Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razmisljam jutros da li Kanea da ubacim, kontam igra protiv Chelseaja, mozda je bolje da sacekam iduce kolo, ali odlucim se da rizikujem i ispustuje me ekstremno, tesko da je mogao vise

    Jos ako se uzme u obzir da sam ga ubacio umjesto Welbecka, koji je bio upitan za danas, ali nije ni igrao ispade bas odlicno .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Wildcard logicno odmah iskoristen

      Nisam napravio previse promjena, ali sam htio da ubacim Hugu, da u vezi imam Hazard-Sanchez-Nasri-Sterling i u odbrani jednog bar igraca iz ovih jacih timova .

      Sad je tim :

      Lloris, Vorm
      Debuchy, Wisdom, Duff , Bertrand, Cameron
      Nasri, Sterling, Hazard, Sanchez , Jones
      Pelle, Costa, Kane
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Ja cu verovatno sledece kolo da iskoristim....

        Dobar tim Dale. Vidim ni ti jos ne odustajes od Sterlinga. Ja sam se nesto zainatio, nikako da ga izbacim iz tima.Reci mi da ti je Hazard kapiten....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja cekam da vidim Kramarica moram da ispostujem bivsu Jugu I nesto i dalje ne odustajem od Runija. Sancez mi nista maltene 5 kola nije doneo..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Inace Sterlinga nema ni na klupi a uopste nije bilo najavljeno da mu nesto fali... :/

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Ja cu verovatno sledece kolo da iskoristim....

              Dobar tim Dale. Vidim ni ti jos ne odustajes od Sterlinga. Ja sam se nesto zainatio, nikako da ga izbacim iz tima.Reci mi da ti je Hazard kapiten....

              Prvi put mi sad u timu, prvi i nema ga ni na klupi HAHHAHA


              A nije, Costa mi je kapiten, iako sam se dvoumio malo izmejdu njega i Hazarda
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • stavim Hazarda za kapitena a Sancheza V
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Sancez kapitenski odigrao i kapiten se ne menja

                  Comment


                  • Alo ljudi jel prati neko i dalje?!

                    Zola, Dale, bice, Tome?!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Cepam ja to i dalje
                      77. u h2h i 76. u classic ligi nisam los,ub'o sam sa Kazorlom i Eriksenom u proslom kolu,kako ostali stoje?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Proslo kolo samo 48 poena pa sam resio da iskoristim Wildcard

                        Evo tima:

                        Lloris, Given
                        Cresswell, Janmaat, Fonte, Bertrand, Potts
                        Hazard, Fabregas, Mirallas, Eriksen, Downing
                        D. Costa, Kane, Giroud

                        Sve neke zvezde ali ne donose poena samo Hazard proslo kolo dvocifren kao kapiten.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Zola, Dale, bice, Tome?!
                          Naravno, danas je petak-glavobolja dan za podešavanje. I onda maraton, šest tekmi u prenosu u dva dana, pa Premijer liga utorak i sreda, zatim fudbal Premijer liga subota i nedelja. Overdose totalni!

                          Demon, jesi li siguran da stavljaš Bertranda i Costu u WC tim, a dečkonje su suspendovane?!

                          PS. Skidajte me s trona celu sezonu, šta sam ja, Murinjo?

                          Comment


                          • Igra se, igra...

                            Proslo kolo 73 poena. Ceo napad i sredina mi izdominirali. Eriksen 10, Hazard 16(kao kapiten), Silva 7, Sterling 10. A u napadu brat Zirud 10 i Lukaku 7. Prodao me samo Berahinho... Jos da je odbrana bila na nivou, to bi bilo to, ali sam zadovoljan... Ostavih Sterlinga u timu, i konacno je poceo da donosi bodove. Eriksen mi je u timu od pocetka, i on mi je ovako najvece pozitivno iznenadjenje...
                            27. sam u SK Ligi, a 32 u H2h...

                            Sto kaze Tom, veceras je vreme za mozganje i sastavljanje tima...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja WC iskoristio za prosli vikend i stavim Runjavog za kapitena,kontao sam da ce dati neki gol Lesteru,kad on mucak 4 poena samo
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                                Naravno, danas je petak-glavobolja dan za podešavanje. I onda maraton, šest tekmi u prenosu u dva dana, pa Premijer liga utorak i sreda, zatim fudbal Premijer liga subota i nedelja. Overdose totalni!

                                Demon, jesi li siguran da stavljaš Bertranda i Costu u WC tim, a dečkonje su suspendovane?!

                                PS. Skidajte me s trona celu sezonu, šta sam ja, Murinjo?
                                Ma ne tako sam sastavio tim i necu vise da ga menjam, a i doneli su mi ovih dvoje brdo bodova.

                                Evo ko ce sutra biti:

                                Lloris
                                Cresswell, Janmaat, Fonte,
                                Hazard, Fabregas, Mirallas, Eriksen, Downing
                                Kane, Giroud

                                Fabregas kapiten, Hazard zamenik. Mada cisto sumljam da ce igrati Fabregas jer sam citao da nece igrati...

                                Comment

                                Working...
                                X