Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kapiram ja ovu registraciju pise mi stalno surname is requierd a ja lepo napisem i izbacuje mi gresku ne kapiram.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ja tu nisam imala problema, popunis ime, prezime, i sta jos traze, a u sledecem koraku izaberes nick i to je to
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment




      • Comment


        • Jagode s mlekom? Neka hvala.
          Prošle jagode
          Last edited by miloolja; 21-06-14, 23:23.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Novak osvaja Wimbledon i to ubedljivo !

            Comment


            • Neko je Žiletu hakovao profil?
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Trening top igraca na W

                Comment


                • Raspored za sutra:
                  http://www.wimbledon.com/en_GB/score...ule/index.html

                  Nole treci na CC

                  Comment


                  • samo nas 5 trenutno igra onu igricu, ajde upadajte

                    http://fantasy.wimbledon.com/

                    grupa: SK FORUM
                    password: skforum123
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pitanja za eksperte :
                      Da li 5 tenisera/teniserki mogu sve da promenim u drugom kolu ili samo raspored kategorija. Ako može da se zamene igrači da li to znači da mogu i one koji su izgubili?
                      Npr. mogu li za prvo kolo da biram Karlovića a onda da ga ne biram u drugom

                      Comment


                      • Možeš birati koga god hoćeš u drugom kolu...samo kapiten kog sada imaš ti ostaje kapiten do kraja turnira

                        Čak ni njega ne moraš koristiti u nastavku turnira...

                        Comment


                        • http://instagram.com/p/piw4YBtgGX/

                          izgleda da su se oporavili od misterioznih stomacnih virusa, iscrpljenosti i ostalih gluposti zbog kojih su iskulirali egzibicije

                          Comment


                          • ја ништа не капирам, чак не видим ни где су групе да се пријавим за СК ???
                            sigpic

                            Comment


                            • Prijavih se i ja nick mi je Michael.Ni sam ne znam kako sam useo uklopiti tim ali evo otkricu svoje adute
                              Servis:Ana Ivanovic
                              Snaga:Karla suarez navaro
                              Ritern:Novak
                              Mozak:Raonic
                              Mreza:Thiem
                              Wild card naravno Novak.Prvi put igram ovo pa eto nadam se da ce Bojana osvojiti te karte za W ukoliko bude nasa grupa prva
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Zika View Post
                                ја ништа не капирам, чак не видим ни где су групе да се пријавим за СК ???
                                imaš JOIN A LEAGUE, tu kada klikneš otvori ti se prozor da upišeš ime lige (MINI-LEAGUE NAME): SK FORUM i lozinku (MINI-LEAGUE PASSWORD): skforum123... samo pazi kada ti se otvori taj prozor već stoji tvoj mejl i lozinka, to obriši i u prazna polja ovo upiši... pritisni SUBMIT... et voila.. tu si
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X