Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Dzaba mi ta slika kada po snimku meni izgleda da nije... ima li istomisljenika?
    I ja sam sumnjao, pogotovo kad su prvo stavili Goal u zelenom kvadraticu, pa promenili na No goal u crvenom i opet vratili na zeleni, sa drugim snimkom. Kontao sam da imaju nekakav signal koji javlja kad cip u lopti predje, a ne da gledaju snimak kao u tenisu.
    sigpic

    Comment


    • Evo nam ga buraz

      Comment


      • Ide Desamp na gol razliku Udri sad sa dva spica
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Francuzi lagano otaljavaju posao. Samo onaj gol ostao malo kontroverzan, tehnologija pokazuje da je prešla celim obimom ali na snimku deluje da nije. Hebeš ga, možda i vara snimak ..

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Pa i u tenisu masu puta mislis da je loptica dirala liniju a kada se prikaze na snimku - nije. To jednostavno tako prihvatis.
            Francuzi su sigurno sada ubedjeni da je tehnologija ispravna.
            Ako se ne varam, hawk-eye u tenisu ima neku grešku, ne sećam se koji je postotak, ali je ima...pa ti sad vidi ono kad kači ili ne kači liniju... a ovde sam slušala nekog inžinjera šta li je, pre par dana, koji je tvrdio da samo neki ekstremni vremensi uslovi (nije rekao kakvi) mogu da utiču na tačnost prikaza i da se nadaju da do takvih situacija neće doći...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Danas me zvao kurta i murta... sve sami sportski antihristi.
              Eto kako moze normalan covek da zaglavi robiju zbog nasilja.
              Al` ljudi, to kao da vire kada da te uzjasu.

              Jeste da ovo moje nema veze sa temom ali na terenu nije uzbudljivo pa rek`o da podelim sa vama svoju muku.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment




              • Gledam i gledam, ali nikako mi se ne cini da je lopta presla koliko i na gol tehnologiji..

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ako se ne varam, hawk-eye u tenisu ima neku grešku, ne sećam se koji je postotak, ali je ima...pa ti sad vidi ono kad kači ili ne kači liniju... a ovde sam slušala nekog inžinjera šta li je, pre par dana, koji je tvrdio da samo neki ekstremni vremensi uslovi (nije rekao kakvi) mogu da utiču na tačnost prikaza i da se nadaju da do takvih situacija neće doći...
                  Ima jer je u pitanju veci broj loptica koje pamti, tj putanja loptica pa moze da se desi da izbaci pogresnu. Ali ovde je greska slobodno mogu da kazem NEMOGUCA. Jer nema u kratkom vremenskom periodu toliko lopti oko gol linije, pa da masina poblesavi i pusti pogresnu. Tj ljudski faktor je tu bitan masina ne gresi, gresi bata koji pusti taj snimak ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • A i golman im je retard...

                    Comment




                    • VALENTINO ROSSI #46

                      Comment



                      • Čini mi se da nije.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ima jer je u pitanju veci broj loptica koje pamti, tj putanja loptica pa moze da se desi da izbaci pogresnu. Ali ovde je greska slobodno mogu da kazem NEMOGUCA. Jer nema u kratkom vremenskom periodu toliko lopti oko gol linije, pa da masina poblesavi i pusti pogresnu. Tj ljudski faktor je tu bitan masina ne gresi, gresi bata koji pusti taj snimak ...
                          Ne mislim na grešku koja se odnosi baš na tu lopticu, baš na taj udarac, da nije 100% tamo gde je pala
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Mozda su oni cipovi u lopti pomerali od silnog sutiranja, evrigo evrigo evrigo evrigo
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ako se ne varam, hawk-eye u tenisu ima neku grešku, ne sećam se koji je postotak, ali je ima...pa ti sad vidi ono kad kači ili ne kači liniju...
                              Taj postotak je minoran da napravi dilemu, bar mislim da je tako
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ne mislim na grešku koja se odnosi baš na tu lopticu, baš na taj udarac, da nije 100% tamo gde je pala
                                To je nemoguce... Hawk eye u tenisu tako ne gresi. Sad za ovu tehnologiju u fudbalu ako radi po istom principu - a valjda radi, znaci za nju sam ubedjen da ne gresi takodje sto se tice tacnog pozicioniranja lopte/loptice
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X