Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smem li postaviti ovde neki album sa FB-a? Radi se o nekih 90 slika ali nisu nista uvredljive i ne vredjaju niciju privatnost....to je u okviru jedne stranice...???
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post


      A da ga vidi babo....Sedam titula.
      AHAHAHHAHAHAHAA prejako
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Legende!!!

            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Evo jedno pitanje za sve koji su voljni,a bogami i mudri,da odgovore.

              Koji je od ove dvojice zaista Joe Cole?


              sigpic

              Comment


              • Prvi.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Cekamo jos odgovora.
                  sigpic

                  Comment


                  • I ja mislim da je prvi

                    Comment


                    • Aco i Dule su mladi i neiskusni,ne mogu realno da sagledaju cinjenice,po svim zakonima i pravilima i analizama prvi nije,a samim tim ostaje nam jos jedna varijanta,a to je druga,znaci mali Joe je ovaj drugi.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Slazem se sa Mandom
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • A mozda je Joe Cole podvojena licnost
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • A mozda ce nekim biti brisani svi postovi na temi PL

                            A Aco i Dule su jos uvijek pokemoni da bi mogli meni komentarisati,a Aco pozdravio te je jedan gospodin od sinoc ;)
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Nemoj da si na kraj srca JC.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Zasad su Aco i Dule na listi za odlazak sa foruma,a ti i Mamba ste negdje na pola puta,zato pamet u glavu i prvo razmisli kakve ces odgovore davati
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X