Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 World Cup Brazil - Group D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Reise View Post
    Staridz bar dva gola veceras protiv prsle odbrane Urusa.
    Ti rek'o i bog cuo.

    Jedino sto se Dani za repku ne trudi 20% kao za Liverpul ali njemu je jedan trenutak dovoljan.
    sigpic

    Comment


    • #77
      BBC je juce u emisiji javio da je 95% siguran sastav sa Runijem na 10-ci, Velbekom levo i Sterlingom desno.

      Comment


      • #78
        Igra li po tom sastavu Henderson ?

        Comment


        • #79
          Originally posted by Brajkula View Post
          Igra li po tom sastavu Henderson ?
          On i Dzerard su kod Roja zacementirani na sredini ako se ne desi nesto nepredvidjeno.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Zanimljivo je koliko transparentno to ide kod engleza ovaj put.
            Da, Brajko, ostalo sve najavise kao u prvoj tekmi. Ko zna, mozda je i neka igra u pitanju, mada mi ne deluje Roy kao taj lik.

            Comment


            • #81
              Dakle, Engleska gubi utakmicu.

              Comment


              • #82
                Brajko voli da njegove citate drze forumasi u potpisu.

                Comment


                • #83
                  Pola foruma, izvalio ja, voli me narod a nisam čak ni glavnonja neki, tipa admin

                  Nema tu šta, Henderson krampon igrač i to je aksiom.

                  Comment


                  • #84
                    Henderson je isto trkac u Liverpulu kakav je Markizio u Juventusu, bukvalno istu rolu imaju al eto ovaj je krampon a Markizio bog.

                    Sad sto Henderson ne moze kod matorog da igra ono sto igra kod Brendana je zbog postavke i ove cetvorice ispred njega i Dzerarda. Oni imaju toliko ispadanja i nerezonskih resenja(Sterling je jedini odradio posao kako treba protiv Italije) da Hendo i Stiv zbog njih moraju da budu i previse rezervisani i prakticno zakucani za svoju poziciju. Na kraju krajeva, Englezi nikad lakse nisu iznosili loptu i dolazili do zavrsne trecine terena odavno, samo sto ovi onda napred ne umeju jednostavan dupli pas da odigraju. Distribucija lopte na protivnicku polovinu i iznosenje je od najveceg postao najmanji problem Engleske upravo zbog ovog tandema. Jos da Barkli igra od pocetka i da je Vilsir u formi bila bi im banja. A ona cetvorica ne mogu nikako zajedno, mogu plafon dvojica da budu na terenu. Ono je smesno sta je covek izveo. Nikad losiji Urugvaj ali ko da gledam da ih nece pobediti.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Engleska nikoga nece pobediti dokle god je Velbek u postavi.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • #86
                        Znaci fakat mi nije jasno to za Welbecka, jest on smotan ko sajla, al frajer je da se ne zajebajemo super odigrao protiv Italije, pored Sterlinga i najbolje, ali on ne moze biti u kombinaciji sa odredjenim igracima i to se pokazuje kolika je neznalica Woj.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • #87
                          Realno gledano on u napadackim akcijama moze da doprinese jedino kao centralni napadac, u odbrani je veoma zahvalan ali ne kapiram da ce Englezi veceras izaci da se brane.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by S-Nash View Post
                            Henderson je isto trkac u Liverpulu kakav je Markizio u Juventusu, bukvalno istu rolu imaju al eto ovaj je krampon a Markizio bog.

                            Sad sto Henderson ne moze kod matorog da igra ono sto igra kod Brendana je zbog postavke i ove cetvorice ispred njega i Dzerarda. Oni imaju toliko ispadanja i nerezonskih resenja(Sterling je jedini odradio posao kako treba protiv Italije) da Hendo i Stiv zbog njih moraju da budu i previse rezervisani i prakticno zakucani za svoju poziciju. Na kraju krajeva, Englezi nikad lakse nisu iznosili loptu i dolazili do zavrsne trecine terena odavno, samo sto ovi onda napred ne umeju jednostavan dupli pas da odigraju. Distribucija lopte na protivnicku polovinu i iznosenje je od najveceg postao najmanji problem Engleske upravo zbog ovog tandema. Jos da Barkli igra od pocetka i da je Vilsir u formi bila bi im banja. A ona cetvorica ne mogu nikako zajedno, mogu plafon dvojica da budu na terenu. Ono je smesno sta je covek izveo. Nikad losiji Urugvaj ali ko da gledam da ih nece pobediti.
                            Kakva uvreda, au, ovo sam shvatio lično

                            Pa Markizija nazivaše "budući Džerard" ti ga porediš sa kramponom koji ne može da vuče mladu U21 repku svoje zemlje da pobede Izrael i sada ti od njega na ozbiljnijem nivou očekuješ nešto, daj oca Vilšera da pređe igricu tu bre.


