Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by earthSRB View Post
    Kristina Kučova, pre meča plej-ofa Fed Kupa
    da, da Fed Kup, pred meč...it's a lime...buuuuuahahahhaha ... jes vala jadno
    sestra joj je bezze, ona je lepša, ako to može uopšte da se kaže
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Bas mi krivo.
      Jedan od kljuceva:
      Bakuta zajeb*la svoje zdravlje, zajeb*ala Simonu u momentumu...

      Mislio sam da nikada ovo necu reci ali evo zivot me demantuje: Go Petra!

      @olja ima moju punu podrsku na relaciji Pjeske - Lepse
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Kvitova, Aire, Kvitova nego šta.. iz više razloga, a najvažniji je da se istorija ponovi i pobednici.. isti iz 2011. na balu slikaju zajedno
        Last edited by miloolja; 03-07-14, 17:08.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Jel' ono Bušar osvojila i juniorski Wimbledon?
          obe moje favoritkinje ispale danas, a od ove dve ne znam koja mi je antipatičnija..
          ipak, Petra do kraja.. zbog ponavljanja istorije..
          Originally posted by gokara
          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

          Comment


          • Jeste pre 2 god.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Mene je Petra kupila 2009 na USO u onom meču protiv Safine... svakako ću navijati za nju, ali nemam ništa protiv i da Bušar osvoji... Super bi došla jedna titlua za U20 igračice posle par godina

              Comment


              • Originally posted by earthSRB View Post
                Super bi došla jedna titlua za U20 igračice posle par godina
                Slazem se, a kod muskaraca recimo moze neko ko ima preko 30 godina.

                Last edited by Mr. Wolf; 03-07-14, 17:33.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Maxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaa.. eno Kolina na CC!
                  Savrsen
                  A Pralica se jedva setio, King speach
                  Kako izgubi Simona ova slatkica mi se ne svidja kako igra , lupa kao maljem i ima vrlo cudne pokrete , previse se telom unosi u loptu .
                  Naravno Petra
                  Last edited by Maxx-a; 03-07-14, 18:02.
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Kako mi krivo što su Ziki i Nestor prokockali pobedu danas. Imali su došsta šansi da povedu sa 2:0 u setovima ali nisu uspeli da dođu do te visoke prednosti. Izgleda da nisu mogli da se oporave od toga.

                    Kao i većina, uz Genie sam u finalu, ruši Kvitovu.

                    Comment


                    • Toliko su glupo ispali da nemam reči

                      Maxxa dobi ti lajk za Kolina.. ono o Simoni si naknadno dodala, srećom o njoj
                      Last edited by miloolja; 03-07-14, 18:34.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Znam, rekoh da ne postujem uzastopno
                        Sta fali Petri kad je vec Simona ispala zenski tenis u poslednjoj deceniji je bas jednodimenzionalan i jednak na svim podlogama ista igra, pa ono, favorite biram random takoreci.
                        Ovaj Ivanisevic nista manje nesimpatiican nego kada je bio aktivan igrac
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Ajde Zimonja, ostao ti je samo miks .. Trenutno sa Stosur gura dobro, imaju solidnu prednost ..

                          Samo što sam ih pohvalio Nenad odservirao as ali svirali mu futfol
                          Last edited by Lord Aleksoni; 03-07-14, 19:13.

                          Comment


                          • Četiri puta mu danas, sa Nestorom, dosudili ff, sa napomenom da poslednji set nisam gledala.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Tuzno je gledati, ali Elgin samo statira.
                              Lagana pobeda za Zikija i Sem
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Leon sa pet i po godina ima vise osjecaja od Berdiha
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X