Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Merlin View Post
    Nije valjda da je Ochoa slobodan igrač tj. da nije produžio ugovor sa Ajjaciom? Kakva će jagma biti za njega poslije prvenstva.
    Slobodan igrac

    Sramota bi bila da brani u drugoj francuskoj ligi , znaci covjek redovno do ludila dovodio i PSG , i Monaco , i MArseille i sve sta je skidao , redovno dvocifren broj odbrana po utakmici imao , ali jbg , kad je Ajaccio bio ubjedljivo najgora ekipa lige nije ni on mogao sve .. Prije destak dana njegov agent ga je ponudio Barci , Barca na to nije pristala , ali ne bi me cudilo da veceras promijenje misljenje

    Najgluplja stvar , sto se dan prije prvenstva nije znalo ko ce biti prvi golman , on ili Corona
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Russia: 1-Igor Akinfeev; 14-Vasili Berezutski, 4-Sergey Ignashevich, 22-Andrey Eshchenko, 23-Dmitry Kombarov, 18-Yury Zhirkov; 8-Denis Glushakov, 19-Alexabder Samedov, 20-Victor Faizulin, 17-Oleg Shatov; 9-Alexander Kokorin


      South Korea: 1-Jung Sung-ryong; 12-Lee Yong, 3-Yoon Suk-young, 5-Kim Young-gwon, 20-Hong Jeong-ho; 16-Ki Sung-yeung, 14-Han Kook-young, 17-Lee Chung-yong, 9-Son Heung-min, 13-Koo Ja-cheol; 10-Park Chu-young

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Slobodan igrac

        Sramota bi bila da brani u drugoj francuskoj ligi , znaci covjek redovno do ludila dovodio i PSG , i Monaco , i MArseille i sve sta je skidao , redovno dvocifren broj odbrana po utakmici imao , ali jbg , kad je Ajaccio bio ubjedljivo najgora ekipa lige nije ni on mogao sve .. Prije destak dana njegov agent ga je ponudio Barci , Barca na to nije pristala , ali ne bi me cudilo da veceras promijenje misljenje

        Najgluplja stvar , sto se dan prije prvenstva nije znalo ko ce biti prvi golman , on ili Corona
        Sad ce njega Wengerica uganjat, voli on te free agente da se kurci kako je doveo dzabali majstora
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mexico por Dios

          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Pitam se samo kako li ce komentator prepoznati ove Koreance i popamtiti im imena
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • jao hahaha

              Comment


              • Ova utakmica prava uspavanka, povremeno neko bljesne i to je to. Ajde bre, pravite neke prave šanse, šta je bre ovo, neću da gledam Nigerija - Iran ..

                Comment


                • ocajna tekma

                  Comment


                  • Sve utakmice sam odgledao, pa cak i onu izmedju Japan i Obale Slonovace u 3 ujutru...

                    Ovo ce izgleda biti prva utakmica od koje dizem ruke. Cak sam i odgledao prvo poluvreme.

                    Comment


                    • погледаш једну утакмицу и више не мораш да гледаш фудбал... једни пођу у напад, ови га руше и настане превијање... онда пођу ови други у напад, онда ови руше и опед превијање, покадкад разбије монотонију судија са картонм.. и, Јово наново...
                      sigpic

                      Comment



                      • Evo ko radi prenose iz Brazila za meksicku televiziju.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Que mamacita...

                          I meni je palo na pamet da bi Wenger mogao po Ochou.. Slobodan igrac, plus najbolje godine...
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Шта уради овај несрећник?

                            Comment


                            • Kako ocajna reakcija Akinfeeva.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Degenerik.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X