Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Ma kakvi da predvidis, ja sam ocekivao servis, jak FH, slajsovanje do besvesti, bolje kretanje... od toga sam video jedino servis. Msm kad je tebi BH bolji od FH, a zoves se Roger Federer, tu nesto nije kako treba. Morao je ovo Djokovic mnogo ranije zavrsi. Ali realno gledano on ni ne ume drugacije.
    Bukvalno je samo servis bio prepoznatljiv i mislim da nema za cim da zali, moglo se vidjeti da je iznenadjen da je uopste dosao do 5. seta.

    Comment


    • A sta su pisali Novakovci, bas me interesuje, mrzi me da citam , daj ako nekoga ne mrzi molim vas neka mi ukratko opise
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Vidim i maliajnstajn kaže da treba da se stidimo. Stvarno ne kontam u čemu je fazon. Nisam primijetio ništa neprimjereno.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          A sta su pisali Novakovci, bas me interesuje, mrzi me da citam , daj ako nekoga ne mrzi molim vas neka mi ukratko opise
          Novakovci koji su pisali za vreme meca su bili sasvim korektni, barem do preokreta, posle nisam videla.
          Ali napisati za coveka koji je 50% zasluzan za ovaj spektakl koji smo gledali, da je trebalo da izgubi mnogo ranije je najveca glupost koju sam procitala od kako sam na forumu, znaci pobedili ste.
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Добро је да је на брејк завршио иначе да је сервирао за мећ било би свашта...
            sigpic

            Comment


            • Cestitke i Federeru i navijacima, sjajno se borio.
              A za naseg sampiona
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Sve ono cega smo se ja i shminka pribojavali obistinilo se Mnogo je bolje odigrao Djokovic ovaj mec. Msm onaj preokret je vredan divljenja, ali nije mogao Fed vise od onoga. Ne mozes ti sa 33. godine biti kao u mladjim danima, dzaba sto reketa.
                Ja sam iznenadjen od prvog poena da je Novak odlucivao 90% razmjena. Da nije bilo servisa i sam si svjestan da nema sanse da bi ovo trajalo cetiri sata. Jer u jednom trenutku Novak Djokovic ima duplo vise FH vinera od Rodzera Federera na travi, WTF?

                Zanimljivi fakat

                Novak Djokovic nema Rolan Garos, ima 1 US Open i 2 Vimbldona
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ja sam iznenadjen od prvog poena da je Novak odlucivao 90% razmjena. Da nije bilo servisa i sam si svjestan da nema sanse da bi ovo trajalo cetiri sata. Jer u jednom trenutku Novak Djokovic ima duplo vise FH vinera od Rodzera Federera na travi, WTF?

                  Zanimljivi fakat

                  Novak Djokovic nema Rolan Garos, ima 1 US Open i 2 Vimbldona
                  Khm, kasljuc. Znas sta mislim, ipak ce morati sacekati na to.

                  Comment


                  • Sad citam komentare, i ne mogu da verujem, kolko pesimizma i frustracija je ovde proteklo
                    Pa zar Nolu, ne treba slati samo pozitivnu energiju i veru da moze do pobede
                    On krvari i daje svoj maksimum, a po tastaturi se"tuce" negativa, cak i od nekih, od kojih ni u snu nisam ocekivao.
                    Pa kad bi Nole znao da ovakve navijace ima
                    Da ne moralisem vise, cestitka svima sta se izdrzalo-ali mislim da vam nije krivo, i da je vredelo svakog trenutka
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Da nema servisa ovo bi trajalo sat vremena...da nema servisa Fed bi imao mozda samo pola Vimbldona...da nema servisa mozda ne bi ni bio teniser...jbg ima servisa
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Morao je zavrsiti u 3 seta, zasto nije pitanje je za ozbiljnu analizu. Onakav choke na 5>2 u cetvrtom nakon potpune igracke dominacije mislim da nije zabelezen u teniskim analima. Federer nije mogao da dobije ovaj mec mogao je samo Novak da ga pokloni i malo je falilo da se to i desi.
                        Last edited by Navras 16950; 06-07-14, 18:42.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • много ме кошта ова титула и протезу сам прогутао колико сам се драо и јаукао...
                          sigpic

                          Comment


                          • Strasno koliko je Rodzer lose vracao Novakov drugi servis.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post
                              Morao je zavrsiti u 3 seta, zasto nije pitanje je za obiljnu analizu. Onakav choke na 5>2 u cetvrtom nakon potpune igracke dominacije mislim da nije zabelezen u teniski analima. Federer nije mogao da dobije ovaj mec mogao je samo Novak da ga pokloni i malo je falilo da se to i desi.
                              Federer je veci sampion, zamisli da su uloge bile zamijenjene, Federer bi u tri rijesio, iako i on ima momente ludila. Ali ono u cetvrtom nije za obicnu analizu, to je za tim strucnjaka.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                Morao je zavrsiti u 3 seta, zasto nije pitanje je za ozbiljnu analizu. Onakav choke na 5>2 u cetvrtom nakon potpune igracke dominacije mislim da nije zabelezen u teniskim analima. Federer nije mogao da dobije ovaj mec mogao je samo Novak da ga pokloni i malo je falilo da se to i desi.
                                Ali opet taj strah od poraza (kako to naziva NI) je izgleda jaci od opasno dobrog chokiranja. Kako je izvukao peti set nije zdravo. Prvu polovinu petog Rodzer mnogo bolji, ali cim sam video da je nakon sto nije mogao da uzme JEDAN JEDINI POEN na Rodzerov servi u osmom gemu napravio 3 brejk lopte. Znao sam da ovo samo ON moze da zasere, ali da je veca sansa da kad tad brejkne Federera. Tako se i desilo, sva sreca na 5-4 jer da je bilo ranije na 4-3 ne znam sta bi bilo...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X