Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ja sam opet menjao, presao sam na formaciju 3-5-2, ne mogu da uklopim 3. napadaca...

    De Gea, Koscielny, Ben Davies, Filipe Luis, Adam Johnson, Sigurdson, Hazard, Ramsey, Sterling, Rooney, Diego Costa
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • #47
      Meni je bolesno tesko bilo sastaviti tim za ultimate, ono je bolest svoje klase koliko je brutalno tesko, ali za mjesecne nagrade od 1k funti i treba biti tesko
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #48
        Originally posted by Dale View Post
        Meni je bolesno tesko da sastavim tim , ali bas bolesno ..
        Isti problem....jos nisam sastavio..

        Ako ste videli neke jeftine igrace koji bi mogli da donesu lepe bodove,podelite ih ovde Evo nekih od mene...

        John Stones (EVE) - 5.5
        Mathieu Debuchy (ARS) - 5.5
        Ben Davies (TOT) - 5.0
        Joel Ward (CRY) - 5.0
        Steven Caulker (QPR) - 5.0
        Nathaniel Clyne (SOU) - 5.0 (Za ovo nisam siguran jer su Sveci prodali pola odbrane od prosle sezone)
        Guy Demel (WHU) - 5.0
        Geoff Cameron (STK) - 4.5


        P.S. Mata i Silva samo 9.0 kostaju... to se mora iskoristiti...
        Last edited by z0La; 10-08-14, 12:46.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • #49
          Ma ovo ostalo ja i mogu , lagano , ali u napadu nema sanse da mi budu 3 koji kostaju 8 i vise ..

          Mada imam jaku vezu , pa eto .. Mislim da Ferdinanda treba uzimati , kosta 4.5 , skockali su odlicnu ekipicu , ocekujem dosta clean sheetova
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #50
            Kapiram da bi Pelle trebao da ima 15+ golova ove sezone.Bice glavni spic,a ima strasan osecaj za gol...

            I ja sam razmisljao koga iz QPR-a da izaberem.Stvarno je Ferdinand jeftin,ali sam nesto kapirao da Caulker ume dosta golova da zabije iz kornera,a skuplji je samo za 0.5...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • #51
              Kontam da bi Riviere iz Newcastla mogao da ima znacajnu ulogu ove sezone, ali ne mogu nikako da ga uglavim. Jedino da Guzana stavim na gol, a Riviera u spic. Mada siguran sam da ce United imati dosta cleen sheetova sa Van Galom.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • #52
                On i Cabella ce biti kljucni za Njukasl sto se tice napada po meni....

                Van Gal je jeziv trener,al meni odbrana Utd-a uopste ne uliva sigurnost.Cak su i jeftini.Ne racunajuci Shaw-a,najskuplji igrac je 5.5 .Jones,Smalling i Evans ce biti kljucni za odbranu Utda cele sezone?Cekam da vidim hoce li Utd dovesti jos nekoga pozadi,ali meni ovo ne izgleda preterano sigurno...za sad
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #53
                  A u prvih 6-7 kola imaju smesan raspored, barem 3 cleen sheeta za pocetak, posle cu vec naci nekog golmana ako se de Gea ne pokaze.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • #54
                    Lloris , Koscielny, Ward, Ferdinand , Coutinho, Sterling, Hazard, Tadic, Silva, Rooney, Lukaku
                    Zamjene : Myhill, Veljkovic,Bruce, Vaz te
                    Sta mislite za moj tim ?

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by bakalopp View Post
                      Lloris , Koscielny, Ward, Ferdinand , Coutinho, Sterling, Hazard, Tadic, Silva, Rooney, Lukaku
                      Zamjene : Myhill, Veljkovic,Bruce, Vaz te
                      Sta mislite za moj tim ?
                      Nije lose.Ja bi samo umesto Koutinja ubacio Eriksena.Cisto da kad podbaci Lfc,ne ispastaju 2 igraca na sredini...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • #56
                        Jel moze da mi date mislejne kako da mi bude sastav? Ja sam u dilemu dal da bude ovako:
                        3-5-2
                        de gea
                        ferdinand lovren Koscielny
                        coutinho lamela eriksen hazard ramsey
                        rooney lukaku
                        -----------------
                        3-4-3
                        de gea
                        ferdinand Koscielny lovren
                        coutinho eriksen hazard ramsey
                        pelle rooney lukaku
                        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                        Comment


                        • #57


                          Evo pulena , valjda ce ovako ostati do subote , ne namjeravam praviti promjene dodatne
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #58
                            Ви баш убеђени да ће Пеле да сашије?

                            Ја молим Бога само да дође Ди Марија у Јунајтед, то би ми легло као будали шамар. Убацио бих га уместо Туреа одмах. За сад стоји овако, мада озбиљно планирам, после данашње утакмице, да избацим Јају. Видећу шта ћу.

                            Spoiler


                            И дефинитивно сам се одлучио дизбацим Туреа, тако да је дошло до промена у тиму и то сад изгледа 'вако:



                            Мада још има до почетка сезоне и прелазни рок је још у току па је питање шта ће на крају да испадне.
                            Last edited by Урош94; 11-08-14, 01:54.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Ja daleko od toga da sam ubijedjen za Pellea da ce gaziti , ali ono , za njega bar znam da ce sigurno igrati u prvoj , ovo ostalo je sve kocka ..

                              Bonya bih stavio , ali nemam pare za njega .. Od svih koji kostaju manje od 8 , Pelle mi je nekako najlogicniji izbor .. Neka ga malo , par kola , ako se ne pokaze bit ce otpusten
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #60
                                Urose, tebi je kljuc sto si ti izbacio Ashley Younga.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X