Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Legenda ga prosirio,svaka mu cast
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Jaoooo gledajte ovo :l ol1:

      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kako je zarazno jbt
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Smejao sam se kao lud,i opet bih ali ne mogu vise da gledam
          Cica najbolji... "JO,jo,jo ..."
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Mene je stomak zaboleo od smejanja
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ja sam plakao od smeha
              Ima jos dosta ovakvih klipova,ali ovaj je najbolji
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Gledao sam ovo prosle godine,hjo hjo matori je haos

                Comment





                • Comment


                  • E svasta

                    Svega sam se nagledao,ali nesto slicno nisam vidio,moram i ja ovo kuci probati
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      E svasta

                      Svega sam se nagledao,ali nesto slicno nisam vidio,moram i ja ovo kuci probati

                      Video je stvarno za wauuuuuuuu,wauuuuuuuuuuuuu


                      Comment


                      • Ne kontam ovo kako je odradjeno,nema sanse,neka iluzija,kao David Coperfild.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Koliko li je ljudi ubio dok mu je ovo uspjelo
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Ne kontam ovo kako je odradjeno,nema sanse,neka iluzija,kao David Coperfild.
                            Ja ga evo gledam 15 puta zaredom,cim zavrsi ponovno pustim,nema sanse skontat u cemu je fora


                            Ako neko nesto skonta nek odmah javi,bas me ovo sad zanima

                            Comment


                            • Ja mislim da je ovo iluzja,ali opet nije iskljuceno da neko odozgo pomera telo ovog crnca ;)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Al' sto ga je zahefto na kraju

                                Comment

                                Working...
                                X