Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad je ovaj gol upisan kao autogol??

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Sad je vec poceo da me nervira, kakav debil od komentatora ...
      Uvek u sličnim situacijama pravi većeg od sebe nego što jeste..... da čujemo samo koliko će još puta da ponovi do kraja...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pogba najgori, zasluzeno ga menja Deschamp.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Pa golman je ubacio loptu u mrezu...nije ni isla lopta u gol posle suta Benzeme...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Onda mi se ucinilo nesto...

            Comment


            • Moze i gore od toga, Djordje Kustudic i dalje komentarise i misli da nije presla ipak. Jbs tehnologiju, ja mislim da nije presla.

              Nju savrseno ne zanima je li presla ili ne.

              sigpic

              Comment


              • Znaci lopta je na kraju usla? Na svim snimcima ne izgleda kao da je presla celim obimom...

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Znaci lopta je na kraju usla? Na svim snimcima ne izgleda kao da je presla celim obimom...
                  Pjeske.

                  sigpic

                  Comment


                  • Od stative u golmanovu ruku pa u gol, tako da moze da se karakterise kao cist autogol, jer da je nije gosa dirao ne bi ni usla u mrezu.
                    Btw videste li Bonijeka
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Treba izmisliti još neku tehnologiju, ova očigledno nije dovoljna.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Pjeske.

                        Dzaba mi ta slika kada po snimku meni izgleda da nije... ima li istomisljenika?

                        Comment


                        • Giggsy, šta si zapeo toliko. Nije ono dobar ugao iz kojeg su prikazali u snimku tako da djeluje kao da nije prešla ali mislim da je ipak gol.

                          Comment


                          • Jbg, da ono malopre nije okarakterisan kao autogol, sad bi imali het-trik
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Karim uninstallirao golmana.

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Dzaba mi ta slika kada po snimku meni izgleda da nije... ima li istomisljenika?
                                Pa i u tenisu masu puta mislis da je loptica dirala liniju a kada se prikaze na snimku - nije. To jednostavno tako prihvatis.
                                Francuzi su sigurno sada ubedjeni da je tehnologija ispravna.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X