Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Molim Bogu da Novak sto pre dodje na prvo mjesto jer Rafa igra znatno bolje kada juri neko. Druga stvar, jer se stvarno vi nadate da ce Kirgiosa pobjediti Raonica? Pa on nece servu vratiti, prelos je na ritern.
    Razbio ga na RG, razbice ga i ovde.

    Comment


    • Kao sto sam i mislio. Plaza nego sta, zasluzeni odmor.

      Last edited by DinoFC; 01-07-14, 19:57.

      Comment


      • Честитке Нолету, вратио се на бр. 1 .... јес да је за сада само десет бодова, али је први и бројимо недеље....јухуууу!

        Last edited by Žika; 01-07-14, 20:01.
        sigpic

        Comment


        • Mnogo se ovde potcenjuje i Novak i Wawrinka ali bas mnogo ,Stan sutra laganica protiv Fedexa

          Comment


          • Originally posted by jagodica View Post
            Toliko kuknjave kako nema mladih snaga i evo ga Nick, bivši prvi junior sveta dobija prvog igrača sveta i to kako.. ne možemo mu oduzeti ništa od ove pobede, nadigrao je Rafu..
            i slušaj dečko, nemoj da ti ovo bude najveći uspeh karijere!! očekujem od tebe mnogo..
            neko je pomenuo neobuzdanost, bezobrazluk, ali ja nisam primetila da je nekorektan prema protivniku, nije neotesan tipa Rosola, nije nepristojan tipa Tomika.. po meni prava mera..

            I tako.. odoše sve Noletove šanse za osvajanje.. ali pošto svakako neće proći Andy-ja, bar Rafa nije osvojio mnogo poena..
            upravo to, ima stav kakav svi mladi igraci trebaju da imaju i takav stav nije vidjen kod mladog igraca jos od Djokovica
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by misic23 View Post
              Mnogo se ovde potcenjuje i Novak i Wawrinka ali bas mnogo ,Stan sutra laganica protiv Fedexa
              Aha malo sutra. Fed pjeske
              OVAKO

              Comment


              • Ок али он има и аргументе за препотенцију и надмени став у стилу ма самлећу га! Не само сервис, него и форхен и бекенд.... остало још нема, али набавиће се...
                sigpic

                Comment


                • @ Zika
                  Sedi 1.
                  Numes racunaljku tenisku, Novak brani finale.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    @ Zika
                    Sedi 1.
                    Numes racunaljku tenisku, Novak brani finale.
                    I odbranice ga
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      @ Zika
                      Sedi 1.
                      Numes racunaljku tenisku, Novak brani finale.
                      ма то не долази у питање, ја већ прокњижио,/ нема брисања./...
                      sigpic

                      Comment


                      • Role ga dobro naucio

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          I odbranice ga
                          Oce garant , nego si mislim da li ce Stan-islavu da vrati za AO ili ce Milosu drugarski dati set
                          sigpic

                          Comment


                          • Милош ће вероватно добити овог малог-великог, јер ће овај полудети од славе, ма човек више незна где се налази!
                            sigpic

                            Comment


                            • Comment


                              • i to je gledao i Kobe, pa se razočarao u život

                                a čovjeku prvi meč na travi to bio, ikad...od tada nanizao 12 pobjeda, uz titulu u Notingemu 2 gdje je i kvale prošao...mašina

                                Comment

                                Working...
                                X