Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto ce danas da bude veselo..

    Da li ce Italija da dobije Kostariku i ostavi kakve takve sanse Englezima za prolaz dalje?
    Last edited by Rossonero; 20-06-14, 10:44.

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Igracki kadar maksimalno za 1/4 finale, to je bas zenit.
      Ovo da im se sve poklopi, da ih usere.

      Da dodam i ovo "Igraj Hendo, igraj i pobedi..."

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Sto ce danas da bude veselo..

        Da li ce Italija da dobije Kostariku i ostavi kakve takve sanse Englezima za prolaz dalje?
        Italija ce da pobedi Kostariku... Al' ce Kostarika da pobedi Englesku i ode dalje, Suarez i Liverpulovci se na vreme vracaju da se spreme za sezonu, zadovoljan ja, zadovoljan Brendan, zadovoljni ti i Brajko, svi zadovoljni.

        Kejhil i Dzagielka zaboravise sve sto su ih Murinjo i Martinez naucili.
        sigpic

        Comment


        • Najvaznije je da smo svi zadovoljni.

          Mene zanima jesu li Wenger , Ox i ostali zadovoljni?

          U ovoj prici to mi je nekako najvaznije.
          Last edited by Rossonero; 20-06-14, 13:01.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Najvaznije je da smo svi zadovoljni.

            Nego jesu li Wenger , Ox i ostali zadovoljni?
            Nije Venger zadovoljan, nisu igrali gamechangeri Vilsir i Ox kojima 3 godine upropastava karijeru vise od svih povreda koje su momci doziveli.
            sigpic

            Comment


            • Igra Barzalji od početka ako nekoga zanima, bio je pod upitnikom zbog blage povrede. On i Bonući večeras bedem Italije ispred najverovatnije Sirigua, jer da je Bufon spreman verovatno bi to dosta medija do sada objavilo, ovako sumnjam da će i večeras Grande na gol...

              Comment


              • Nema veze neka odmori Djidji i ovu, pa kada bude bilo najpotrebnije da se pokaze ...
                Sta mislite hoce li Italijani ( u koliko dobiju danas) u zadnjem kolu igrati za Engleze? Ili ce ici na neki iksic?

                Sad racunam, ako Italijani dobiju obe tekme (dovoljno je samo sa po 1-0) Englezima treba "samo" 2-0 u zadnjem kolu, tj pobeda od dva gola razlike .
                Nije nemoguce
                Last edited by Sandugp; 20-06-14, 15:14.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by chofy88 View Post
                  Kriv Gerrard za gol 100%, al nije kriv sto Runi moze da ga uvali samo na prazan.
                  Pa naravno, stoji da je Runi masio 2 zicera. Bilo bi lepo za promenu da se stvarno "napadnu" igraci koji su lose odigrali, a ne selektivno pre tekme samo jedan .
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Pa naravno, stoji da je Runi masio 2 zicera. Bilo bi lepo za promenu da se stvarno "napadnu" igraci koji su lose odigrali, a ne selektivno pre tekme samo jedan .
                    Pa ja sam ga napdao pre meca, a generalno najgori sinoc po meni Sterling ubedljivo.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Bas kazem Neshu kako je Roj prepisao sve od Mojesa. Postavio sistem koji ne odgovora niti jednom igracu.

                      Dzabe indivualne partije (dobre ili lose) kada igra i postavka ne postoji.
                      Last edited by ExEric; 20-06-14, 15:29.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eric, sto se tice Velbeka, objektivno je jedini koji nije trebao po kvalitetu da se nadje u postavi pa ga zato svi napadnu pre tekme. Dzek dok ovako igra, morao je Hendo. Jbg sa Dzerardom i Lampardom u tim godinama pozadi ne ide. Pisao sam i da Runi i Staridz ne mogu zajedno u 4-2-3-1, jasno vidimo da to ne ide. U dijamantu jedino a pod Woy-em pitanje je i u dijamantu da li bi se te dve glave uklopile. Sto se tice igraca idemo redom.

