Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci Runi najveca moja greska,ukopao me u prethodna 4 kola.Kostu necu da vracam sad,sledece kolo ne igra i tu ocekujem mao bodova,nece mi igrati 4 igraca Tery,Fabregas,Eriksen i Kane.
    Runjavom dajem poslednju sansu ovo kolo u protivnom leti.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Vreme je da Ozil udje i malo izdominira

      Comment


      • Ne kontam zasto Kane nije dobio asistenciju kad je nad njim napravljen penal? Jel to zato sto je promasio? Dovoljna je kazna ovih - 2 za promasaj.
        Last edited by krele90; 22-02-15, 19:01.

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          Ne kontam zasto Kane nije dobio asistenciju kad je nad njim napravljen penal? Jel to zato sto je promasio? Dovoljna je kazna ovih - 2 za promasaj.
          Pa obicno se ne upsuju asistencije kada neko ne postigne pogodak...

          Comment


          • Originally posted by Princara View Post
            Pa obicno se ne upsuju asistencije kada neko ne postigne pogodak...
            Ali ne mora nista da znaci... Mada si u pravu, tako je najcesce
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Runjavi letis braticu,nisi doneo vise od 2 boda od kako sam te ubacio pre 7 kola.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sta je sa fantasijem? Ovo kolo se prrskace?

                Comment


                • Koliko volim ova vandredna kola, moze da se bira tim bukvalno 15 minuta pre pocetka. Moze lepo da se vidi ko igra, a ko ne igra...
                  Inace, ako vec pravite neke transfere, mogli bi da razmislite o Spursovim igracima ili QPRovim. Oni ce jedini igrati u subotu, i eto prilike za dodatne poene..
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Brat Ziru redovno donosi bodove. Siguran izbor za napad vec 10ak kola unazad...
                    Da li je konacno doslo vreme da prokine i ovaj Lukaku....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • 111 bodova.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Izbacio Dauninga i Kostu, Runjavi i Erera IN!!!! Erera vratio sa 15 bodova
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Zar ovo neko prati i igra, odoh viditi sta je sa mojim mucenicima, ako se sada sjecam 2-3igraca iz mog tima se sjetim
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Hteo da ubacim Myhilla sad kada je Foster povredjen do kraja sezone. (Inace, odlicna kupovina Myhill trenutno.Prvi golman u WBA do kraja sezone. Kod Pulisa se zna kakva je odbrana, tako da moze da donosi bodove, a kosta samo 4.1). Kad ono Pulis primi 4 komada kuci od najgoreg gosta, QPR-a.. Sreca pa ga ne ubacih...

                            Inace, Hazard kao kapiten 26 bodova... Koliko mi je taj covek valjao ove sezone...
                            Ziru klasika. Ne pamtim kad me je on prodao sto se tice bodova....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja htedoh da stavim Austinu kapitensku traku zato sto igra 2 tekme u ovom kolu i zaboravim i setim se juce oko 1 kad ono ne moze pu jbm ti eto sad bi imao 30 od njega samo Ovako kapiten Kane pa neka grune on neki het trik
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Potpuna ofanziva za kraj, idem u -8 ovo kolo!

                                Myhill,Bellerin,Rose,Terry,Sanchez,Hazard,Eriksen, Sterling,Aguero,Berahino,Kane(C)

                                Subs:Gilks,Bruce,Wasilewski,Issgrove

                                Sto je najjace, imam najvise Tottenhemovih igraca trenutno.
                                Last edited by Tobdzija; 10-04-15, 11:58.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X