Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo je morao bolje da peva.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • A jbg nije lako nauciti tekst na Nemackom pa jos i otpevati
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment




      • Comment


        • Uključi preko celog ekrana, fantastična fotografija + muzika. Prelepo.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Tako to oće.

            Znas li gdje je nastala slika? Izgleda mi k'o moje naselje
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Nesto čovjek.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Uključi preko celog ekrana, fantastična fotografija + muzika. Prelepo.
                  Sve što ja vidim je Santa Cruz Tallboy bajk, Continental TrailKing gume, karbonski ram, RockShox vila, Shimano XT-Deore mehanika, DT Swiss točkovi...

                  Comment


                  • hahahah koji si ti frik
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment




                    • Comment




                      • Neka se ovo shvatio kao antipolitičan post sa moje strane - protiv svih parazita našeg društva...

                        Comment


                        • Comment


                          • Ajmo ponudite.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Ahahahahahahahahahahahahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X