Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    To mi je najdrazi igrac braticu,da je veceras bio jedan slobodnjak bi usao
    Ili bi centaršut bacio Edinu na glavu.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • [VINE]MInleQhwvuh[/VINE]

      Maestralna partija Pjanica, krunisana ovom asistencijom..

      Comment


      • Dobri ste bili, svaka čast za pristup protiv Argentine. Nije se dalo zbog onakvog početka, ali vidi se da ekipa ima kvalitet.

        Comment


        • http://namez.com/event/world-cup-2014

          Ako neko sa RTS-a prati forum.
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Nojer - Boateng, Mertezaker, Humels, Howedes - Lam, Kedira, Kros - Ozil, Gece, Miler

            Rui Patrisio - Pereira, Alves, Pepe, Koentrao - Mutinjo, Meireles, Veloso - Nani, Almeida, Ronaldo
            sigpic

            Comment


            • Cek, Nemci igraju sa 4 stopera?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Pa mogu i Huvedes i Boateng na bok, samo što im to nije prirodna pozicija. Dakle, formalno to bi bilo sa 4 prirodna štopera.

                I da hvala ti Bože što je Mesut prva, čitao sam da bi mogao da greje fosnu Širlu, što je suludo meni, ma u svakom slučaju je suludo da ti najbolja 10-ka planete greje glupu.

                Comment


                • Najgluplji potez je Lam u sredinu, guras najboljeg beka u sredinu gde ne doprinosi ne znam koliko.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Slažem se za Lama, samo nzm koliko je ovaj raspored u linijama dobar jer i pomenuta dva štopera koja mogu na bok mogu i na poziciju zadnjeg veznog

                    Šta je sa Švajnijem ? Povreda neka ?

                    Comment


                    • Jel utjece to sto lahm igra u sredini a ne obranu na fantasy?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Ne igra Svajnstajger zbog povrede, Lam bi igrao beka da je Svajni spreman.Kao i na proslom prvenstvu, ne veruje Lev igracima koji imaju mali broj nastupa za repku, mada ja bih pre stavio Durma i da je poveo Smelcera pre Havedesa.Po oakvoj postavci Ozil ce ili da bude krilo ili lazna devetka, videcemo za pola sata.Ako je krilo, bolje da je ubacio Andrea.
                        Last edited by Ricma; 16-06-14, 16:26.

                        Comment


                        • Originally posted by loli View Post
                          Jel utjece to sto lahm igra u sredini a ne obranu na fantasy?


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Naravno da ne utiče.

                          @ Vojvodo, slobodna rola za Mesuta, pa nije Joakim nastavnik fizičkog da ograničava Mesuta, jer zna da nije pametno ograničiti čoveka sa neograničenom vizijom, pusti Mesuta da igra kako hoće i pobedićeš utakmicu, ako tako razmišlja i Joakim, nek spreme dupeta CR i drugari.

                          Comment


                          • Hvala.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              pa nije Joakim nastavnik fizičkog da ograničava Mesuta
                              Kako on njega zakuca tamo za stranu kao nekog Dauninga, tacno da te dusa zaboli.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Kako on njega zakuca tamo za stranu kao nekog Dauninga, tacno da te dusa zaboli.
                                Još ga nahuška da igra dva dodira, ograniči ga kao obror za ovce, plače ti duša dok gledaš. Zato je doveo klub do stupnja da se njegovi navijači raduju onim kupovima i tim nepostojećim takmičenjima.

                                Comment

                                Working...
                                X