Announcement

Collapse
No announcement yet.

Преноси 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Argentinske lige i dalje nema na satelitu, sukob izmedju lige i televizije, cim se to rijesi bice ne SK.

    Neke kosarkaske novosti zaredjale ovih dana, evo jos jedne nakon njemacke lige i super kupa.

    Edin na SK? NE.

    Cisto da se ne cimate i ne pitate.
    sigpic

    Comment


    • aj prestani, leba ti. i nađi nam neki link za neki dobar sport. pokušaj bar nekada.....
      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

      Comment


      • @аутсајдер

        O cemu ti uopste pricas i sta je zapravo poenta tvojih komentara? Ima li uopste nekog smisla u tome sto pokusvas da pojasnis nesto sto nikome osim tebe nije jasno!? Da li promovises i reklamiras nesto ili sta je vec u pitanju!? Sve sto si rekao jeste da imas HD kanale...I stalno ponavljas jedno te isto. Sta si se uhvatio za to da stalno ponavljas sta je glupo, a sta dobro!? Tebi ako se ne gleda njemacka kosarka, niko te i ne tjera da to radis. Meni je npr. glup i ruski KHL i americki NFL i jos dosta toga. Ja npr. u realnom zivotu uopste ne poznajem ljude koji prate americki fudbal(NFL) i prilicno sam siguran da ce na ovim prostorima uvijek biti vise ljudi koji ce gledati Pesica, Stimca, Micica, Savanovica, Savovica i druge srpske igrace koji igraju u Njemackoj, nego sto ce gledati americki fudbal.

        I kao da je ne znam ni ja kakva prednost to da li je u pitanju HD ili nesto drugo. Mene licno boli uvo da li je slika "ovakva" ili "onakva" i da li je takva da se moze vidjeti i znoj da dupetu igraca.

        Stvarno ne znam zasto se uzbudjujes toliko!? Niko nece zivot provesti gledajuci TV i utakmice 24 sata dnevno...za razliku od tebe koji (kako si sam rekao/napisao) "gledas besplatno cak i dok pises sve ovo"...

        Comment


        • Svabe su u kosarci antitalenti(uz par izuzetaka jer ce mi odmah neko reci Dirk Novicki), mogu da ulazu i da to prikriju osrednjim strancima i opet ce najjaci timovi iz ABA lige da ih pobede, uveren sam da bi Zvezda ovakav Bajern dobila sto ne mora da znaci da ce da bude tako u sledecih par godina jer ce Bajern sigurno jos vise ozbiljnije da ulaze i priblizice se najjacim timovima u Evropi.Mada trenutno Svabe i pored vecih ulaganja su iza Partizana, Cedevite i Zvezde.Da bi ih pobedili treba da imaju duplo jaci tim po imenima.S obzirom da je takva situacija male su sanse da cu u skorije vreme da pogledam njihovu ligu.Rukometna Bundesliga je najjaca liga u Evropi, mada mi posto smo kosarkaska nacija logicno je da cemo pre da gledamo kosarku kod njih ma kakva god bila jer kod nas se rukomet slabo kotira, kod Hrvata bi vec bilo obrnuto.

          NFL da neki kanal nas prenosi siguran sam da bi imao vecu gledanost nego nemacka kosarka sto ce imati na SK.Naravno da ce da bude vise ljudi koji ce da gledaju pre NBA nego NFL, ali nece sada vise ljudi da prate ligu koja spada medju 7-8 najjacih u Evropi.Necemo sada da preterujemo.

          Comment


          • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
            @аутсајдер

            O cemu ti uopste pricas i sta je zapravo poenta tvojih komentara? Ima li uopste nekog smisla u tome sto pokusvas da pojasnis nesto sto nikome osim tebe nije jasno!? Da li promovises i reklamiras nesto ili sta je vec u pitanju!? Sve sto si rekao jeste da imas HD kanale...I stalno ponavljas jedno te isto. Sta si se uhvatio za to da stalno ponavljas sta je glupo, a sta dobro!? Tebi ako se ne gleda njemacka kosarka, niko te i ne tjera da to radis. Meni je npr. glup i ruski KHL i americki NFL i jos dosta toga. Ja npr. u realnom zivotu uopste ne poznajem ljude koji prate americki fudbal(NFL) i prilicno sam siguran da ce na ovim prostorima uvijek biti vise ljudi koji ce gledati Pesica, Stimca, Micica, Savanovica, Savovica i druge srpske igrace koji igraju u Njemackoj, nego sto ce gledati americki fudbal.

