Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Vidi ga ovaj Kondicija v2.
    hvala na komplimentu
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Ko ovo napravi?
      David Luiz mi je u ovoj selekciji smešniji od Mesijeve Zlatne lopte.


      Nojer
      Lam - Vlar - Humels - Blind
      Maskerano - Kros
      Mesi - Rodrigez - Roben
      Miler

      Comment


      • Samo neka je kosati otisao iz Celzija da ga vise nikad ne gledam. Neka kao stoper tera loptu 50 metara unapred, opusteno to stoperi i treba da rade

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          hvala na komplimentu
          <3

          Ja, ti, Noto, Vladan, Drimi... hax... k'o da je juče bilo kada sam tek došla ovde...
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment




          • Selfie #2
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Great meeting my friend Ronnie in Rio



              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Bice mi zadovoljstvo da gledam kako Nemci osvajaju titulu preko Argentine
                Brat moj.

                Originally posted by Rossonero View Post
                Jedan san ostvaren , jos sutra da ispadne Argentina.
                Ovaj post sto se tice ispadanja Argentine je napisan kad su igrali protiv Holandije , ovako se jos bolje osjecam jer su izgubili u finalu.

                Snovi ostvareni.

                A snovi su bili da SP ne osvoji Brazil ili Argentina.

                Iskrene cestitke Njemcima i njihovim navijacima.



                Spoiler
                Last edited by Rossonero; 14-07-14, 09:33.

                Comment


                • Nije mogla Argentina, jednostavno nije mogla. Ne krivim cak ni Mesija jer je bio zrtva pickaste taktike (mada kada se malo zapitamo sa igracima koje su poveli na ovo SP i posle povrede Di Marije oni drugacije nisu ni mogli da igraju) ... koja bi i imala uspeha da nije izbacio Lavecija u poluvremenu. Ali jednostavno nisu mogli, nije bilo napadaca tipa Kempes koji im je doneo titulu 78. I igraca kalibra Maradone (86) jer jedan je Dijego sve ostalo su blede kopije....
                  Nemcima svaka cast navijao sam za njih, zasluzeno potpuno.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • NAJVECI!!!

                    Comment


                    • Svaka čast Messiju i Ronaldu, ali dok ne podignu Boginju ne mogu ni prići velikom Dijegu

                      Kako ne navijati za Švabe

                      Spoiler

                      Comment


                      • Oni koji pisaju po Mesiju moraju da shvate koliko se fudbal promenio i da je danas nemoguce da jedan igrac osvoji SP. Da je Di Magia igrao, vrlo moguce da bi osvojili. Ovako trojica oko Lea a ostalo se pogubi cim primi loptu. Pipita ne lici na sebe, Kun ne lici na sebe, Zabaleta je 50% onog iz Sitija, Maske igra za 10 a ovo ostalo nije i nece nikad biti neka klasa. Kad dodas da Sabelja i nije neki selektor, shvatis da je ovo do jaja rezultat za Argentinu. Mislio sam da ce da uzmu dok se Anhel nije povredio. Mesi na ovom SP kad god je dobio loptu, uradio je nesto korisno. Protok lopte krece od zadnje linije koja u Argentini to ocajno radi. Osim Lea niko ne stvara visak kad nema Anhela. Kad odbrana i vezni red ocajno odradjuju distribuciju lopte, ne moze nijedan igrac ofanzivne trojke da bude na maksimumu. Ista prica je i u Portugalu. Da nije Tomas Miler bolji igrac od Kristijana Ronalda zato sto je uzeo SP a ovaj nije prosao grupu? Leo je najbolji igrac danasnjice, to ne vidi samo ko nece isto kao sto je Ronaldo broj 2. Da Leo ima Pekermana ili Bielsu na klupi ispratili bi sve sa 3 komada sa sve gej-strejt alijansom iz Nemacke. Kad je ovo SP u pitanju, Zlatnu je morao da uzme niko drugi do Hames. Sprdao se decko 90 minuta svake utakmice. Nikakav Mesi, Roben a posebno ne Miler ili neki trkac iz Nemacke. Nemci su tim, niko se tu preterano ne izdvaja. Za mene Toni najbolji i najkonstantniji u tom timu kad se sve sabere, ljudi ne vide sta taj covek stvarno uradi tokom utakmice.

                        Sve u svemu ocajno SP jos otkad se Klose izjednacio sa Ronaldom a ovaj gol protiv Brazila je samo so na ranu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako Klose moze sa 36 da osvaja svetsku titulu onda mi moramo da vratimo Vidica koji ce na Evropskom sampionatu 2016 imati 35.

                          Nepismeni novinari stalno koriste termin "zlatna boginja" koji nema veze sa Trofejom svetskog kupa FIFA. Na trofeju su prikazane 2 atlete koji proslavljaju pobedu sa uzdignutim rukama.
                          Na prethodnom trofeju "Kup Zila Rimea" je bila Nika, starogrcka boginja pobede, ali to nema veze sa sadasnjim trofejom na kome nema nikakvih boginja.

                          Comment


                          • Kakve gluposti oko Maradone, kakva sranja. Naravno da je Mesi više nego Maradona, nisam neki fan Mesija ali nisam ni zaslapljen jer oko tog Maradone postoji ogroman hajp, kao "Božija ruka", drogirao se, bio lud, prešao jednom sve sa centra i dao gol....a šta je taj Maradona osvojio ? SP ? OK. Pored toga ? Skudeto sa Napolijem i to je ok, ali je velika laž da Napoli to ne bi uradio da nije bilo njega. Pod A) iza tog kluba je tada stajala jedna od večih svetskih mafija, pod B) Maradona je u toj sezoni postigao 7 golova iz igre i 4 iz penala, što i nije neki uspeh. Sa druge strane taj Mesi je osvojio sve što se osvojiti može, pri tom oborio sve moguće rekorde, dao preko 100 golova za godinu dana (što je kad se poredi sa 11 u sezoni, pa ono....), a pri tom fudbal je danas daleko naprednija igra nego u vreme Maradone.

                            Mesi uvek više nego Maradona.

                            Comment


                            • Neš, kako može tako da se poredi i piše, World Cup je totalno neuporedivo takmičenje i neki drugi svemir u odnosu na klupski fudbal.
                              Zaključak; Miler nije bolji igrač od Ronalda, ali činjenica - jeste bolji igrač od Ronalda na Svetskim prvenstvima koliko god to bilo zbog tima oko njega, a mislim da niko nije pišao po Mesiju nego po Fifinoj odluci za Zlatnu loptu, čitava planeta je svedok tome da je veći broj igrača više doprineo svojim timovima i imao bolji učinak.
                              Jednostavno, to je turnir sam za sebe i ne može se ubacivati nikakav ligaški ili bilo koji drugi učinak u koktel.

                              Comment


                              • Mesi > Maradona

                                ---------------------------------------------------

                                NAJVECI bogotac ove igre, maestro:

                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X