Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra bi voleo da pobedi Simona.
    Znam da je Buša mnogima prelepa i da je trenutno u najjacoj formi na WTA ali ja ne mogu za nju.
    Nesto mi je odbojno kod nje. Narocito kada daje intervjue, ko neka muskaraca mi je

    E mojne sad` drvlje i kamenje na mene
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Uz tebe sam Aire i Simonu.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Jednu stvar umalo da preskocim.

        Novak se pokazao danas pravi gospodin kad je reketom upozorio sudiju da je Cilic udario reketom mrezu. A ne nevaspitano kao Nadal da pokazuje prstom.
        Lepo si me potsetio, umalo da zaboravim to da spomnem. Evo Novak dokazao da je prljav igrac sa ovim potezom, isto kao i Nadal prosle godine. Sta ces, djaba im prvo mesto na svijetu i toliko titula kada tako pokazuju sudiji kada protivnik dodirne mrezu.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Lepo si me potsetio, umalo da zaboravim to da spomnem. Evo Novak dokazao da je prljav igrac sa ovim potezom, isto kao i Nadal prosle godine. Sta ces, djaba im prvo mesto na svijetu i toliko titula kada tako pokazuju sudiji kada protivnik dodirne mrezu.
          Sve si Stefane naopako razumio. Prljavi igraci to rade prstom.


          Naprijed Simona!

          Igra najbolji tenis.

          Comment


          • mukica Marej, ponovo je Škot

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • U moru pežorativnog bi mogao bar neku afirmativnu više o Novaku ali bolje ne, neka se mladići istutnje.
              Da će Novak biti u finalu to je rešena stvar. Da će Role biti sa druge strane i to je skoro pa rešena stvar.
              Skoro, ali ne baš sasvim. A zašto.
              Zato što je Federeru novi reket manje dao a više uzeo, naročito na travi. Za ono malo što je dobio na bh-u izgubio je puno više na fh-u. Nestao je pucanj s kuka. Nemogućnost da generiše snagu udarca na sebi svojstven način za jake i ravne udarce pokušava da nadopuni širim zamahom. To više umara, oduzima tempo i vreme. Spinovao je on i ranije na travi ali sada spinuje više. Zato u razmenama češće posustaje. Videlo se to u Haleu, vidi se i u W-u. Kako trava nestaje potreba za strpljenjem i građenjem poena je sve veća, a strpljenja sve manje.
              Servis odličan, mada i sa starim reketom ne bi bio gori. Ono što je indikativno je da kako dolaze jači protivnici procenat prvog polako pada. Noge ne odrađuju kao nekad. Daje se sve na skraćivanje poena, SV i što bržu egzekuciju.
              Kako će sa Milošem videćemo. Ako blok ritern ne bude radio biće muke. Miloš udara ravno i jako, jače od Federera. Njegov najveći problem je kretanje i bh. Mislim da će stari lisac nekako naći način.
              Čekam Roleta u finalu, čekam još jedan praznik.
              sigpic

              Comment


              • Nikako se ne slazem da je stari reket bolji, on je jednostavno pola koraka sporiji, i ova veca glava reketa mu pomaze da i kad nije savrseno na lopti ostane u poenu, dok bi sa starim reketom pobio sve ptice u Londonu.
                A sto se tice servisa, sa ovim novim reketom je mnogo dobio na preciznosti i nalazi najbolje servise kad mu je to najpotrebnije.

                Jucerasnji mec je bio specifican po tome sto je igrao sa Stanom, ima izjava gde je rekao da je u toku 2.seta pomislio kako igra protiv njega, kako zeli da prodje dalje, ali kako ne zeli da ga pobedi, protiv Raonica, a posebno protiv Djokovica nece imati te misli.

                tako da, Role, plesi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Slazem se da ce u velikom finalu igrati Novak-Feki a ne mogu da procenim ko je tu favorit....
                  O tom finalu vec sada moze da se prica..
                  Svaka cast Milosu-veliki uspeh i drago mi je, ali trava je jedina podloga gde on protiv Federera nema sanse
                  Bugarin je sjajan i njemu cestitke na uspehu..on Novaka ne moze da dobije-max je da ga malo namuci-tipa izme set

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nikako se ne slazem da je stari reket bolji, on je jednostavno pola koraka sporiji, i ova veca glava reketa mu pomaze da i kad nije savrseno na lopti ostane u poenu, dok bi sa starim reketom pobio sve ptice u Londonu.
                    A sto se tice servisa, sa ovim novim reketom je mnogo dobio na preciznosti i nalazi najbolje servise kad mu je to najpotrebnije.

