Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Suarez starta protiv Engleske?

    Comment


    • #92
      Pocinje li Suarez veceras?

      Edit: Ne videh da me Rosso preduhitrio
      sloboda ili ništa

      Comment


      • #93
        Originally posted by Brajkula View Post
        Zato što tako i u Engleskoj razmišljaju zato sijaset godina nisu videli 1/2 nekog takmičenja, njima ne igraju talenti, a igraju im ti što su kroz istoriju u drvo PL mogli da uklizaju za meč 88 puta ili da skaču na duge lopte koje su se nekada tamo do iznemoglosti preferirale do sutra. Uvek su preferirali fizičku spremu pre znanja i odatle i rezultat. Msm treba da se zna ko traži kanale a ko okreće antenu, ali zapostavljati godinama ove što traže zbog ovih što okreću antenu je suludo.

        Pa svaki igrač koji nešto zna u Engleskoj biva limitiran zarad tima, najsvežiji primer Runi, ubiše oca igre, guraju ga po ćoškovima, sklanjaju ga od gola. Isto tako najtalentovaniji Englez, Vilšir, fosna. Zato ih nikada neću voleti, dok Urugvaj npr. mora da napravi mesto za sva tri napadača gore, moraju majstori unutra, ti jedinog klasnog igrača koji pri tom nije potrošen sklanjaš zarad neke taktike, zatvaranja nečega, a daješ slobodu robotima jer su samo brzi i fizički prespremni. Odatle Italiju će dobiti 1 u 10 na velikim takmičenjima, odatele nema 1/2 godinama i neće biti još dugo, odatle Brajko uvek Urugvaj pre njih. I ne teram ja nikoga da sledi moj stav, ne namećem, samo iznosim svoje mišljenje i ne znam što moje mišljenje pojedine ljude vređa, uzrujani mnogi što ja kažem da je Henderson balvan, a jeste takav i evo odgovorno tvrdim da Markizio može da ga uči tehnikom, pa Tevez otac tehnike izađe i kaže Markizio najjači tehničar u ekipi, miluje loptu. Msm ok neka su tebi oni jednaki, regularno, ja ipak vidim prednost Markizija, a to su npr. ovih nedavnih 2:1.

        Sistem je druga priča, sistem od majmuna napravi oca, to što je BR genijalac ne znači da je Hendo otac fudbala, a zapravo je najprecenjeniji engleski fudbaler današnjice, do skoro je to bio Milner, sada je on. Nešto slično Italijani imaju u Kandrevi, evo Lotito izjavio da vredi 40 miliona, što je cirkus Kolorado i gore od toga, odličan bek npr. taj Kandreva.

        Da ne pričam o kooridnaciji pokreta, koliko sve to zapravo kod Marke izgleda elegantnije i gledljivije nego kod Hendersona.
        Da li sam ja rekao da je Henderson bolji? Ja sam rekao da je njihova uloga u ekipi ista i da imaju slicnu pricu. Pre Kontea kad god sam gledao Juve ovaj nije mogao da se sastavi. Isto ga je neko stavljao na levo krilo cini mi se kao sto je Keni Hendersona na desno.

        Pogledaj igru Engleske kad je usao Vilsir. Jel' nesto uradio? Jesu imali sansu? Italija je sakrila loptu i privela utakmicu kraju a ulazak Lalane umesto Staridza ih je dodatno ukanalio.

        Pomenuo si Runija, upravo ja to pricam. Sta je kriv Runi sto ga matori stavi levo ili sta je kriv Henderson sto matori postavlja preofanzivnu ekipu na Italiju gde on onda mora previse oprezno da igra? Sta je kriv Dzerard sto da 50 dobrih dijagonala bekovima kada ovi uspore svaki napad i centriraju negde u Boliviju?

        Trener je sve. Pol Lambert samo da je selektor Engleske pregazili bi ovu grupu. a ne neko bolji.

        Voleo bih bas da stavi istu ovu postavu i samo Vilsir umesto Henda. Da vidis kad krenu svi napred + bekovi pa ti ostanu kontre vecito 4 na 2, 5 na 2. Vilsiru dzaba sav talenat, decko ne zna gde bije trenutno. Ja se iskreno nadam da ce to da se menja, do tad mora neko drugi da igra i to je to.