            I kao da je ne znam ni ja kakva prednost to da li je u pitanju HD ili nesto drugo. Mene licno boli uvo da li je slika "ovakva" ili "onakva" i da li je takva da se moze vidjeti i znoj da dupetu igraca.

            Stvarno ne znam zasto se uzbudjujes toliko!? Niko nece zivot provesti gledajuci TV i utakmice 24 sata dnevno...za razliku od tebe koji (kako si sam rekao/napisao) "gledas besplatno cak i dok pises sve ovo"...
            U kom si ti fazonu pa ovako nešto pišeš? da nisi možda skontao da sam uzbuđen time što sam pretjerano puno koristio smajlije tipa ako je to onda

            Ispravio sam tvoju laž da nema više njemačkih besplatnih kanala pa te možda to pogodilo? Koliko ljudi voli američki fudbal, toliko ih voli njemačku košarku, sa sve Pešićem i drugima. I dok neke znam da prate NFL ne poznajem nikoga ko voli bilo šta njemačko osim piva i fudbala.... To što pojedinci vole urednika koji im prodaje muda pod bubrege, ne mora značiti da su svi takvi... Znam mnogo ljudi koji su odustali od Totala i SK - među kojima sam i ja - samo zbog uređivanja programa silnim tenisom, danskim ligama i eto sada njemačkom košarkom, dok je NBA išao utorkom u noći od 2h, kada samo nezaposleni gledaju tv....

            I to što sam naveo da mogu i imam, ne znači da konzumiram. U zadnjih 7-8 dana kako (ponovo) imam besplatno Engleze, gledao sam samo WHU vs Liverpool.... to dovoljno govori o tome koliko gledam TV.... ali ima ljudi na ovom forumu koji prate razne sportove i koje zanima mogu li to dobiti a da ne plate, pa im uvijek izađem u susret.... O tome govore moji postovi, a pojedinci neka i dalje urednika ljube u d...
            винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

            Comment


            • Originally posted by аутсајдер View Post
              Ispravio sam tvoju laž da nema više njemačkih besplatnih kanala pa te možda to pogodilo?
              Ovo je prepucavanje na nivou 10-godisnjeg djeteta. Mene licno i ne interesuje sta ide na Astri... Od 90-i-neke godine imam obicnu satelitsku antenu okrenutu prema Astri i nakon obavjestenja koje je islo na svim njemackim kanalima na toj staroj frekvenciji nema vise nijednog kanala, jer su nesto mijenjali vezano za emitovanje...Da li se antena treba okretati ili sta vec, iskreno, ne interesuje me... Niti sam se bavio time, niti ce me uopste interesovati. Od tada je prosla godina, mozda i dve...Ne znam ni sam, sto dovoljno govori koliko me interesuje sve to. Sada sam na Totalu i osim SK-a i eventualno FOX-a, nista drugo i ne gledam, a sto se mene tice, mogu oni vec sutra izbaciti i FOX i SK, opet bi mi bilo svejedno. Uvijek postoji izbor i ne zaista ne znam sta pokusavas da kazes svojim komentarima. Sve ti je u fazonu "Imam link za HD kanale, ali necu vam reci...".

              U svakom slucaju, jedina poenta mog komentara je bila ta da kazem da tvoj komentar nema poentu, jer ja zaista ne razumijem sta ti pokusavas da pojasnis ovdje!? Eto, ne svidja ti se Total, ne svidja ti se Sport Klub, otkazao si pretplatu, nasao nesto bolje...i sta sad!? Nasao si nesto sto ti se svidja, ali to ne znaci da ce se i drugima to svidjeti.

