Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Strah te je od ovog junose?! Cuvaj taj strah za Raonica.
    Nije me strah, napisao sam u moj prethodni post, ali odakle znas, TB i sve je moguce, ako go malo krene servis svasta je moguce. Sa 2-0 u setovima vec bi bilo jako ozbiljno...
    Od Raonica nije me puno strah, iako jako mrzim sta ce Rafa igrati opet sa serverom
    OVAKO

    Comment


    • Ноле је бољи.... против Рафе добије два сета....
      Last edited by Žika; 01-07-14, 18:00.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Šta ste se odmah uskomešali.. ne sme čovek da navija i da se nada pobedi slabijeg? Ko je uostalom i rekao da će on da pobedi? A vašarski trikovi, đinđuve i šašave frizure i priliče 19-ogodišnjaku. U Nadalovim godinama kada bude harao sa Tiemom biće sasvim čovek.
        Thiem nece biti ni blizu haranja , dok Kyrgi moooozda bude solidan igrac ranga tsonge ili berdiha ali i za to treba jos previse da radi na svim poljima

        Comment


        • Malisa ne razmislja bas bistro.
          Steta, a mogla se titula okititi i pozicijom br. 1.
          sigpic

          Comment


          • Kako će Raoniću servis vratiti, kad Kyrgiosu ne može

            Comment


            • Originally posted by FeliLopez View Post
              Thiem nece biti ni blizu haranja , dok Kyrgi moooozda bude solidan igrac ranga tsonge ili berdiha ali i za to treba jos previse da radi na svim poljima
              A koji ce to majstor da hara za 5,6 godina, bas me zanima?
              od svih klinaca je Kirgios najvise pokazao, plus ima taj arogantan stav, koji moze samo da mu pomogne
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kakav to problem predstavlja Nadalu 20 sek između servisa, života ti Bane, kada, možda, dobije opomenu po meču..

                Originally posted by FeliLopez View Post
                Thiem nece biti ni blizu haranja , dok Kyrgi moooozda bude solidan igrac ranga tsonge ili berdiha ali i za to treba jos previse da radi na svim poljima
                Daj i nama malo tu kuglu da bacimo oči na nju.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  A koji ce to majstor da hara za 5,6 godina, bas me zanima?
                  od svih klinaca je Kirgios najvise pokazao, plus ima taj arogantan stav, koji moze samo da mu pomogne
                  Jedino Kokkinakis možda, a Kirgios je sad sasvim solidan igrač.Brzo će onih 130mph preći u 140.Podcjenjuju ga neki dosta, mislim da griješe.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    A koji ce to majstor da hara za 5,6 godina, bas me zanima? :cf
                    Nadal, Federer, Novak, Marej... tridesete su nove dvadesete.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Nije me strah, napisao sam u moj prethodni post, ali odakle znas, TB i sve je moguce, ako go malo krene servis svasta je moguce. Sa 2-0 u setovima vec bi bilo jako ozbiljno...
                      Od Raonica nije me puno strah, iako jako mrzim sta ce Rafa igrati opet sa serverom
                      Raonic odavno nije samo server ...
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Nadal, Federer, Novak, Marej... tridesete su nove dvadesete.
                        tada ce vec biti blizu cetrdesetim, mozda ce da haraju na seniorskom touru
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          tada ce vec biti blizu cetrdesetim, mozda ce da haraju na seniorskom touru
                          Za 5-6 godina izuzev Federera svi ce biti blize 30-tim nego 40-tim i opet ce harati.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A koji ce to majstor da hara za 5,6 godina, bas me zanima?
                            od svih klinaca je Kirgios najvise pokazao, plus ima taj arogantan stav, koji moze samo da mu pomogne
                            zanima i mene posto ni u jednom od ovih ne vidim svetlu buducnost svetskog tenisa
                            kyrgi bi mogao ali mora previse da radi, thiem je janovicev rang i nema 'leba od njega... kokinakis bi morao da bude dobar igrac, cak i borna coric isto pre thiema a puno je mladji... ali mi bas niko ne uliva poverenje da ce biti klasa kao sto je danas 'velika 4' , videcemo

                            od vec ozbiljnih igraca, jos jedno 4 godine sumnjam da ce iko stici i prestici novaka i rafu , posle toga najvise sansi dajem dimitrovu pa raonicu, mislim da ce bugarin za nekih 5god sigurno barem na kratko biti no.1... preveliki je pogled unapred, tako da je naravno sve pod uslovom da ne bude ozbiljnih povreda/povlacenja ili da se ne pojavi neki mali vanzemaljac

                            Comment


                            • Ma daj mu taj TB da vidimo od kakvog je materijala sazdan.

                              Comment


                              • E, da vidimo sad TB...
                                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                                Comment

                                Working...
                                X