Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zdravkelja View Post
    Zato sto je ocajan postao. Jedino mi zao sto iz nekog razloga ne mogu na ignore listu da ga stavim.
    ne mozes da stavis admine na ignore listu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • lol. To sto cenim njih trojicu ne znaci da navijam za svu trojicu. A kad navijam, to je iskljucivo po tome sta Federeru koristi Ko voli tenis ne moze da ih ne ceni, svako ima nesto po cemu je dopadljiv. Ali ne mogu da verujem da neko moze konstantno da pljuje po nekim igracima ili da nekog mrzi, a u poslednje vreme si vrlo nepodnosljiv po tom pitanju.
      Last edited by s_hyperion; 02-07-14, 19:19.

      Comment


      • Pa i Vladan navija za Raonica zbog toga sto je u Novakovu korist. A uz to i kvalitetno troluje, samo sto neko to ne shvaca. Vlajko je institucija, ne mozes da ga ne postujes.
        OVAKO

        Comment


        • Hahahah EL OU EL

          Nemoj meni te price, posto pamtim odlicno. To mi je isto kao da neko navija za Zvezdu, Partizan, a pritom malo i Vojvodinu, jbg moze se desiti i da ona nesto zakuci, ko zna. To mi je bas sjajno.

          Idemo Rao do finala
          sigpic

          Comment


          • Blago tebi na sjajnom pamcenju. Svi odlicno znaju za koga ja prvenstveno navijam, ne moram da ti se pravdam. Jedno je simpatisati i voleti, drugo navijati. Na kraju, ne vidim kakve veze moje navijanje ima sa tvojim ponasanjem.

            A ja nemam problem sa tvojim navijanjem, vec konstantno pljuvanje po nekim igracima. Wawrinki, sad Kyrgiosu, itd...


            Originally posted by bojanaBG View Post
            ne mozes da stavis admine na ignore listu
            sjajno
            Last edited by s_hyperion; 02-07-14, 19:24.

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Sad to mislim i ne mogu da vjerujem. UZas
              Nemoj mi reci da je ovo isti Kirgios od sinoc. Pa on je i emotivno i fizicki izmoren.

              Osim toga, Raonic ima ono sto Rafa nema. Servis koji ubija u pojam. Pitanje je ko koga vise ubija u pojam Raonic Kirgiosa ili Kirgios Raonica. Veceras je to jasno.

              Comment


              • Raonic gem sa 4 asa


                cist dokaz da je WB za drvosece i snagatore , a ne tenisere ... yebes turnir gde glupi milos dominira

                Comment


                • Sad si i za Kirgiosa, koliko je tu mjesta za ljubav, za postovanje, nikad ja to necu razumjeti jer smao mrzim, hejtujem, pljujem. Ogorcen sam previse.

                  Preskaci mi postove, ne pominji me, posto si mi bas nebitan i mislim da te nikad nisam pomenuo, zanimas me taman koliko i lanjski snijeg. AKo ne mozes da ukapiras neke stvari, ja tu nista ne mogu. Svako svoj posa i mirna Bosna.

                  Ajde Rao lomi ga, sad je vrijeme za novi brejk.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by FeliLopez View Post
                    Raonic gem sa 4 asa


                    cist dokaz da je WB za drvosece i snagatore , a ne tenisere ... yebes turnir gde glupi milos dominira
                    Svojevremeno je bilo gore, ali na zalost trend ponovo ide u tom smjeru. Igra se 5-6 poena po setu, ostalo servis resava.

                    Comment


                    • Ok, smirite se obojica
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Nemoj mi reci da je ovo isti Kirgios od sinoc. Pa on je i emotivno i fizicki izmoren.

                        Osim toga, Raonic ima ono sto Rafa nema. Servis koji ubija u pojam. Pitanje je ko koga vise ubija u pojam Raonic Kirgiosa ili Kirgios Raonica. Veceras je to jasno.
                        Nije isti naravno, jer dobije riterne pod noge i servise od oko 220 km/h. Ali do sada se igraju tri i po seta, skoro cetiri, a Kirgios je samo jednom brejknuo Raonica, isto kao i Nadla juce u 4 seta. Juce dobio mec sa 3-1, a danas gubi sa 2-1 i vrlo verovatno da ce ga izgubiti sa 3-1. Zasto je to tako kada znamo da je Nadal milion puta bolji riterner od Raonica? Ipak do Rafe je bilo, iako i Kirgios je odigrao odlicno, moramo i to priznati. Da je Rafa bio agresivniji na ritern kao protiv Kukuskina, sada Kirgios bi sabirao utiske od jucerasnjeg meca i od toga kako je da igras protiv Nadala na CC.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Svojevremeno je bilo gore, ali na zalost trend ponovo ide u tom smjeru. Igra se 5-6 poena po setu, ostalo servis resava.
                          slazem se skroz

                          msm da nije ni ove nesto spektakularno brzo, ali je raonicev stil mnogo ruzan za oko na ovakvim podlogama

                          Comment


                          • Dajte ljudi, da li je moguce da padate na Vladanovo trolovanje ?
                            Last edited by Mr. Wolf; 02-07-14, 19:39.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ma juce je udarao i sve mu ulazilo, to moze jedan dan, nedelju, tri nedelje godisnje, na duze staze nema trika. Evo ga veceras Milos pjeske odradjuje, ne forsira zere. Zmuri i udaraj najbolje prolazi Vavrinki ali i njega mnogo cesce izda. On ima pravi stav, mozda se vise kurci nego sto bi trebalo kao Janovic, ali je to bolje nego da se preda u svlacionici, iako i ovakav stav moze izazvati kontraefekat. Pritom je uzeo prvi set bez ikakve emocije, za nekog ko prvi put igra na ovom nivou, za starijeg tinejdza je to previse, pa nije on led, nije on Lendl.
                              sigpic

                              Comment


                              • Naravno, odigras dubok slajs na bekend Kirgiosa i izadjes na mrezu, jer ovaj ne moze okean sa broda da pogodi od taj udarac.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X