              Originally posted by Ricma View Post
              Svabe su u kosarci antitalenti(uz par izuzetaka jer ce mi odmah neko reci Dirk Novicki), mogu da ulazu i da to prikriju osrednjim strancima i opet ce najjaci timovi iz ABA lige da ih pobede, uveren sam da bi Zvezda ovakav Bajern dobila sto ne mora da znaci da ce da bude tako u sledecih par godina jer ce Bajern sigurno jos vise ozbiljnije da ulaze i priblizice se najjacim timovima u Evropi.Mada trenutno Svabe i pored vecih ulaganja su iza Partizana, Cedevite i Zvezde.Da bi ih pobedili treba da imaju duplo jaci tim po imenima.S obzirom da je takva situacija male su sanse da cu u skorije vreme da pogledam njihovu ligu.Rukometna Bundesliga je najjaca liga u Evropi, mada mi posto smo kosarkaska nacija logicno je da cemo pre da gledamo kosarku kod njih ma kakva god bila jer kod nas se rukomet slabo kotira, kod Hrvata bi vec bilo obrnuto.

              NFL da neki kanal nas prenosi siguran sam da bi imao vecu gledanost nego nemacka kosarka sto ce imati na SK.Naravno da ce da bude vise ljudi koji ce da gledaju pre NBA nego NFL, ali nece sada vise ljudi da prate ligu koja spada medju 7-8 najjacih u Evropi.Necemo sada da preterujemo.
              Maaaa... To tebi mozda na netu tako djeluje da postoji ogroman procenat ljudi koji prate NFL, ali u realnosti minimum 3/4 stanovnistva na ovim ex-YU prostorima garantovano ne zna ni pravila tog sporta. Ja licno ne poznajem niti jednu jedinu osobu u svojoj porodici, kao ni iz ulice, iz osnovne skole, iz Gimnazije, sa AGF-a,...koja prati NFL.

              Sto se tice njemacke kosarke, Bayern i Zvezda su igrali prije par dana i niko ne kaze da Zvezda nije u stanju da dobije Bayern, ali kvalitet je ipak dosta na strani njemackog tima. Ulm je razbio Zvezdu u Pioniru pretprosle sezone, dobili su i Unics Kazan u Rusiji, dobili Galatasaray i na kraju prosli dalje u Eurocupu, Bamberg je tukao Partizan i u Njemackoj i u Pioniru. Nerealno gledas stvari. Ima tamo dosta kvaliteta: Bayern, Brose Baskets, Alba, Oldenburg, Ulm, Bonn, Artland...U BBL-u je igrao i jedan od najboljih plejmejkera u Evropi poslednjih godina - Terrell McIntyre. Imas gomilu ekipa koje forsiraju klasicnu run-and-gun kosarku: Bonn, Phoenix Hagen, Ulm,...Imas veliki broj igraca sa fenomenalnim fizickim predispozicijama, pa su cesto i zakucavanja na mecevima BBL-a zaista vrhunska.

              Mislim da je duel Alba Berlin(Sasa Obradovic)-Bayern Munchen(Svetislav Pesic) daleko interesantniji od nekog NFL meca.
              Last edited by Alemannia Aachen; 24-09-14, 20:32.

              Comment


              • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                Ovo je prepucavanje na nivou 10-godisnjeg djeteta. Mene licno i ne interesuje sta ide na Astri... Od 90-i-neke godine imam obicnu satelitsku antenu okrenutu prema Astri i nakon obavjestenja koje je islo na svim njemackim kanalima na toj staroj frekvenciji nema vise nijednog kanala, jer su nesto mijenjali vezano za emitovanje...Da li se antena treba okretati ili sta vec, iskreno, ne interesuje me... Niti sam se bavio time, niti ce me uopste interesovati. Od tada je prosla godina, mozda i dve...Ne znam ni sam, sto dovoljno govori koliko me interesuje sve to. Sada sam na Totalu i osim SK-a i eventualno FOX-a, nista drugo i ne gledam, a sto se mene tice, mogu oni vec sutra izbaciti i FOX i SK, opet bi mi bilo svejedno. Uvijek postoji izbor i ne zaista ne znam sta pokusavas da kazes svojim komentarima. Sve ti je u fazonu "Imam link za HD kanale, ali necu vam reci...".

