Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy Premier League 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U overallu ne znam koliko ima sve zajedno nisam provjerio, ali prvi ima 103 b, sto nije ni previse da se stigne. Moja greska sa kapitenima i Weimannom me je kostala oko 20ak bodova, stoga sam mogao biti u top10, da sam imao Weimanna u ekipi i Fabregasa za kapitena, ali nema veze. Odradilo se onih 5 transfera pa cemo vidjeti sta ce bito iduce kolo.

    U Bosni ima oko 30 igraca.

    Poprilicno sam se posvetio ovome svemu, cak imam i tekicu jednu u kojoj pisem potencijalne promjene, cijene igraca i poneke statistike
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      U overallu ne znam koliko ima sve zajedno nisam provjerio, ali prvi ima 103 b, sto nije ni previse da se stigne. Moja greska sa kapitenima i Weimannom me je kostala oko 20ak bodova, stoga sam mogao biti u top10, da sam imao Weimanna u ekipi i Fabregasa za kapitena, ali nema veze. Odradilo se onih 5 transfera pa cemo vidjeti sta ce bito iduce kolo.

      U Bosni ima oko 30 igraca.

      Poprilicno sam se posvetio ovome svemu, cak imam i tekicu jednu u kojoj pisem potencijalne promjene, cijene igraca i poneke statistike
      Hahaha samo napred ,a ako si prvi u Bosni onda dobijas neke pare ili samo ako si prvi u overalu?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Imas nagrade za mjesec dana po 1k funti, kao za manager of month, ko ima najvise bodova u toku mjeseca. Postoji glavna nagrada od 25k funti za prvog u Overallu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Кад ће моћи да се види ко са ким игра у хед ту хед лиги? Ко је против кога играо у првом колу итд?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Prvo kolo nista , u opcijama mi je bilo tek od 2. kola da se pika H2h i to sam izabrao ..

            Znaci u subotu prvi parovi H2H lige , ali dok ne pocnu tekme mislim da necemo znati ko s kim igra
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Prvo kolo nista , u opcijama mi je bilo tek od 2. kola da se pika H2h i to sam izabrao ..

              Znaci u subotu prvi parovi H2H lige , ali dok ne pocnu tekme mislim da necemo znati ko s kim igra
              Dale uozbilji se!!! Nemoj to da ti se ponavlja! Jesmo se razumeli?! Ja se ubih trazeci da vidim ali dobro i onako nisam previse zadovoljan odbranom . Bolje tako, i dalje nas ima kao kusih pasa tamo
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Oj faila 117. na rang listi, a da sam ostavio ekipu koju sam odmah "sklepao" dan prije prvog kola sad bi bio u prvih 50 sigurno.. A ja levat izbacim Weimana, Berahina i Ramseya, a ubacim 3 igraca koja mi zajedno 10 bodova nisu donjela..

                I koliko u ovim SK ligama ima igraca? Kako to da vidim?

                Comment


                • Nema vise ulaska u H2H ligu , ko je usao , usao je

                  Od subote startujemo u toj ligi
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Nema vise ulaska u H2H ligu , ko je usao , usao je

                    Od subote startujemo u toj ligi
                    Jesu izasli parovi 1 kola???
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Parovi izlaze tek na dan utakmica koliko sam shvatio, tj u subotu

                      Comment




                      • Spreman tim za drugo kolo. Izbacio sam Mutcha, ubacio Ki-a, do duse na klupu sam ga stavio, ali eto..

                        Comment


                        • http://prntscr.com/4fekpp

                          -12 али осећам да сам сад убо трансферимоа

                          Comment


                          • E ja Boga mi ne kontam koji je fazon s H2H ligom .. Opet nema parova , a fino sam namjestio da se od 2. kola boduje .. U prethodnim sezonama je sve lagano islo , ali ovo sad nesto zajebava , ne znam u cemu je fazon ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              E ja Boga mi ne kontam koji je fazon s H2H ligom .. Opet nema parova , a fino sam namjestio da se od 2. kola boduje .. U prethodnim sezonama je sve lagano islo , ali ovo sad nesto zajebava , ne znam u cemu je fazon ..
                              То сам баш хтео да питам, није ми јасно што неће

                              Иначе 45 поена још 5 играча остала.. убо сам трансферима само тако

                              Comment


                              • Браво царе. Ја 27 и остало ми још 6 играча. И нисам незадовољан. Криво ми само што Тадић није урадио нешто јер сам прочитао да је издоминирао, једини играо у 'темптну. Креирао шансе, шутирао али није могао сам човек ништа.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X