Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Mec turnira
    mislim da treba da se napravi presedan, neka obojica prodju, steta je da bilo ko ispadne, vrhunski tenis
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nole se bori, prvo sa sobom, a onda i sa podlogom koja mu ne odgovara. Polako se prilagodjava, i ne sumnjam da ce biti pravi u sledecoj nedelji.
      Veliki sampion, nas Nole
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Sva sreca pa je Simon baldisao inace bi ovo trajalo jos 3 sata. Ovako mucenju je vrlo brzo kraj. Za to vreme Conga vec zavrsava posao.

        Comment


        • Kakav smor od meca, jel realno ovo. Ubjedljivo mi je najsmijesnije bilo pocetkom 2.seta kada je Djokovic odlucio da izgubi svoj servis i poceo sve da izbacuje i vidio da ga ipak moze osvojiti i osvoji ga na kraju.

          Comment


          • Simon

            Comment


            • Hvala Simone pa valjda saznamo shta je ovo danas u pitanju ...
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Vrlo sam zadovoljan, uspesno dobijena 2 seta, za ubedljivo vocstvo- uz par vanserijskih vinera.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Tsonga vec ceka Noleta.

                  Fail...ali brzo ce on

                  ...
                  Ajmo Na Li, preokreni ovo

                  Comment


                  • Napomenite me za ovo jer cu ja zaboraviti, ovo se ne propusta.

                    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/4763...ovani-specijal
                    sigpic

                    Comment


                    • Je li ko gledao sinoc intervju Djokovica na SK ? Ili je samo meni djelovalo da je prehladjen ...?
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • bzvz se kenja, novak ga rutinski rijesava.. nije 6-2 6-0 al ga ipak lomi rutinski. mecevi sa radekom su druga prica
                        za njega turnir prakticno pocinje od sledece runde: conga berdih marej, opasan zrieb za w, ali druga nedelja druga prica...

                        Comment


                        • трећи сет.. почео ноле да кашљуца... јао кондиција или нешто друго?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post
                            трећи сет.. почео ноле да кашљуца... јао кондиција или нешто друго?
                            Vratice se sad...
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Ziko mislim da igrac a pre svega covek kao Novak ne zasluzuje ovo podsmevanje. Toliko.

                              Mec je skroz mrtav sa tempom jer Simon igra takav tenis.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by shpageti View Post
                                Vratice se sad...
                                Hvala Simone,ajmo sad Djoker nekako ovo dovrshi u 3 ...
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X