                            Pljune Markizo nedavno celu Englesku, šikne ga on sa 25 metara, i odmahuje ručicom elegantno u fazonu "lako", skoro to bilo, pet dana onako ofrlje

                            Comment


                            • #89
                              Nazivali su i Hendersona buduci Dzerard pa to veze s mozgom nema.

                              U21 Englesku ne gledam niti U21 uopste jer nikad nisu bili i nece biti parametar. Po tome onda Srbija treba da ima osvojeno jedno od poslednja 2 EP i bar 3. mesto na SP u Africi s obzirom na rezultate u mladjim kategorijama.

                              Imas ti Hendov volej Noricu, imas asistencije petom Suarezu protiv Kardifa i Staridzu protiv Vile pa to nema veze ni sa cim. Ima 4 gola, 7 asistencija i preko 60 kljucnih pasova ali covek je trkac. Isto kao i Markizio. To sto ti pricas veze s mozgom nema i napamet je jer je to Henderson iz 2012. Isto kao sto su Markizia terali mnogi govnjivom motkom dok Kontea nije bilo, tako je i ovaj Rodzersov pulen. Da je selektor Italije neki od onih Zamparinijevih silnih pulena iz Palerma, Markizio bi bio najgori igrac na terenu. To su ti igraci koji zavise od trenera, prosto ko pasulj. S tim da je Markizio bolji trkac od ovog koji pritom iz meca u mec napreduje kod Rodzersa. Ja to nisam ocekivao ali mag je uspeo da mu nadje ulogu u timu.

                              Vilsir je postao obican idiot. Cim je usao Italijani sakrise loptu. Niti zna gde stoji u odbrani niti zna sta radi s loptom. Sta ispade od onog igraca nije mi jasno ali zbog toga limitirani Hendo mora da igra jer je jedini disciplinovan na terenu uz Stiva.

                              Da ne pominjemo sto Dzonson i Lejton uspore svaki napad kad ih prvenstveno Stiv a i Hendo izbace po strani. To sigurno ne zavisi od Henda. Decko svoju rolu trkaca, konkretno zonal marking da Mario ne ostaje 1 na 1 sa stoperom je odradio dobro. U isto vreme su izasli on i Mario, potom je Imobile za 20 minuta dobio vise lopti nego ovaj za 70 jer je bilo prostora koliko hoces.

                              Mora nesto i od lopte da se gleda jbg.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Zato što tako i u Engleskoj razmišljaju zato sijaset godina nisu videli 1/2 nekog takmičenja, njima ne igraju talenti, a igraju im ti što su kroz istoriju u drvo PL mogli da uklizaju za meč 88 puta ili da skaču na duge lopte koje su se nekada tamo do iznemoglosti preferirale do sutra. Uvek su preferirali fizičku spremu pre znanja i odatle i rezultat. Msm treba da se zna ko traži kanale a ko okreće antenu, ali zapostavljati godinama ove što traže zbog ovih što okreću antenu je suludo.

                                Pa svaki igrač koji nešto zna u Engleskoj biva limitiran zarad tima, najsvežiji primer Runi, ubiše oca igre, guraju ga po ćoškovima, sklanjaju ga od gola. Isto tako najtalentovaniji Englez, Vilšir, fosna. Zato ih nikada neću voleti, dok Urugvaj npr. mora da napravi mesto za sva tri napadača gore, moraju majstori unutra, ti jedinog klasnog igrača koji pri tom nije potrošen sklanjaš zarad neke taktike, zatvaranja nečega, a daješ slobodu robotima jer su samo brzi i fizički prespremni. Odatle Italiju će dobiti 1 u 10 na velikim takmičenjima, odatele nema 1/2 godinama i neće biti još dugo, odatle Brajko uvek Urugvaj pre njih. I ne teram ja nikoga da sledi moj stav, ne namećem, samo iznosim svoje mišljenje i ne znam što moje mišljenje pojedine ljude vređa, uzrujani mnogi što ja kažem da je Henderson balvan, a jeste takav i evo odgovorno tvrdim da Markizio može da ga uči tehnikom, pa Tevez otac tehnike izađe i kaže Markizio najjači tehničar u ekipi, miluje loptu. Msm ok neka su tebi oni jednaki, regularno, ja ipak vidim prednost Markizija, a to su npr. ovih nedavnih 2:1.

                                Sistem je druga priča, sistem od majmuna napravi oca, to što je BR genijalac ne znači da je Hendo otac fudbala, a zapravo je najprecenjeniji engleski fudbaler današnjice, do skoro je to bio Milner, sada je on. Nešto slično Italijani imaju u Kandrevi, evo Lotito izjavio da vredi 40 miliona, što je cirkus Kolorado i gore od toga, odličan bek npr. taj Kandreva.

                                Da ne pričam o kooridnaciji pokreta, koliko sve to zapravo kod Marke izgleda elegantnije i gledljivije nego kod Hendersona.

                                Comment

                                Working...
                                X