Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike, klipovi, gifovi...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [vine]MaOUwUhdTww[/vine]

    Comment


    • Comment


      • Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment
















          • Comment


            • Otvarate na sopstvenu odgovornost, nije za svakoga... vulgarne jesu, ali pogađaju u srž

              http://vukajlija.com/reakcije/137571

              http://vukajlija.com/reakcije/137502

              http://vukajlija.com/reakcije/137170

              http://vukajlija.com/reakcije/137577
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Mostar

                  Gledati na 1080 HD.



                  Spoiler


                  Spoiler
                  Ja cu biti sijed, ja cu biti star
                  al' bice vjecno mlad moj Mostar
                  ja cu biti sijed, ja cu biti star
                  al' zauvijek je mlad moj Mostar

                  Comment


                  • Srećan vam Dan zaljubljenih.

                    Spoiler
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment




                        • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Ja ovo kad bi mojoj ženi kupio leteo bi iz kuće Mada još mesec dana prolazi zabrana za štuku tako da eto poklona za 8 mart
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Ja ovo kad bi mojoj ženi kupio leteo bi iz kuće Mada još mesec dana prolazi zabrana za štuku tako da eto poklona za 8 mart
                              Ova vrsta poklona daruje se u situaciji kada `u tebe ti gocpoja` nenadano pokaze zelju saucestvovanja u tvojoj pasiji. Iako to moze izgledati kao gest nepoverenja tvoje `lepse polovine` po sistemu `kuda i sa kim se smuca svaki vikend?` u pitanju je osobina tako svojstvena `slabijem polu` a to je radoznalost ili ti guranje nosa gde mu nije mesto. Efikasna metoda za `ubijanjem` zelje za pecanjem je sledeca:
                              Po darivanju obecas da ces je prvom prilikom povesti sa sobom.
                              Studioznom analizom vremenske prognoze odaberes dan u kome se sigurno ocekuju padavine tokom dana.
                              Zakazes polazak u 3 izjutra da bi se `zauzelo mesto`.
                              Odaberes poziciju do koje se stize pesacenjem od makar pola sata kroz sto nepristupacniji teren.
                              Od izuzetne je vaznosti da su komarci na navedenoj poziciji `ko rode` i da pozicija obiluje drugim vrstama insekata. Prisustvo sto veceg broja kako vodozemaca tako i gmizavaca je kljucno.
                              Pozeljno je da je pozicija apsolutno nekomforna.
                              Torbu sa hranom, picem i termosom sa kafom obavezno `zaboraviti` u automobilu.
                              Na svaku primedbu ostati nem i koncentrisan jer `samo sto nije udarila`.
                              Pecati iskljucivo na crve, gliste i ostale gamizuce mamce i insistirati na samostalnoj montazi istih.
                              Cim udari pljusak spakovati se i po kaljuzi krenuti natrag.
                              Po povratku je velika verovatnoca da si svoj pribor obogatio stapom veselih boja.
                              p.s. Ukoliko navedene mere ne dovedu do zeljenog rezultata mozes bataliti pecanje ili dobiti koleginicu po stapu.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X