Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 29. sam u ukupnoj SK ligi, a u H2H sam 13-i, evo moje ekipcine:

    Forster(WBA)
    Rose, Hutton, Gibbs
    Sanchez,Eriksen,Larrson,Hazard
    Giroud,Aguero(C),Berahino

    Inace je Costa umesto Girouda, Giroud je tu samo privremeno dok je Diego povredjen. Mozda pustim Wasilevskog sutra jer igraju protiv C.Palaca pa mozda ne prime gol, mala je verovatnoca da ce Hutton sacuvati mrezu protiv Celsija. Ocekujem da Kun sutra napuni Hull.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Costa nije povredjen nego suspendiran.

      Comment


      • Ako se dvoumite oko golmana, a nemate mnogo para na raspologanju, sa Ospinom nema greske. Kosta 4.9...

        Moj tim....

        Ospina
        N. Taylor-Widsom-Clichy
        Eriksen-Hazard-Silva-Sterling
        Lukaku-Giroud-Berahino

        Sigurdsson, Coloccini, Chambers, Myhill

        Cim se vrati Sigurdsson sa suspenzije, vracam 3-5-2, i Berahino leti napolje. Clichy-ja razmisljam da stavim na klupu, jer nesto mislim da ce Pelegrini dati sansu sad Kolarovu. Ipak je kuci protiv Hala, obicno mu i daje sansu u takvim tekmama.
        U principu samo menjam odbranu, i sto se tice tima a i transfera.....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Kockam se sa Zoumom umesto imbecila Betranda. Ovo "imbecil" je usmereno samo na fantasy perspektivu, dečkonja ima sezonu za respekt. Pokidao sam sa wildcard mirisom za odbranu prethodno kolo. Bellerin i Van Aanholt doneli po 12 poena.

          Tim za ovo kolo:
          Foster
          Van Aanholt, Zouma, Bellerin
          Hazard (vc), Silva, Walcot, Di Maria
          Defoe, Giroud, Aguero (c)

          Comment


          • Valjda ce te ispostovati Murinjo. U zadnje vreme bas rotira tu poslednju liniju...
            Auuu, Defoe, na njega sam skroz zaboravio. Koliko on kosta (mrzi me da sad ulazim u fantazi)? Verujem da moze da se uzme za dzabe...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Defoe, na njega sam skroz zaboravio. Koliko on kosta (mrzi me da sad ulazim u fantazi)? Verujem da moze da se uzme za dzabe...
              6.0

              Uzeo sam ga da menja Kejna do duplog kola za Totnem (gw 28), nije mi se svideo raspored i ne igraju 27 kolo. Mada, sin Kejn me je već kaznio sa prošlonedeljnom trinaesticom.
              Rekao sam drugaru pre početka sezone da čekam da Poketino provali Kejna i da će dečkonja za 5.0 biti bargain sezone, čak mu cena pala i na 4.9 dok nije zaigrao prvih devedeset. Tada ga uzeh, imao je ispod 3% ownership, a sad je već doleteo do preko šestice i ima 40%.

              Comment


              • Da l' razmislja Pelle da postigne neki gol,kopa me deckonja 2 kola za redom,ni Austin ne zaostaje
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Hazard ispostovao golom, Giroud asistencijom. Misli li kapiten Aguero nesto da uradi?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Hazard ispostovao golom, Giroud asistencijom. Misli li kapiten Aguero nesto da uradi?
                    Ista prica, Hazard i Kane ispostovali, bice tu i nekih bonusa Teri ide ka clean sheet-u ali kapiten Aguero nista za sad...
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Hazard kapitenski...
                      I kukam sam sebi sto mi je Klisi ostao na klupi, a igra tekmu.... i ispade jos bolje, jer je Siti primio gol...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Meni nisu igrali Sanchez i Gibbs, tako da sa klupe ulaze Wasilevski iz Leicestera i Bruce iz Hull-a.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Djoku clean sheet za Terija

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Comment


                            • Sreca pa imam nekoga od njih...
                              Ovo kolo bas mrsavo. Hazard me generalno izvukao sa 20 bodova. Koliko mi je lose kolo, sledeci je Giroud sa 4 boda....
                              Na kraju 46 bodova, dobro sam i to izvukao...

                              Kako ce lepo uskoro da bude Berahino OUT, a Ings IN.... Ings kosta 5.7, dzabe, pogotovo kad znas da ce uvek igrati, i da je glavni igrac kome svi daju loptu...
                              Last edited by z0La; 09-02-15, 18:56.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne znam za vas ali ja izbacio Runjavog vratio Kostu. A kapiram da ce Runi da me popisa sa 2 gola i 2 asistencije..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X