                        Hart probava juznoamericke opijate, one reakcije kod kornera su izazvale smeh i kod Bajkovica.
                        Dzonson je asistirao i dao do znanja da je ipak igrao ovu utakmicu.
                        Kejhil i Dzagielka amaterski kod svih primljenih golova na turniru a Celsi i Everton su 1. i 3. po broju najmanje primljenih golova gde su oni stubovi odbrane.
                        Lejton usporio 90% napada, silovao ga Kandreva, nijedan dobar prekid ili centarsut iz igre.
                        Dzerard se protiv Urugvaja nije ni trudio a Suarezu 10 puta u sezoni asistira, navika jbg.
                        Hendo brat pogine ali bez Rodzersa ne zna nista. Sta ce kad Dzek probava te opijate s Hartom
                        Velbek uz Henda jedini borben ali moze samo dzoker da bude i to u spicu, nema taj veze s krilom. On i Staridz kad krenu da kombinuju odmah znam da nema nista od gola.
                        Rahim brutalno protiv Italije, juce 0.
                        Runi ne moze vola da ubode + nema onog workrate-a iz Junajteda.
                        Danija boli kurac za repku. Kad dodje lopta do njega pokaze talenat i osecaj ali vecinom gomila nerezonskih resenja. U najavi sam pisao da je bolje protiv Italije ostaviti ga malo na klupi da se oladi i poceti s Runijem i Lambertom.

                        Kad 11 igraca ne igra dobro zna se krivac, dalja diskusija bespotrebna.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Nema veze neka odmori Djidji i ovu, pa kada bude bilo najpotrebnije da se pokaze ...
                          Sta mislite hoce li Italijani ( u koliko dobiju danas) u zadnjem kolu igrati za Engleze? Ili ce ici na neki iksic?

                          Sad racunam, ako Italijani dobiju obe tekme (dovoljno je samo sa po 1-0) Englezima treba "samo" 2-0 u zadnjem kolu, tj pobeda od dva gola razlike .
                          Nije nemoguce
                          Nema sta Italijani da igraju za Engleze. Ako Kostarika ne pobedi i ako izgube od Urugvaja, onda su 2. u grupi. Sigurno zele 1. mesto i izbegavanje Pekermana. Igraju za sebe.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema potrebe za analizom pojedinacnih igraca, ja tacno znam sta moze Velbek. Jasno je da mu nije mesto u 11, protiv Italije je i bilo rezona ako je isao na neku njegovu defanzivu kao protiv Bajerna/Reala. Ali u must win utakmici besmisleno je da ga drzis na krilu gde je neupotrebljiv.

                            Ono sto je meni zasmetalo je vise taj selektivan hejt usmeren ka njemu, nevezano kojim tokom ide utakmica, onako po defaultu. Bla, bla, bla Woj debil, bla, bla, bla pljuc po Velbeku i tako u krug. Postao valjda uslovni refleks.

                            Inace jasno da je ovde jedini krivac Hodzson. Nema potrebe da se overanalizira svaki igrac, kada je vecina igrala ispod svojih mogucnosti. Samo mi nije jasno kako je mogao da izadje sa 2 vezna protiv 4 Zabara i isto toliko Urugvaja. Gde jos prolazi formacija sa 2 klasicna vezna i 4 ofanzivna igraca?

                            A da znam... (bolje da sto pre zaboravim).
                            sigpic

                            Comment


                            • Azuri imaju dosta cist put, Austalija ispala a nema Novog Zelanda
                              Ne skacite odma, samo se malo zezuckam.
                              Last edited by AIRBORNE; 20-06-14, 16:05.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Nema sta Italijani da igraju za Engleze. Ako Kostarika ne pobedi i ako izgube od Urugvaja, onda su 2. u grupi. Sigurno zele 1. mesto i izbegavanje Pekermana. Igraju za sebe.
                                Naravno, za sebe prevashodno, ali ako dobiju veceras Kostariku (kao sto sam nesto ranije napisao) nije neophodna pobeda protiv Urugvaja za prvo mesto. Dovoljan im je i bod. Znaci pitao sam hoce li igrati na pobedu POD USLOVOM da dobiju veceras. jbt ...
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X