Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj kako treba ove majmune što simuliraju drastično kažnjavati pa nek' mami svojoj simulira. Ne kontam kako ga nije sramota onako baciti se?
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • боље што није пенал, неко би се обрукао јер би овај голман то одбранијо...
      sigpic

      Comment


      • Ochoa ne da
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Bogami bice tesko Hrvatima!

          Comment


          • Meksiku sve pohvale, nije mala stvar ostati neporažen protiv Brazila i to na njihovom terenu, pa i obzirom da ne igraju nešto kvalitetno. Ali najveće pohvale zaslužuje Ochoa, kakve je odbrane pravio večeras kao magnet za lopte, šteta što Meksikanci nisu dali jedan gol ..

            Comment


            • Aca informacija moj omiljeni lik od veceras,sta je upravo rekao sada ovu dozu informacija kako je Rafa Markez dosao u reprezentaciju ovo je meni vrhunski.Zgotivio sam Ochou svaka cast decko,ubedljivo najbolji igrac meca.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • KAko zrelo igrao Meksiko,bez panike,jes da ih golman izvukao,ali pored toga,odlicna borbenost,bice izuzetno zanilmljivo sa Hrvatima
                sigpic

                Comment


                • Eh sada je sav pritisak prebačen na Hrvate kojima trebaju 2 pobjede, a protiv ovakvog Meksika biće im baš teško. Ako prethodno prođu Kamerun. Brazil ponovo pružio prosječnu partiju, ništa spektakularno, iako su imali više izglednih prilika nego u meču protiv Hrvatske. Tokom cijelog susreta bio je vrlo visok tempo, teško je bilo očekivati da će Meksiko to izdržati, ali pokazali su koliko vrijede. Na kraju i najrealniji rezultat budući da je i Meksiko imao dosta pokušaja, pogotovo šutevi sa distance i većinom je to bilo jako blizu. Fali završni pas i jednima i drugima, ali u globalu ne tako loša utakmica, čak šta više može dobiti prolaznu ocjenu.

                  Ochoa
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Te fore mozes da prodajes naivnom narodu koji ne zna kakav si manipulator i poluproizvod ljudski. Eno neka kumic moj potvrdi da li je istina ovo sto pricam.

                    BRAZIL MEXICO X
                    Pogodi moj kumic taj X kad hoces,a i za ovo si pogodio jeste los covjek taj Siki...


                    Originally posted by Brajkula View Post
                    Siki otac igrice, veliki poštovalac ženskog roda i simpatija jednog od članova ovog foruma.
                    Prozreli ga taj clan i ja davno,igrao bi se on jahaca apokalipse tu....

                    Dakle mnogo sramotan covjek
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ali Fred da ti igra najisturenijeg, pa kako očekivati golove. Jedino Oskar ili Nejmar su u stanju nešto uraditi po pitanju golova ali teško će to ići protiv jačih reprezentacija, slabu podršku imaju. Luiz Gustavo je odigrao dobru utakmicu, jak igrač baš.

                      Rafa Marquez komandant odbrane Meksika, majstor još na visokom nivou. Ovaj bod donosi velike šanse Meksikancima za prolaz grupe.

                      Comment


                      • Ochoa večeras



                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Prozreli ga taj clan i ja davno,igrao bi se on jahaca apokalipse tu....

                          Dakle mnogo sramotan covjek
                          Što osuđivati čoveka koji očigledno ima fetiš prema toj jednoj uskospecijanoj grupi žena ?

                          Comment


                          • Nije valjda da je Ochoa slobodan igrač tj. da nije produžio ugovor sa Ajjaciom? Kakva će jagma biti za njega poslije prvenstva.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Kakav kralj taj Rafa, mnogo mlađi igrači da mu pozavide kako igra.

                              Last edited by ognjen; 17-06-14, 22:52.

                              Comment


                              • Skolari botina glupa. Zove igrace koji su zavrsili sezonu potpuno van ritma i povrh svega mu igraju. Ernanes duplo bolji od Paulinja igrac. A Fred, Zo i Bernard kao da su mu unucad pa ih pusta da igra. Nejmaru svaka cast sto se igre tice, bas dominira. Steta samo sto se bacika onako kad ga neko takne.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X