                U svakom slucaju, jedina poenta mog komentara je bila ta da kazem da tvoj komentar nema poentu, jer ja zaista ne razumijem sta ti pokusavas da pojasnis ovdje!? Eto, ne svidja ti se Total, ne svidja ti se Sport Klub, otkazao si pretplatu, nasao nesto bolje...i sta sad!? Nasao si nesto sto ti se svidja, ali to ne znaci da ce se i drugima to svidjeti.



                Maaaa... To tebi mozda na netu tako djeluje da postoji ogroman procenat ljudi koji prate NFL, ali u realnosti minimum 3/4 stanovnistva na ovim ex-YU prostorima garantovano ne zna ni pravila tog sporta. Ja licno ne poznajem niti jednu jedinu osobu u svojoj porodici, kao ni iz ulice, iz osnovne skole, iz Gimnazije, sa AGF-a,...koja prati NFL.

                Sto se tice njemacke kosarke, Bayern i Zvezda su igrali prije par dana i niko ne kaze da Zvezda nije u stanju da dobije Bayern, ali kvalitet je ipak dosta na strani njemackog tima. Ulm je razbio Zvezdu u Pioniru pretprosle sezone, dobili su i Unics Kazan u Rusiji, dobili Galatasaray i na kraju prosli dalje u Eurocupu, Bamberg je tukao Partizan i u Njemackoj i u Pioniru. Nerealno gledas stvari. Ima tamo dosta kvaliteta: Bayern, Brose Baskets, Alba, Oldenburg, Ulm, Bonn, Artland...U BBL-u je igrao i jedan od najboljih plejmejkera u Evropi poslednjih godina - Terrell McIntyre. Imas gomilu ekipa koje forsiraju klasicnu run-and-gun kosarku: Bonn, Phoenix Hagen, Ulm,...Imas veliki broj igraca sa fenomenalnim fizickim predispozicijama, pa su cesto i zakucavanja na mecevima BBL-a zaista vrhunska.
                Hahaha. Sad ti je kao neznanje izgovor.... Možda će se nekom i svidjeti ili mu se već sviđa to što ja gledam, pa hoće i on da mijenja.... zato i dajem svoje komentare, da vide ljudi da ima sporta i van totala i arene.... ako misliš drugačije, varaš se - grdno. ako te ne zanimaju moji komentari, jednostavno ih zaobiđi, to je najlakše!
                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                Comment


                • Drzite se teme, bez vredanja
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                    Maaaa... To tebi mozda na netu tako djeluje da postoji ogroman procenat ljudi koji prate NFL, ali u realnosti minimum 3/4 stanovnistva na ovim ex-YU prostorima garantovano ne zna ni pravila tog sporta. Ja licno ne poznajem niti jednu jedinu osobu u svojoj porodici, kao ni iz ulice, iz osnovne skole, iz Gimnazije, sa AGF-a,...koja prati NFL.

                    Sto se tice njemacke kosarke, Bayern i Zvezda su igrali prije par dana i niko ne kaze da Zvezda nije u stanju da dobije Bayern, ali kvalitet je ipak dosta na strani njemackog tima. Ulm je razbio Zvezdu u Pioniru pretprosle sezone, dobili su i Unics Kazan u Rusiji, dobili Galatasaray i na kraju prosli dalje u Eurocupu, Bamberg je tukao Partizan i u Njemackoj i u Pioniru. Nerealno gledas stvari. Ima tamo dosta kvaliteta: Bayern, Brose Baskets, Alba, Oldenburg, Ulm, Bonn, Artland...U BBL-u je igrao i jedan od najboljih plejmejkera u Evropi poslednjih godina - Terrell McIntyre. Imas gomilu ekipa koje forsiraju klasicnu run-and-gun kosarku: Bonn, Phoenix Hagen, Ulm,...Imas veliki broj igraca sa fenomenalnim fizickim predispozicijama, pa su cesto i zakucavanja na mecevima BBL-a zaista vrhunska.

