete biti mirni pošto bi to značilo da bi se le i lš preselile kod vas a meni to ne odgovara jer ja imam arenu

      Comment


      • I hoce li me na kraju neko umiriti vescu da je Evroliga obezbedjena i za naredne sezone?
        Druze lepo ti uvedi sportklub i nek ugase tu arenu pa da svi zajedno uzivamo u prenosima i ls-a i evrolige i ostalih sportova
        Kada vec dosadjujem da pitam hoce li sportklub prenosti mozda cev kup i ls u odbojci u obe konkurencije?

        Comment


        • SK je dobio ABA ligu , ali je Arena dobila regionalnu vaterpolo ligu, pa SK i nema prednost u odnosu na Arenu , tako da mnogi od vas preterujete sa komentarima da je SK "pokopao" Arenu i sl...

          Comment


          • A bas moze da se poredi vaterpolo sa kosarkom?

            Comment


            • Sve zavisi od toga po kakvom principu ce se mecevi prenositi. Ako ce i jedna i druga TV prenositi sve utakmice srpskih klubova , onda je Arena u prednosti jer pored Zvezde i Partizana dobar broj navijaca imaju i Vosa i Radnicki , dok Mega i Metalac imaju veoma mali broj navijaca ako cemo realno. A regionalne lige se 90% prate zbog srpskih klubova.. Ali ponavljam , sve zavisi po kakvom principu ce se mecevi prenositi...

              Comment


              • arena će prenositi partizan, zvezdu i radnički ove nedelje u vaterpolu. Partizan i radnički igraju međusobno
                i jes smešno kad se kaže da je sk pokopao arenu, nznm po čemu. Ja npr i dalje više gledam arenu i zato ću produžiti iptv koji mi ističe ovih dana

                Comment


                • Nema teorije da bi vaterpolo privukao ni upola gledanosti kao kosarka.Zbog prirode sporta, manje je privlacan gledaocima.Da ne spominjem koliko bitno sudija moze da navlaci i da utice na krajnji ishod sto je vise u bilo kom drugom sportu.Navijaci Vojvodine i Radnickog u vaterpolu skoro da ne postoje.Ovde u NS je vaterpolo pogotovo irelevantan sport, dodju uglavnom da gledaju oni koji nemaju sta da rade i prijatelj kluba.Hipoteticki gledano, dok god je kod Arene je procenat pokrivenosti na teritoriji Srbije jednocifren broj je u gubitku i da ima najbolju ponudu dzaba joj to kada manje kvalitetnije lige dolaze do sire mase na drugim kanalima.U toj razmeni naravno da je u gubitku kosarka ce sigurno imati 5-10 puta vecu gledanost.Jos veci problem predstavlja to sto vaterpolo kao sport pocinje da se ''prati tek od polufinala''.

                  Comment


                  • Arene pokopala sk, uzela da prenosi vaterpolo

                    Comment


                    • Pa vi bi to onda isto rekli i kad bi SK uzeo italijansku ligu. Mislim...
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Nisam rekao da je Arena pokopala SK sa vaterpolom nego da je dobro odgovorila na to sto je SK uzeo ABA. Tako da niko nikog nije pokopao ...
                        Ricma , nije istina da navijaci Radnickog i Vojvodine ne prate vaterpolo! Otkad je nastao , Radnicki ima sve vise i vise navijaca sto je normalno s obzirom na rezultate kluba - osvajac Evrokupa , vicesampion Evrope. I bas ljudi odlaze na utakmice , tako da gresis u vezi tog kluba.Vosa ima losu posetu na utakmicama, to stoji , ali ne znaci da ima malo navijaca , ni Partizan nema bog zna kakvu posetu pa ga mnogo ljudi prati.I poseta na utakmicama zavisi mnogo od navijackih grupa , u sta necu da ulazim.A posto SK pokriva mnogo veci dio Srbije nego Arena logicno je da ce i imati vise gledalaca , ali kazem da je Arena nasla odlicnu zamenu za ABA ligu.

                        Comment


                        • Ma tako je Nenade. Jos kad Aki izgradi Beograd na vodi, pa vaterpolo postaje broj jedan sport u Srbiji, a dotle je u egalu sa basketom.

                          Comment


                          • Nije stvar u tome ko koliko ima navijaca, vise koliki procenat tih navijaca voli da gleda vaterpolo i ja sam iz tog ugla i govorio.Ta Vojvodina nije mogla ni da napuni ''tribine''(zapravo to su vise stepenici, no nebitno kapacitet je u vrh glave 500 gledalaca) Spens kada je igrala LS.U tome je cela poenta da bi samo mali broj procenata koji navija za vecite gledao vaterpolo, zato sto taj sport ne postoji za vecinu navijaca dok se ne dogura daleko.Vaterpolo nikada zbog popularnosti nece moci da se stavi u istu ravan sa kosarkom.Sto se tice Radnickog, van tog grada nestaje interes.A ni ti instant-navijaci nece sigurno dugo da opstanu, cim nestane klub kao Becej nestace i oni.

                            Comment


                            • Brate , ako ti gledas vaterpolo samo kad reprezentacija igra zavrsnicu nekog takmicenja , to ne znaci da drugi to praktikuju.I ja u globalu vise volim da gledam kosarku nego vaterpolo , zapravo kosarka mi je najdrazi sport za gledanje , al naravno da cu pre gledati moj Partizan u vaterpolu nego npr. Cibona-Union Olimpija.

                              Comment


                              • Koliko besmislenih prepucavanja.
                                Kao prvo, normalno da se na forumu SK veliča SK, a konkurencija blago blati.
                                Drugo, nek je SK u top formi i sve nek pređe kod njih (nas), jer nemam Arenu.
                                I kao treće, ako već postoji i Arena, nek rade ljudi kako mogu i umeju i nek i oni imaju svoje verne podanike, jer je sport jedino što valja u ovoj zemlji. Jedino.
                                Last edited by miloolja; 04-10-14, 17:16.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X