Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze tu nista trener da pomogne kad je tim los. Preostaje im derbi sa Kostarikom da se casno oproste od SP.
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment




    • Comment


      • Originally posted by b64Milos View Post
        Ne moze tu nista trener da pomogne kad je tim los. Preostaje im derbi sa Kostarikom da se casno oproste od SP.
        Trener nije tu da pomaze, nego da vlada svakom situacijom.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post

          Znaci nasao je "shemu" u Brazilu
          CCCC kako se ovi narkomani svuda nadju pogledom... ne moraju ni da govore ni da se upoznavaju jednostavno, nabave.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Hodzson ko Limeni. Ima facu ko da vodi nekog srpskog cetvoroligasa. A i taktika mu je slicna cetvoroligaskim trenerima.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Hodzson ko Limeni. Ima facu ko da vodi nekog srpskog cetvoroligasa. A i taktika mu je slicna cetvoroligaskim trenerima.
              taman se spremam da kucam sta sada ja... kada ono..
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Jedan je Limeni..

                Vjeruj mi bolje bi ih Limeni vodio nego Hodzson klovn.

                Spoiler
                Last edited by Rossonero; 20-06-14, 00:03.

                Comment


                • Sa limenim bi prosli grupe..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Nadam se da je mec sa Costa Ricom poslednji za Roya na klupi reprezentacije, bitno da on u 90-om ubacuje Lamberta...

                    Nisam neki optimista, jako treba da im se poklopi da bi prosli u nokaut fazu.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Crna Zmijo reci dovoljno je Roj jebeni Hodzson..

                      Jbt ja se nerviram oko Engleza, Hrvata i Bosanaca, a ne bih se ovoliko nervirao Srbija da igra. Stvarno sam za posmatranje.
                      malo sutra.. zaboravio si ti kako izgleda pravo nerviranje, ali poznati smo po kratkom pamćenju

                      eh kada bi mogli na kraju da imaju ta tri poena... pa da prođu dalje
                      Last edited by miloolja; 20-06-14, 00:35.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Trener nije tu da pomaze, nego da vlada svakom situacijom.
                        Moze on da vlada koliko hoce, ali to nista nece pomoci ukoliko nema igracki kadar.
                        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                        Comment


                        • Nije ovo toliko loš igrački kadar kao što ga ti predstavljaš. Uz normalnog trenera bi ovo mnogo bolje funkcionisalo. Kada ti tim gubi odlučujući meč i ti do 70 i nekog minuta izvršiš samo jednu izmenu šta onda da pričaš.

                          Comment


                          • Igracki kadar maksimalno za 1/4 finale, to je bas zenit.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by b64Milos View Post
                              Moze on da vlada koliko hoce, ali to nista nece pomoci ukoliko nema igracki kadar.
                              Imas pravo, ovi igraci Engleske svi do jednog i bez izuzetka su totalne neznalice.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Reče čovek... Imao neko predskazanje, pakt s đavolom, ko mu ga zna.

                                Last edited by HeadBurn3r; 20-06-14, 00:53.

                                Comment

                                Working...
                                X