Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemooo!
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Prejaki su Ziki i Sem za Mirnjeg i Chang

      Comment


      • Gledaj ti sta su sve nakucali za dva dana. na ovako lepo vremenu, ccc
        sigpic

        Comment


        • Ziki dominira

          Comment


          • Jeidno mi je krivo sto ce Kvitova upropastiti slikanje, koliko bi ljepse bilo da je tu Ezeni
            sigpic

            Comment


            • Kako majstorski Ziki izvukao poen

              Comment


              • Sam the Man

                Comment


                • Prekinite da se napusavate,nikako Djokovic nije razbio Federera samo ga je nadigrao.Onda Fekijevi navijaci mogu da kazu da je Feki razbio Novaka par puta kada je dobijao setove 6-1 i jednom 6-0.Niko nikog nije razbio,jednostavno nama Novakovcima je drago mnogo sto je konacno nesto osvojio i malo su se previse zaleteli i od srece ne koriste prave reci.Svaka cast obojici,Novaku sto je na travi pokazao da ume da dobije najboljeg ikada,a Fekiju sto je sa 33 odveo mec u 5 setova,kapa dole obojici ...

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    A sta mislite hoce li ovom pobedom takve gluposti da nestanu ili makar da se smanje i dovedu na minimum?
                    Mislim da ce uticati pozitivno na Noleta ova pobeda, ali i dalje ostaju problemi koje treba resavati...tipa , kako zavrsiti set, mec, ne oscilirati iitd i sl.

                    Nole nikad nece imati pristup svim mecevima kao Rafa i Role, ali ova danasnja pobeda mnogo znaci, pokazala je da mu je stalo do tenisa, pobeda, da zeli vise...za pocetak dovoljno da izbaci iz glave one poraze, da sa samopouzdanjem nastavi americku turneju, ali Nole je takav da znam da ce posle izvesnog vremena opet doci do zasicenja, padova...ali sta sad, takav je..mi tu nista ne mozemo.
                    Sad se radujem danasnjim velikim uspehom, navikla sam sta sve mozemo od Noleta da ocekujemo...tako da radovacu se svakoj pobedi i nadati jos kojem gs-mu

                    Jedno je sigurno-ova danasnja pobeda njemu mnogo znaci, jasno se videlo, a to nam kazuje da zeli jos trofeja, da li ce ih biti zavisi od njega, mnogo mi je drago sto je toliko srecan a i mi njegovi navijaci
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Ziki pjeske

                      Comment


                      • Tako breeeeeee!!!

                        Nova titula za Nenada Zimonjića, čestitke i za Sem, ma bravo bre.

                        Comment


                        • Bravo Ziki

                          Comment


                          • Bravo Ziki i Samanta
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Bravoo!
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by earthSRB View Post
                                Sam the Man
                                Ali bukvalno
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X