Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imaju cure 140k subova. Prije 6 mjeseci zadnji put kad sam upratio imale su ispod 10k.

    Svaka im cast, al su spicile bruku para na reklame. Jebote ja radio s curom koja top fashion bloger i zaradjivla od toga i bilo joj skupo da krha reklame na fejsu u ovim nekim mjerama u kojim sam ja mislio da treba.

    A ove dvije samo krhaju reklame nista ne targetiraju, valjda im zanimljivo vidjet milionski reach
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Jos danas deca od 3 godine imaju tablete i laptopove i gledaju youtubere, a ove garant gledaju ogroman broj napaljenih klinaca, sto onda i nije tesko napraviti veliki broj pregleda i subs.
      Ali sve u svemu tuzno.

      Comment


      • Gle ovog Akija što je pored fudbalskog i ekonomskog eksperta postao i ekspert u maloletnoj youtubzaciji
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ma nije brate primarni meni posao je social media marketing.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Recite mi da imaju barem 16 godina.

            Comment


            • Владне бануј се.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Sta je ovo svaki drugi clan ima avatar sa vinjakom, jos ce Rubin poceti da vas placa. Rubinovi manekeni.

                  Comment


                  • Ne znam kako bih ti rekao ali Gang ima poseban ugovor sa Rubinom, a ja sa Gangom. On tu dodje kao Raiola

                    Za ostale ne znam.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Pa kad vec pricate o tim pregledima, onaj batica Mudja sto igra igrice i kenja po YT-u ima silne preglede po YT i bas ga svi gotive, a zbog cega nemam pojma
                      Ima on fine pare od toga sigurno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Koja tu cifra okvirno moze da se okrene od tih pregleda na YT ? Ako treba i ja da krenem da se snimam

                        Comment


                        • Ako imas sponzorstva onda se super pare mogu uzet ako promovises u videima. A za sponzore ti treba pregleda jebiga.

                          Ne vjerujem sekunde da ove dvije ista zaradju psim Guglove monetizaije koja je mizerna.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • 5k evra mesečno neka maksimala za naše prostore , ali ako se skidaš go pred web kamerom cifre su mnogo veće
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nisu krivi ovi što stavljaju klipove, već ovi što ih gledaju. Kakvo zatupljivanje mozga jbteeeeee...

                              Jednom sam silom prilika odgledao 2 minuta one Zorannneh ili kako već. Hteo da vidim neke ideje za pravljenje smutija, i izađu mi 2 bičarke koje prave smuti. Pomislio bi čovek, dzekpot. Znači....

                              Da bude stvar još gora, sa desne strane, gde izlaze kao potencijalni slični klipovi, izlazi jedno 10 klipova sa klincima koji prave smutije. To su bre klipovi sa preko milion pregledaaaaa...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ako neko nesto ozbiljno hoce da gleda nek uprati Casey Neistata. Ubjedljivo najjaci jutjuber na planeti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X