Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odbranio bodove, to je bitno.

    Comment




    • На коју фору доби меч, питај бога. Вероватно поклон Димитрова?
      sigpic

      Comment


      • Da se Grisa nije okliznuo na 2. set loptu (valjda), sada bi gledali 5. set.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Neka ide u tri lepe, Novak definitivno nije normalan.

          Comment


          • Ako ništa dao je korektnu izjavu posle meča. Jedno je u pravu, finale je tu.

            Comment


            • Ali nikako mi ne ulazi u glavu sta ono bi sa servis volejom? Pa gde ides na mec loptu servis volej...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Kako sam rekla da će biti dupla pre duple, na set loptu... za*ebala sam i Nikolicu. :

                Nek mi je Bog, Bogorodica, svi sveci, i oni drugi nekrsti pomognu u nedelju... ne mogu da ne gledam,,,

                Nije Viško ovo winning ugly ne pričaj svašta...
                Last edited by miloolja; 04-07-14, 16:22.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nista bez Bekera.

                  Comment


                  • Visko ovo nije bilo malo preko trnja nego preko maceva i sablji.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Ajmo Rolee, rijesi drvosjecu. Samo pametno na servu
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma covek je u teskom kanalu mentalno, totalno nerezonske izbore udaraca pravi. Stvarno mi nije jasan. Pobedio je a ja sam besan, bolje da je izgubio ovo. Jebes i odbranu bodova i finale, ovo je mucenje vise.

                        Comment


                        • Jednom se u nedelju dana odlučim da odgledam ceo ATP meč i šta za to dobijem

                          Comment


                          • U nedelju ako nam dodje Drvoseca imamo sanse i to dobre, jer ce to Drvoseci biti prvo GS finale i ima da se usere bez obzira na sve.
                            A ako nam dodje OTAC, imamo i onda sanse ali minimalne. Morao bi onda Novak perfektno ceo mec, a to ce biti vrlo tesko.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Kako sam rekla da će biti dupla pre duple, na set loptu... za*ebala sa i Nikolicu. :
                              Kako si me zeznula kad sam ja jos pre TB rekao da Grisa ne moze da ga dobije i nisam cak ni na tri set lopte promenio misljenje ?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ali opet vidi se da mu je najlosija podloga trava. "Samo" 3 finala ima ovde u zadnje 4 godine. I jednu jedinu titulu. Sram ga bilo ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X