Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora ovo mnoooogo bolje Novace.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by SonjaFan View Post
      Trebao je da se preda pred start meca ?
      I ne kapiram ove tvoje cestitke
      A kako da veruje da moze do pobjede kada gubi sa brejkom u peti set, kada je popio 1000 brejkova za redom, kada ne moze teren da pogodi, kada ne moze da uzme poen na Djokovicev servis?
      Moje cestitke? Ispao Nadal, ispao Marej, vjerovatno i Federer, dobio mec danas a gubio 2-1 u setova tako sto mu se protivnik raspao i nije mogao teren pogoditi, sta vise reci? Ko ce ga pobjediti, Dimitrov? Nemoj da me zajebavas
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        A kako da veruje da moze do pobjede kada gubi sa brejkom u peti set, kada je popio 1000 brejkova za redom, kada ne moze teren da pogodi, kada ne moze da uzme poen na Djokovicev servis?
        Moje cestitke? Ispao Nadal, ispao Marej, vjerovatno i Federer, dobio mec danas a gubio 2-1 u setova tako sto mu se protivnik raspao i nije mogao teren pogoditi, sta vise reci? Ko ce ga pobjediti, Dimitrov? Nemoj da me zajebavas
        Ja mislila ti sad navijas sa caletom... ali ocigledno ti je vaznije da Nole ne dođe do br.1
        Ne brini;)

        Comment




        • sigpic

          Comment


          • Izgleda Nole najvece sanse sad ima

            Comment


            • Bravo majstore, svaka cast.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • 15/16 PF GS (nije igrao ovaj AO)
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by SonjaFan View Post
                  Ja mislila ti sad navijas sa caletom... ali ocigledno ti je vaznije da Nole ne dođe do br.1
                  Ne brini;)
                  LOL
                  Juce sam napisao da zelim sto pre da bide Nole no.1, jer Rafa igra mnogo bolje kada juri neko. Ja cestitam jer sam objektivan i realan, iako ima jos 5 dana do finala i podizanje pehara. Ali cinjenica je da ce Novak osvojiti ovo, nakon sve sto se dogodilo danas i juce. Ako ne uspe da osvoji ovo ondak ne znam sta da kazem, bolju sansu nece imati.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Izgleda Nole najvece sanse sad ima
                    Treba tu jos stvari da se poklopi, da preda Dimitrov, da ispadnu Federer i Vavrinka prije finala, i da Rao ne bude na nivou u finalu. Lijepo bi bilo da mu predaje u naredna dva kola donesu titulu, zasluzio je malo srece i otvaranja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Koliko uzastopnih 1/4 ima Novak na GS ?
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        LOL
                        Juce sam napisao da zelim sto pre da bide Nole no.1, jer Rafa igra mnogo bolje kada juri neko. Ja cestitam jer sam objektivan i realan, iako ima jos 5 dana do finala i podizanje pehara. Ali cinjenica je da ce Novak osvojiti ovo, nakon sve sto se dogodilo danas i juce. Ako ne uspe da osvoji ovo ondak ne znam sta da kazem, bolju sansu nece imati.
                        Imao je neke sanse dok nisi ti ovo napisao...sad je gotovo

                        Comment


                        • Vladane, kaži mi za koga da navijam, Feda ili Stana?
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Gasi sivonju, a onda gubi od Raone
                            sigpic

                            Comment


                            • Sany jel čuješ? Kaže da je on kriv da mu je dozvolio da se Marin vrati u meč... znači reći će sebi... ono drugo
                              Pa izlizali se kramponi... kakve srećne patike
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Vladane, kaži mi za koga da navijam, Feda ili Stana?
                                Glava kaze Stan, njega Rao moze dobiti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X