Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Shminka daj molim te. Stoji to da je Kukuskin igrao jako dobro, ali jesi video sta je radio Nadal na riternu, a i u nekim relijima? Totalno van ritma, van balansa, duvao kilometarske aute.

    Shpageti
    Na travi se telo najmanje trosi, ne vjerujem da se Kukuskin nesto previse umorio. Do Rafa je u ovom duelu, a u proslom kolo je bio do Rosola, sam je choke-nuo u drugom setu kada nije pogodio prvi servis u onaj gem gde je popio brejk, a cak mislim da je napravio i jednu duplu.
    Da da,ne troshi se tijelo kad igrash protiv vrhunkih igracha i dajesh sve od sebe ...
    Istroshi se kao shto vidish jako brzo,jer jedno je klasa a drugo je pokushaj biti BLIZU te klase...
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Skeptik
      They only played 3times ever on a middle Sunday 1991, 1997 and the last time 2004, I was there here all 3, brutal rain in all those years
      OVAKO

      Comment


      • Na zalost Mik ne uspeva da održi Rafin tempo, mada ga i dalje smatram prijatnim iznenađenjem.
        Last edited by jovan; 28-06-14, 15:36.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Da su kojim slucajem Rafa ili Federer bili postavljeni na trenu broj 1, sutra bi se igralo. Ovako? Tesko.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Da su kojim slucajem Rafa ili Federer bili postavljeni na trenu broj 1, sutra bi se igralo. Ovako? Tesko.
            Ne verujem.

            Comment


            • Nema sanse da se prebacu za sutra, ne kasni toliko program pa da moraju da igraju i sutra. Odigrace se i u ponedeljak i to je to.
              Mec postaje ocajno dosadan, ceka se samo konacni rezultat.
              OVAKO

              Comment


              • Ne bi se igralo...sasvim dovoljno vremena sljedece sedmice da se sve privede kraju

                sad bi samo trebali razbacati singl mečeve po svim terenima i može se sve danas završiti...13 mečeva...
                Last edited by shminka; 28-06-14, 15:40.

                Comment


                • Ma nema nikakve šanse da će mečevi da se igraju sutra

                  A kakvo je stanje sa vremenom, danas će očito samo da se odigraju ova 3 meča na CC
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Nadal wins 82% of points on 1st serve & a phenom' 100% of points on 2nd serve in 3rd set.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Rafi ovaj mec sluzi kao odlican trening za naredne meceve.

                      Comment


                      • Hocu da vidim nakon meca koliko return vinera ima Nadal. Mislim da mu je ovo career high.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Kukushkin do sada ima jednu pobedu na travi, Nadalovi navijaci odlepili od srece kao da je ne znam koga dobio
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Kukushkin do sada ima jednu pobedu na travi, Nadalovi navijaci odlepili od srece kao da je ne znam koga dobio
                            Kako jednu? Dva meca pre ovog je dobio

                            Comment


                            • Originally posted by SonjaFan View Post
                              Kako jednu? Dva meca pre ovog je dobio
                              Pre ovog W, logicno da je dobio 2 meca kad se nalazi u 3. kolu a niko mu nije predao
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by SonjaFan View Post
                                Kako jednu? Dva meca pre ovog je dobio
                                Pobrka se Vishkovic kao i mnogo puta u poslednje vrijeme ...
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X