Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Oce da osvoji Vimbldon samo servisima i defanzivom, e nece moci stvarno. Da Djokovic nije lud ovo bi u tri bilo gotovo. Bas me iznenadio, nenormalan nivo na travi. Jos ubijati Federera snagom, cak i sa FH strane. Impresivno.
    Nikakvu prednost nije pravio iz najaceg oruzija i zato msm da je trebao i ranije da izgubi.

    Comment


    • Cestitke, bio je bolji, trebao je ranije da resi

      Ali Roger, jebeni najveci sampion ikada i samo neka neko kaze da on nije borac, imace posla sa mnom

      Role
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Da pustim ljude da prate i bez mog tezinjanja, dovoljan im je Novak, zasluzili su
        Vladane, jel' ides na svadbu?

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Nikakvu prednost nije pravio iz najaceg oruzija i zato msm da je trebao i ranije da izgubi.
          Mene je ipak prevario dosadasnji tok turnira i nisam a i nisam siguran da je iko mogao predvidjeti danasnji tok meca.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Nikakvu prednost nije pravio iz najaceg oruzija i zato msm da je trebao i ranije da izgubi.
            Ne znam zasto je onako mlako igrao, ali ovo nije ni sijenka njegove igre, potpuno inferioran sa osnovne, izlazi na mrezu nerezonski iako mu ne prolazi. Ali mu je zato servis nenormalan, i posle Karlovic samo zna da servira
            Nista me ne ludi kao njegova defanziva, samo se opruzi i zasuajsuje i to je toliko ucinkovito da je to nesto nevjerovatno.
            sigpic

            Comment


            • Koliko je ovo olakšanje za njega ali i za sve nas, koliko sam živaca izgubila ali vredjelo je, ovako je još slađe
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Kad se pojavi negde ceo meč javite, da odgledam, pošto većinu nisam bila u stanju da gledam..
                a sad prvo da mi dođe do mozga da je pobedio, pa da počnem da se radujem..
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Ne mogu da opišem koliko mi je drago i za Bekera. Bravo majstore.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Mene je ipak prevario dosadasnji tok turnira i nisam a i nisam siguran da je iko mogao predvidjeti danasnji tok meca.
                    Ma kakvi da predvidis, ja sam ocekivao servis, jak FH, slajsovanje do besvesti, bolje kretanje... od toga sam video jedino servis. Msm kad je tebi BH bolji od FH, a zoves se Roger Federer, tu nesto nije kako treba. Morao je ovo Djokovic mnogo ranije zavrsi. Ali realno gledano on ni ne ume drugacije.

                    Comment


                    • Evo ga Nole na B92, intervju...

                      Comment


                      • Nije mogao Novak ovo drugacije da zavrsi nego brejkom da uzme tutulu. Da je servirao opet bi uprskao.

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Nije mogao Novak ovo drugacije da zavrsi nego brejkom da uzme tutulu. Da je servirao opet bi uprskao.
                          Vrlo moguce
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ne znam zasto je onako mlako igrao, ali ovo nije ni sijenka njegove igre, potpuno inferioran sa osnovne, izlazi na mrezu nerezonski iako mu ne prolazi. Ali mu je zato servis nenormalan, i posle Karlovic samo zna da servira
                            Nista me ne ludi kao njegova defanziva, samo se opruzi i zasuajsuje i to je toliko ucinkovito da je to nesto nevjerovatno.
                            Sve ono cega smo se ja i shminka pribojavali obistinilo se Mnogo je bolje odigrao Djokovic ovaj mec. Msm onaj preokret je vredan divljenja, ali nije mogao Fed vise od onoga. Ne mozes ti sa 33. godine biti kao u mladjim danima, dzaba sto reketa.

                            Comment


                            • Otvorio se Nole

                              Comment


                              • Htela sam da vam lepo cestitam al kad vidim kakve gluposti pisete, prezivecete i bez mog cestitanja. Neka sam arogantna i uobrazena. Lako je doci posle meca na forum i pisati ovakve gluposti.
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X