                    Jucerasnji mec je bio specifican po tome sto je igrao sa Stanom, ima izjava gde je rekao da je u toku 2.seta pomislio kako igra protiv njega, kako zeli da prodje dalje, ali kako ne zeli da ga pobedi, protiv Raonica, a posebno protiv Djokovica nece imati te misli.

                    tako da, Role, plesi
                    Bolećiva, subjektivna i do kraja odana
                    Nije to taj fh, nikako nije. Ostati u poenu nije poenta, nego dobiti ga.
                    Last edited by pecaros; 03-07-14, 08:45.
                    sigpic

                    Comment


                    • @bojana

                      Ne razumijes engleski humor. Ne razumijes da se novinar zeza sa svima, ukljucujuci i samog sebe, time sto se poigrava sa terminima Britanac i Škot.

                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Jucerasnji mec je bio specifican po tome sto je igrao sa Stanom, ima izjava gde je rekao da je u toku 2.seta pomislio kako igra protiv njega, kako zeli da prodje dalje, ali kako ne zeli da ga pobedi, protiv Raonica, a posebno protiv Djokovica nece imati te misli.
                      A protiv Dimitrova?


                      ---------------------------------------

                      @pecaros

                      Tvoja analiza kako novi Federerov reket utice na BH i FH je tacna. Znaj da je nesto dobio i na servisu.

                      Svejedno, nisam siguran da je ukupni uticaj reketa na Rodzerovu igru na travi negativan. Vjerovatno zavisi od protivnika do protivnika.


                      ---------------------------------------

                      Finale Novak-Rodzer? Moguce, vrlo moguce. No dajte da prvo prodju polufinalni mecevi. Ko zna, mozda finale bude Dimitrov-Raonic.
                      Last edited by NI; 03-07-14, 09:18.

                      Comment


                      • Na servisu je dobio, tu nema dileme...par km/h i neki uglovi koje odavno nije pogadjao...dobio je i malo na reternu, a u razmjenama izgubio...recimo FH-FH razmjene je jučer pješke gubio...s tim da Novak na FHu nije jak kao Stan...
                        Cilj u mečevima sa Novakom je čuvati servis...a dal` će ga čuvati servisom i volejima ili FHom je nebitno...vidjet ćemo kako će ih čuvati...na reternu će svakako imati prilika...stvorio ih on, il Novak sam...prilika će biti
                        Pola koraka mu falilo sa starim reketom, pola koraka će mu faliti i sa novim reketom...s tim mora živjeti, kad već hoće da igra idalje...
                        Treba vidjeti kako će FH fercerati kad kretanje bude na najvišem nivou...a valjda ima viši nivo za finale, jer je ovaj nedovoljan...uvijek ga je za finala čuvao, čuva ga i sada sigurno
                        A naredno pitanje je koliko može izdurati sa takvim kretanje...što će vjerovatno biti i ključ na kraju...
                        Analiza polufinala 1/2 se mnogima svodila na to da Novak samo treba da ga umori...dvije godine poslije se ta taktika može primjeniti...2012 nije mogla
                        Što nas dovodi do zaključka da je Federeru prvi set ključan...ako ga zijani, teško može do pobjede...a u prvom setu nervoze, pritiska, ulog veliki...ko zna šta će se tu dešavati...

                        Raonić sutra mora dobiti 3x TB ako misli u finale...a to meni djeluje nerealno...ako uspije, svaka mu čast!

                        Sa Dimitrovom se ima ko boriti
                        Last edited by shminka; 03-07-14, 09:21.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Raonić sutra mora dobiti 3x TB ako misli u finale...a to meni djeluje nerealno...ako uspije, svaka mu čast!

                          Sa Dimitrovom se ima ko boriti
                          Raonic moze proci i sa samo dva TB-a.

                          Sve bi ti bilo krivo da se Novak ne izbori sa Dimitrovom.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            [B]
                            A protiv Dimitrova?
                            ako on dodje, to ce biti najbolja varijanta
                            ali prvo neka Role prodje Raonica, prvi sledeci mec je uvek najbitniji
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne može sa dva TBa, tri su mu potrebna...on do breaka ne može...

                              Comment


                              • Po meni, Stan najjace udara lopticu od svih igraca iz top 10, ono juce je bilo nenormalno, tako da ne vidim koji bi igrac dobijao razmene protiv Stana u prva 2 seta, pa cak i na sporijoj podlozi, a ne na travi.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X