                    Mislim da je duel Alba Berlin(Sasa Obradovic)-Bayern Munchen(Svetislav Pesic) daleko interesantniji od nekog NFL meca.
                    Nigde ja nisam stekao utisak da ima puno ljudi koji prate nfl sem u Americi gde je sport broj 1.Svestan sam toga da malo ljudi prate nfl u Srbiji, a jos manje nemacki fudbal(o basketu da ne pricam).Sem kladionicara i po kog fanatika cisto sumnjam da bi neko pratio BL pored ostalih liga koje su daleko popularnije.Veliki je jaz izmedju PL, Serije A, Primere, pa tu bih cak pridodao NBA u odnosu na NFL, Liga 1, Bundesliga, F1 i drugi popularniji sportovi kod nas.U regionu je vec to mozda malo drugacije, ali gledano za Srbiju ima dosta vise fanatika za nfl i ljudi se vise interesuju za to nego za bundesligu koja je uglavnom ovde zanimacija kladionicara.NFL se igra u dosta boljem terminu , sto je dokaz da ima dosta vise pravih fanatika nego sve nemacke lige zajedno.Sada moyda ovo nije relevantno, ali nfl ima svoj fan sajt\forum isto vazi i za par drugih sportova(isto vazi i za sve velike fudbalske klubove u Evropi), sto je dokaz da ima dosta vise pravih fanatika nego sve nemacke lige zajedno.

                    Imaju Nemci imena, ali rezultata nemaju.O tome se radi, dovode oni zvucna imena ali nedovoljno da se probiju i da budu ispred Italijana koji su im trenutno dostiyna konkurencija.Ulm je dobio Zvezdu tada zato sto je Zvezda imala samo dva dana nakon Kupa, nijedna ekipa nije u stanju da se emotivno isprazni i spremi za mec u roku od dva dana, u toj seyoni jeste Bamberg tukao Partizan i dobili su ih na iskustvo.U obe tekme je Partizan da ih pobedi, u prvoj je tekmi 39 minuta vodio da bi Svabe na kraju preokrenule.To je bila jedina sezona u poslednjih par godina gde su oni tukli ABA-ligase.Jaci su na papiru, ali zna se ko vise trenira i ko je zeljan dokazivanja i gde su vece sanse da se mladi igraci probiju i to presudi na kraju.Na papiru jaci, na parketu skroz druga situacija.Imena koja izadju iz ABA lige su veca od onih koji su igrali u Nemackoj u poslednjih deset godina i vise.Videcemo ove sezone ko ce da bude bolji, ali ne verujem da ce Nemci tu bolje da prodju.

                    Da je liga druga ili treca po kvalitetu u Evropi pa da moze da se kaze da bi dosta njih pogledalo zato sto vode nasa dva trenera , ovako cisto sumnjam.
                    Last edited by Ricma; 24-09-14, 22:12. Reason: lapsus

                    Comment


                    • E sad moze i zvanicno, ABA liga na SK!



                      Pravo na sve utakmice, SK nosilac prava, nacionalne televizije ce dobiti nesto, ali ono najbolje iz svakog kola samo i ekskluzivno na SK!

                      Koliko kosarkaskih novosti, to bi bilo to. Mada ko zna, mozda bude i jos nesto
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma to mačko!
                        SK dominacija!
                        Last edited by Bastia33; 25-09-14, 09:48.

                        Comment


                        • Odlicna vest, Vladane na koliko godina je ugovor poptisan.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Pretece me.

                            Kod nas ce to verovatno RTS da bude, druge televizije nisu toliko fleksibilne po pitanju programske seme vikendom.Verovatno ce RTS da prenosi kao i pretprosle sezone jednu utakmicu po kolu.

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              Odlicna vest, Vladane na koliko godina je ugovor poptisan.
                              To ne mogu da kazem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako vidim sve ste jači i jači sa prenosima. kako bih bilo da i mi što imamo total tv mogli da gledamo sport klub 4,5,6

                                Comment

                                Working...
                                X