Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Ima i igru, sto nas posebno ohrabruje
    Who cares?! Titule se broje ali je ostalo jos dosta da se igra. Dimitrov ima konja za trku.

    Comment


    • Počinje Niko!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Kako je dobio Fed ovaj drugi set? Jel zaigrao bolje ili je Wavac poizbacivao, isprosipao i debilisao se?
        UUUUU Kakav ugao iz bh ...
        Wawa gresio, inace Fed igra vrlo stegnuto, kao da Vavrinka ima 17 GS-ova i samo dva poraza u duelima sa Federera, a ne obrnuto. Svasta ja vidim ova dva dana, majke mi.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Koje su gluposti ajde prosvetli me? To sto Marin vjeruje nije loso ni strasno, al je smijesno ovako kad gledas sa strane, jer se lik raspada a osvoji tuk tam neki poen i stisne pesnicu, mislim zalosno. Dimitrov da pobjedi Noleta? Obirsacu profil foruma smesta, nemoj da me zajebavas molim te, kako ce Griso pobjediti Djokovica? Cime? Danas Skot odigrao najlosiji mec u karijeri, kao da je Sara Erani igrala protiv Dimitrova.
          Aha, zalosno je sto se u cetvrtfinalu Slema trudi da dobije i veruje u sebe...

          A ovo boldovano- koliko znam ne moze se obrisati profil

          Comment


          • Ajde Rao lagano sad ovo, spusti malog nadobudnog, mozes i do prvog Slema u karijeri
            sigpic

            Comment


            • Ovaj Niko ladnjaka moze do titule, ako ga ne napusti ludilo.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                Ima i igru, sto nas posebno ohrabruje
                Jede malu decu a kenja loz ulje, vatra mu kulja IZ usta i nozdrvA. Gospodar munje, jahac oluje, Princ zore, Gospodar jutra ... jebac keve i ostalo. Protivnici sami skidaju gace i vicu "oplodi nas Novace molim te!!!"
                Sve u svemu sto neki ovde vole da kazu dovoljno je samo da se pojavi na terenu, uzima on ovo PESKE ...
                Last edited by Sandugp; 02-07-14, 17:21.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Idemo Kirgiose.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Stan nece ipak protiv prijatelja, podsvijest je cudo.

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Novak: Golubev, Stepanek, Simon, Conga, Cilic
                      Nadal: Klizan, Rosol, Kukuskin, Kyrigos

                      Da se ne zezamo, do 1/4 finala bi svakako dosli kako god da okrenes. Ko je (osim Shminke) verovao da Kyri moze da dobije Rafu ? A i Rafa budjavo odigrao W, ako cemo iskreno.
                      Zameni Rodzerov i Novakov zreb i Fed bi vec sada bio u polufinalu. Stvarno smesna postaje prica, e ovaj ima tezi zreb jer mu dolazi Stepanek od stotinu leta u 2. kolu. Ko ima najteze 1/4 finale ? Rodzer. Ko ima najlakse ? Novak. Je l' Rodzer kriv sto se Novak muci sa raspadom zvanim Cilic ? Nije.

                      EDIT: Fed bi vec sada bio u finalu.
                      Jel Novak kriv Rodzeru sto bi sa njegovim zrebom vec sada bio u finalu?

                      Da se ne zezamo ja ne znam zasto oni uopste igraju meceve pre 1/4, ja sam jos mislio da su za njih izbacili te gluposti


                      Dajte bre ljudi kakve su vam to analogije, jel ume ovde neko nesto da argumentuje a da ima smisla?
                      Uskoro pa cu morati da nalazim nacine kako bih osporio velicinu Lorencia, Milera, Robreda i Hiralda
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Nista me vise ne moze iznenaditi kad Nole igra, navikao me je vec ihhaaajjjj na njegove turbulentne meceve(novakovske)
                        Znaci sesticu_mec igra sa Grisom, cekamo nove turbulencije
                        Srecno Nole, aj leba ti makar malo smanji turbulencije,nije za tebe dobro
                        Idemooo videcemo dal ce biti sestica-sedmica ili
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Nikolice, jel si saznao (pročitao moj post) koliko uzastopnih ČF GS ima Novak?

                          Dvadesetprvi GS i šesti W.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ajmo Milos, iskoristi priliku za prvo polufinale Slema

                            Comment


                            • Rodžer i brejk šanse.
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Jel moguce da ne moze ni jednu brejk loptu da iskoristi

                                Comment

                                Working...
                                X