        Lotito je budala svoje vrste ali Kandreva je silovao Lejtona i bruka odigrao. Vise nego upotrebljiv igrac za razne formacije.
        sigpic

        Comment


        • #94
          Wilshere kad je usao neki dan, dobio ulogu stoj na centru i ne mici. Momak se pogubio u taktickoj nemoci Woja, uzasno ga je postavio, dao mu iste zadace kao Hendersonu, kad se zna za sta je Wilserica napravljen, da uleti u sredinu, razmjeni dupli pas i slozi se go iz akcije, a ne iz nekog mrtvog prekida sa preko pola terena
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #95
            Pa neverovatno meni to da oni koliko već godina ništa ne urade, a uvek kao favoriti, uvek hajpovani, neverovatno, mora tu da postoji neki veći razlog od Roja danas.

            Što se Kandreve tiče, lepo si rekao, zahvalan igrač, a što se sliovanja tiče, naravno da su silovali Bejnsa kad su ceo meč ovog napadali 2 na 1, ma taktički iskidali Italijani taj meč, klasika, baš cela kontrola meča (ili sam ja baš pristrastan) osim uvodnih momenata.

            Jedva čekam knock-out da vidimo od čega su ovi Azuri, ovu grupu gaze u maniru "liga" što Orao kaže, igramo ligu, full rotacija, svi unutra, a posle prava stvar.

            Comment


            • #96


              MAG ROY HODGSON
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #97
                Usrali se i Urugvajci, sa samo 2 napadača gore.

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Brajkula View Post
                  Pa neverovatno meni to da oni koliko već godina ništa ne urade, a uvek kao favoriti, uvek hajpovani, neverovatno, mora tu da postoji neki veći razlog od Roja danas.

                  Što se Kandreve tiče, lepo si rekao, zahvalan igrač, a što se sliovanja tiče, naravno da su silovali Bejnsa kad su ceo meč ovog napadali 2 na 1, ma taktički iskidali Italijani taj meč, klasika, baš cela kontrola meča (ili sam ja baš pristrastan) osim uvodnih momenata.

                  Jedva čekam knock-out da vidimo od čega su ovi Azuri, ovu grupu gaze u maniru "liga" što Orao kaže, igramo ligu, full rotacija, svi unutra, a posle prava stvar.
                  Pre Roja je Fabio iz samo njemu poznatog razloga znao da stavi Dzerarda na levo krilo da bi jebeni Geret Beri igrao na centralnom. Usrao maksimalno koliko god se ja njemu divio. Meklarena ne bih komentarisao. Pod Eriksonom ne moze niko nista da im kaze za to kako su igrali, ispali su 2 puta na penale i jednom od onog Brazila gde primise onaj Baumgartner gol iz stratosfere. Pre toga opet indijanci selektori. Rekao si mi na PM da si citao moje predstavljanje repke, onda si mogao procitati da sam napisao da im je problem u struci i savezu mnogo veci nego u igrackom kadru i stojim iza toga. Retko, bas retko su igrali oni koji su trebali.

                  Italija ide u samu zavrsnicu po mom misljenju, posebno ako budu prvi u grupi. Slazemo se tu Orao i ja, bice jebeno izbaciti ih.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Ma sve se ja ono slažem, msm na ono iz najave samo dodajem da su mnogo hajpovani i tu stajem, budućnost će pokazati da sam u pravu za to ako već istorija nije

                    Pa ako dobiju Kostariku msm da su sigurno prvi u grupi, mada ovako odokativno cenim da neće izgubiti utakmicu u grupi, možda i na prvenstvu (ako izuzmemo ispadanje na penale).

                    Comment


                    • Cahill mora u dzep da stavi Kanibala, samo taj duel je bitan.
                      Opet Welbeck u prvoj, sta reci, a ne zaplakati.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • E moj Hodzsone...

                        Ovde bi Lallana legao Englezima kao budali samar....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Samo cu reci "i ćorava koka zrno ubode, ali Engleska ne..." .
                          sigpic

                          Comment


                          • Crna Zmijo reci dovoljno je Roj jebeni Hodzson..

                            Jbt ja se nerviram oko Engleza, Hrvata i Bosanaca, a ne bih se ovoliko nervirao Srbija da igra. Stvarno sam za posmatranje.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment




                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Roj, los ti je soj a nisi ni za moj !
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X