Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FORMULA 1 SANTANDER BRITISH GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Verovatno čitaju sa tvitera... Ne znam kakve informacije imaju, ali nema šta da bude sa Kimijem, može samo da bude ugruvan. Survival cell je u današnje vreme uber jaka, pa vidi se da ni deo oko motora nije stradao...

    Comment


    • #47
      Originally posted by miloolja View Post
      Gde cltaju komentatori ova pitanja i komentaee gledalaca?

      Poslato sa HTC Desire 500, zato što se šefici može
      f1 serbia forum
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #48
        Ma slažem se, ali mi je bilo grozno kako se teturao.... pitao za Masu...

        Poslato sa HTC Desire 500, zato što se šefici može
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #49
          Originally posted by quard1aN View Post
          f1 serbia forum
          Ozbiljno?

          Comment


          • #50
            Molim najljubaznije drage komentatore da ćutke isprate team radio.

            Većina informacija koja se u tom trenutku govori je uglavnom sasvim nebitna, a nekim čudom baš volite da se nadglašavate sa vozačima i njihovim timom.

            U pauzi sad kada ne znate šta da pričate, otvorite neki internet sajt i pročitajte gledaocima nešto interesantno, cisto da popunite vreme. Dvojica vas je, uključite Sky na besplatnom streamu i jedan može da zabode slušalicu u uvo.

            I najzad, u roku od sat vremena nakon trke se pojavi snimak na torrentu, skinite i pogledajte kako to rade ljudi i kako prenos treba da izgleda. Ne očekujemo da komentar može biti na tom nivou, njihova produkcija je vrhunska, ali delić toga može da se prenese.

            Ne znam da li da spominjem fanatičnu F1 aplikaciju. Plaća se, ali to je za jednu televiziju smešno. Nema potrebe da komentari budu u suprotnosti sa dostupnim informacijama pasioniranim gledaocima koji sve to imaju ispred sebe ispred velikih ekrana. :-)

            Drugarski dobronameran savet u cilju poboljšanja prenosa. Mislim da je u interesu svih nas. Linija manjeg otpora bi bila da se prebacim na HD stream.

            Tapatalk Pro
            Using Tapatalk

            Comment


            • #51
              Originally posted by nidza View Post
              Molim najljubaznije drage komentatore da ćutke isprate team radio.

              Većina informacija koja se u tom trenutku govori je uglavnom sasvim nebitna, a nekim čudom baš volite da se nadglašavate sa vozačima i njihovim timom.

              U pauzi sad kada ne znate šta da pričate, otvorite neki internet sajt i pročitajte gledaocima nešto interesantno, cisto da popunite vreme. Dvojica vas je, uključite Sky na besplatnom streamu i jedan može da zabode slušalicu u uvo.

              I najzad, u roku od sat vremena nakon trke se pojavi snimak na torrentu, skinite i pogledajte kako to rade ljudi i kako prenos treba da izgleda. Ne očekujemo da komentar može biti na tom nivou, njihova produkcija je vrhunska, ali delić toga može da se prenese.

              Ne znam da li da spominjem fanatičnu F1 aplikaciju. Plaća se, ali to je za jednu televiziju smešno. Nema potrebe da komentari budu u suprotnosti sa dostupnim informacijama pasioniranim gledaocima koji sve to imaju ispred sebe ispred velikih ekrana. :-)

              Drugarski dobronameran savet u cilju poboljšanja prenosa. Mislim da je u interesu svih nas. Linija manjeg otpora bi bila da se prebacim na HD stream.

              Tapatalk Pro
              Pa Srdjan se ne gasi, samo brblja

              Originally posted by Vanja #66 View Post
              Ozbiljno?
              Pa do sada su komentarisali da ih tamo neki ljudi ispravljaju, vjv ima live pracenje trka... Bio sam clan prije 2/3 god, ali sam zab kako ie akaunt
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #52
                Pitam jer sam pričao sa njim oko toga i zamolio da ih ne pominje više u prenosima jer ipak pokušavamo da nešto napravimo od ovog foruma.

                Član sam i ja, ali samo jer sam se svugde kačio da pozovem ljude na Jergovićevu tribinu na faksu prošle godine...

                Počinjem da mislim da će se ovde deliti polovični poeni...

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Pitam jer sam pričao sa njim oko toga i zamolio da ih ne pominje više u prenosima jer ipak pokušavamo da nešto napravimo od ovog foruma.

                  Član sam i ja, ali samo jer sam se svugde kačio da pozovem ljude na Jergovićevu tribinu na faksu prošle godine...

                  Počinjem da mislim da će se ovde deliti polovični poeni...
                  Pa ja sam se ovdje i registrovao jer je on na pocetku komentarisao da je to na nekom forumu. I nekom logikom mi je bilo da je to ovaj forum, pa rekoh da se ukljucim. Ali eto
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    F1 Serbia forum,cesto ih pominju u prenosima,juce su ih pomenuli i pozdravili,i odatle citaju komentare uglavnom.
                    Steta za Kimija,strasan incident,ali i dalje ne mogu da verujem kako je odskocio bolid,sreca pa je Kimi dobro.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by bice View Post
                      F1 Serbia forum,cesto ih pominju u prenosima,juce su ih pomenuli i pozdravili,i odatle citaju komentare uglavnom.
                      Pa to je sjajno...

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by quard1aN View Post
                        Pa Srdjan se ne gasi, samo brblja
                        Mislio sam na kvalitet ne na kvantitet.

                        Tapatalk Pro
                        Using Tapatalk

                        Comment


                        • #57
                          Rikardo Fetel na tvrdim... Taktika neka, nesto?
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            ako bude kiše na kraju trke neće ići u boks koliko i drugi...

                            Comment


                            • #59
                              Ako ce Alonso ovako da vozi svaki put, onda nek uvijek krece sa kraja. Lijepo je vidjeti da Ferrari prestize na stazi
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Evo i taj dugo čekani kvar za Rosberga, ala se obradovaše Britanci... Pogrešio sam ranije, ipak će se voziti cela trka, pomerili su sve zbog opravke...

                                Comment

                                Working...
                                X