Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Traumakumulator View Post
    Od pocetka turira sam prizeljkivao finale Role-Nole, pa ako Novak i izgubi od njega i nije strasno. Krajnje je vreme za jedan egzorcizam Novaka, da izvaci sve demone iz sebe a kako bolje nego da pobedi Roleta u finalu Wimbly-ja. Verovatnoca je mala ali se ipak nadam...
    Ja, sa druge strane mislim da je Nole favorit u nedelju, a najavili su i kišu pa bi se moglo igrati pod krovom, kao u dvorani.

    Comment


    • Originally posted by Bimbo View Post
      Ja, sa druge strane mislim da je Nole favorit u nedelju, a najavili su i kišu pa bi se moglo igrati pod krovom, kao u dvorani.
      ako navuku krov onda smo ga tek ugasili..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by draza View Post
        Nole je 2011 na RG izgubio od Fed,a kasnije pobedio Rafu u finalu WB....ove godine ce to ici obrnuto...
        potpisujem, a de se to potpisuje?

        Comment


        • Odlican beckhand

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            ako navuku krov onda smo ga tek ugasili..
            Baš me interesuje zašto to misliš?

            Comment


            • Niko nije favorit u finalu vimbldona protiv Roleta, ali slazem se da bi kisa super legla

              Comment


              • Originally posted by Bimbo View Post
                Baš me interesuje zašto to misliš?
                ajde pogledaj mec 2012 na W, molim te, zato to i kaze!

                Comment


                • Originally posted by Bimbo View Post
                  Baš me interesuje zašto to misliš?
                  navlačenjem krova nastaju dvoranski uslovi, šta misliš kome to više odgovara?
                  tatici naravno..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Кад год је Ноле играо финале и требала му победа за прво место, он је то гутно... укаки се...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by salinjo90 View Post
                      ajde pogledaj mec 2012 na W, molim te, zato to i kaze!
                      Ne sećam se, a nemam sada volju to tražiti, pa me zato pouči.

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        Кад год је Ноле играо финале и требала му победа за прво место, он је то гутно... укаки се...
                        ZIKO sto si bre tolki pesimista

                        Comment


                        • Novaku ne odgovara sunce, vetar, toplo, hladno, pun mesec, mlad mesec, vlaga i svasta jos nesto. Bolje pod krovom za Novaka

                          Comment


                          • Ne bi ni Novak vjerovatno imao ništa protiv da nema sunca i vjetra...najbolji je u dvorani svakako u ovom trenutku...ima dosta vezanih pobjeda..a i trava je u dvorani sporija

                            Prije toga još jedan set ovdje treba dobiti

                            Comment


                            • Originally posted by Bimbo View Post
                              Ne sećam se, a nemam sada volju to tražiti, pa me zato pouči.
                              ti si onda mlad pulen koj prati tenis, mrzi me da te poucava, guglaj malo

                              Comment


                              • једва чекам да Ни избаци оне проценте ко ће освојити турнир.. да ће сада Ноле имати највише?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X