Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bogi View Post
    Gasi holandsku euforiju, 3 nokaut meca sa ocajnom igrom a mislima vec na tronu.

    Maskerano i Romero heroji Argentine!
    Hoces reci da je Argentina nesto posebno odigrala nokaut fazu?

    Comment


    • Igrace Argentinci mnogo disciplinovanije od Brazila, plus mnogo vise trce. Nece biti Nemci apsolutni favoriti i bice nesto otvorenija tekma, jer ovakvu sahovsku partiju sigurno necemo videti u finalu, gde ce Messi imati vise prostora.

      Mada svim sam uz Nemce iako i dalje zalim sto nema Reusa

      Comment


      • EEeeee kako mi je krivo. Sjajno odigran, pre svega taktički perfektan meč... kakav je šef LvG
        A ebi ga morali su dati gol... ovo drugi put nije moglo proći na penale...

        Evo Robena juniora plače ko kiša....

        Šta lupa ovaj Krčmarević da je pravda zadovoljena......pfffffff
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Hoces reci da je Argentina nesto posebno odigrala nokaut fazu?
          Od Holandije sigurno je vise pokazala i zasluzeno ide dalje.

          Romero i Maskerano

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Hoces reci da je Argentina nesto posebno odigrala nokaut fazu?
            Rado cu procitati tvoj odgovor na pitanje kako si to zakljucio.

            Comment


            • Ostaje na Švabama da spreče Gauchose da dođu do titule. Ajmo Nemci, ajde!
              Last edited by Lord Aleksoni; 09-07-14, 23:59.

              Comment


              • Koga trenira ovaj Krčmarević? Kako komentariše sumnjam da je neki stručnjak... ne može Mesi da odigra još jedan loš meč.... pa igrao bi on da ga nisu stavili u džep.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Koja taraba od golmana, svaki bolji golman bi skinuo ona dva suta.Za Vlara sam pretpostavljao da ce da zajebe, tacno mu vidis u faci da je sivonja.

                  Sranje od finala, ne volim ni jedne ni druge a nista mi nece znaciti ko je od njih manje zlo.

                  Comment


                  • Originally posted by Bogi View Post
                    Rado cu procitati tvoj odgovor na pitanje kako si to zakljucio.
                    Ok , moja greska. Postavio sam ti pitanje , a ustvari ti nisi spomenuo Argentinu.

                    Comment


                    • Bas me zanima da li ce Di Maria biti spreman za finale koje se igra u nedelju. Ako on bude spreman sanse za osvajanje Argentine rastu.

                      Comment


                      • Sad sam tek zbunjena... Marić ne voli Nemce?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Sad sam tek zbunjena... Marić ne voli Nemce?
                          Uvek sam bio uz italijansku reprezentaciju, nemacki fudbal tek sam intenzivno poceo da pratim na faksu.U srednjoj sam vise preferirao Italijane i Spance.Jedino Engleze pratim konstantno u poslednjih 7-8 godina.


                          Edit: Da ne spominjem da sam nekad navijao za Barsu.
                          Last edited by Ricma; 10-07-14, 00:05.

                          Comment


                          • Argentina potpuno zasluženo ide dalje, Romero najjači kad je najpotrebnije, Maskerano očekujem od Lea puno više u finalu, još kad bi Di Marija igrao, ma idemooo po titulu
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by Bogi View Post
                              Gasi holandsku euforiju, 3 nokaut meca sa ocajnom igrom a mislima vec na tronu.

                              A Argentina je pokazala sta tacno? Mesijevu briljantnost?
                              sigpic

                              Comment


                              • Idi bre Mariću, bla sam ubeđena da si Pancer... a sigurno si zbog zmije prešao u PL?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X