Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ParicVojvoda View Post
    Nemo samo kao mi pre 4 godine, kada smo pricali da mozemo do cetvrtfinala i dalje od toga.
    Sto je tuga najveca, i mogli smo s obzirom kako se zreb otvorio, ali ti prokleti Sokerosi i Krasic.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Pape moze da prodje grupu ali i Francuzi i Otmar ce ga ispresecati u osmini. Nije taj kalibar da bi isao dalje. Za Bosnu bi to bio ogroman uspeh i dalje je bitno iskoristiti plasman na rang listi i redovno se plasirati na sva velika takmicenja.
        sigpic

        Comment


        • Ma ljudi korak po korak mi smo tek poceli,daj da vidimo sta ce biti s Nigerijom to je utakmica koja ce pokazati sta i kako...daleko je to jos od neke price od 1/8 ima posla do toga dosta
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Upravo to, nit nas treba otpisati u 1/8 nit nas treba tamo gurati prije vremena..Nigerija sljedeća tekma...neće to biti lako uopšte

            Comment


            • Jesmo mi najjaci narod.. Prvo govorimo da nam je samo da odemo, pa kad smo otisli daj samo da se ne obrukamo, pa onda kad smo pokazali zube onda nas neki vide cak i u 1/4 finalu uz neke kalkulacije da Svica bude prva u svojoj grupiZive legende haha

              Comment


              • Stati na loptu prvo, vidimo i sami kakvo je prvenstvo i šta jedan nesretni kiks može napraviti kao večeras. Favoriti za 2. mjesto jesmo, ali kao što @Akan reče pred nama je još mnogo, mnogo posla. Dobro je što nije narušena harmonija u ekipi, nisam vidio vedrijeg Sušića čak i nakon nekih pobjeda, svjesni su i oni protiv koga su igrali i da je ovo jako dobar rezultat.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Šta mislite za Nigeriju...dal će igrati 4-4-2 il ovo od večeras

                  Comment


                  • Originally posted by Camaro View Post
                    Jesmo mi najjaci narod.. Prvo govorimo da nam je samo da odemo, pa kad smo otisli daj samo da se ne obrukamo, pa onda kad smo pokazali zube onda nas neki vide cak i u 1/4 finalu uz neke kalkulacije da Svica bude prva u svojoj grupiZive legende haha
                    Toliko smo svi slični i mi(mislim Srbi) 2010 ista stvar.Dobili Njemačku i odma idemo u 1/8 finala deremo Australiju, ovo ono na kraju šipak.A plasman je bio veliki uspjeh.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Ma ja bi poceo isto,lakse ce se Edin snaci sa dva stopera protiv Nigerije jer sad su ovi igrali sa 3 mnogo nezgodno to bilo...

                      Mislim da bi bilo glupo krenuti sa 4-4-2 pod utiskom ovoga,neka ostane isto i bice dobro imam osjecaj
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by ParicVojvoda View Post
                        Plasman u osmini-finala je isto veliki uspeh, daj prvo da se plasiraju dalje pa da pricaju kako ce dalje.Ako prodju dalje, ukrstaju se sa prvoplasiranim iz grupe E(Francuska ili Svajcarska)Nemo samo kao mi pre 4 godine, kada smo pricali da mozemo do cetvrtfinala i dalje od toga.
                        Ja sam pricao da osvajam Svetsko

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ma ja bi poceo isto,lakse ce se Edin snaci sa dva stopera sad su igrali sa 3 mnogo nezgodno to bilo...

                          Mislim da bi bilo glupo krenuti sa 4-4-2 pod utiskom ovoga,neka ostane isto i bice dobro imam osjecaj
                          Cim se Sejad vrati ima to kao sat da ide. <3
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ja sam pricao da osvajam Svetsko
                            Mislim da vecina sa foruma zna da to nisi izjavio trezan i pored toga sto se tada nisi jos registrovao ovde.

                            Comment


                            • To mi je najdrazi igrac braticu,da je veceras bio jedan slobodnjak bi usao
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ja sam pricao da osvajam Svetsko
                                Pa ti se tad nisi treznio, borio se sa alkoholom, sad je bolja situacija cini mi se.

                                Elem, da ne idem u off, kljuc utakmica Bosne je sa Nigerijom, izuzetno opasan protivnik. Mada pobedu protiv Irana ne treba unapred upisivati svakako.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X