Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Meni on nikad nije bio nista posebno tj. nema ono nesto sto odlicnog komentatora izdvaja iz prosjeka.
    ali je bio solidan, nije makar lupao gluposti, sto je vec ogroman plus, ali danas je bio katastrofalan
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Vala je stvarno sramota od koga je Nadal izgubio
      Kad ti je plaza u mislima, mozes izgubiti od bilo koga.

      Ima jedan-dva komentatora na SK pored pozntog dvojca koji su bas odlicni ali ne forisira ih se kao sto se isforsiralo sa Pralicom.
      Last edited by DinoFC; 02-07-14, 19:03.

      Comment


      • Koga zanima, na B92 Novakova press konferencija
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Rao u stilu Berdiha iz 2010. ili Conge iz 2011. gasi Federera na Vimbldonu
          sigpic

          Comment


          • Ala cepaju Milos i Nik servise
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Rao u stilu Berdiha iz 2010. ili Conge iz 2011. gasi Federera na Vimbldonu
              Raonic je krasan momak ali pocecu najvijati protiv njega samo zbog tebe.

              Kad navijas za Novaka onda samo kukumacis a kad navijas za Raonica onda susta suprotnost...

              Inace Kirgios je vec danas skoro jedanak Milosu.

              Comment


              • E ako je Milos drvosjeca naspram ovog klinca

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Raonic je krasan momak ali pocecu najvijati protiv njega samo zbog tebe.

                  Kad navijas za Novaka onda samo kukumacis a kad navijas za Raonica onda susta suprotnost...

                  Inace Kirgios je vec danas skoro jedanak Milosu.
                  Ne znam zasto uopste citas njegove postove i jos ih shvatas ozbiljno
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Bravo Milose, vrhunski preokret, za vrlo bitan, 3. set
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ne znam zasto uopste citas njegove postove i jos ih shvatas ozbiljno
                      Vidim povecan broj ljudi koji ne vole Vladane postove, nema potrebe za tim.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post

                        Inace Kirgios je vec danas skoro jedanak Milosu.
                        Nije cak ni visinom, o teniskim kvalitetima ne vrijedi ni diskutovati, sjeti se Milosa sa 20 godina, a vidji dje je danas tri godine kasnije. Kirgiosa cemo rjedje vidjati nego Tomika, Bernard je barem maestro, ovaj nema tepih, ima tri nedelje trave od naredne godine.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ne znam zasto uopste citas njegove postove i jos ih shvatas ozbiljno
                          Zasto citam Vladanove postove?

                          Zato sto zna tenis i ima duha. Problem je da uz to i troluje. I nema oznaka unaprijed da mi kaze koji je post trolovanje!
                          Last edited by NI; 02-07-14, 19:19.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Vala je stvarno sramota od koga je Nadal izgubio
                            Sad to mislim i ne mogu da vjerujem. UZas
                            OVAKO

                            Comment


                            • Zato sto je ocajan postao. Jedino mi zao sto iz nekog razloga ne mogu na ignore listu da ga stavim.

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                Zato sto je ocajan postao. Jedino mi zao sto iz nekog razloga ne mogu na ignore listu da ga stavim.
                                U pm, kakva steta. Steta sto ne navijam po potrebi za TOP 3
                                Ali da, ti volis tenis, cijenis sve najbolje, veliki navijac Federera, Nadala i Djokovica. Uvijek ti neko uzme trofej, idemoooooooooooooooooooooo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X