Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golman Brazila koji je branio 1950. godine, Barbosa, rekao je 2000. da je najveca kazna u Brazilu tridesetogodisnja zatvorska kazna, a da je on svoju kaznu trpeo 50 godina. Cak je mnogo godina nakon meca sa Urugvajem jedna zena sa sinom pri susretu sa njim uperila prstom u Barbosu i rekla sinu da pogleda coveka koji je osramotio drzavu.

    Ne znam da li je ovo veca katastrofa od ''Marakanaca'' iz 1950. ali proci ce godine, mozda i decenije a ova brutalni poraz nece biti zaboravljen. Polufinale, u tvojoj zemlji, zemlji fudbala, podignuta tolika euforija, a onda surovo, ponizavajuce otreznjenje.

    Comment


    • Bravo bre Švabe .. Sada još Holandezi da tazbiju Gauchose pa da gledamo Evropsko finale. I da se razbije tradicija, ni jedna evropska ekipa nije osvojila SP na tlu Amerike ..

      Comment



      • Status jedne Kolumbijske glumice nakon jucerasnje utakmice, Kolumbijci slave pobedu Nemacke posteno.

        Sad mi je jos vise drago zbog ovog debakla zbog one slike koju je neko stavio na prethodnoj strani gde se Luiz smeje Hamesu, a na slici ispod place. E pa sada cutite i trpite torturu i podsmevanje!

        A mi gledali masovno napolju, nas 15-ak se skupilo, uglavnom svi navijali za Brazilce. A kada je pocelo punjenje, osecaj je bio neprocenjiv. Na poluvremenu se broj gledalaca duplo smanjio.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Yo se que no debería decir esto, pero... SIENTO UN FRESQUITO🙈🙈🙈🙈🙈🙈!!! Definitivamente mi Dios no castiga ni con palo ni con rejo como decimos aquí en Colombia!!! La tristeza que sentimos el viernes fue totalmente saldada hoy...Porque una cosa es que nos sacaran 2-1 PERO 7-1???? OH POR DIOS!!!! JUSTICIA DIVINAAAAAA!!! by @carlitosvargasm "Bueno, así terminó el #mundialBrasil2014 que fresquito 😶" via @PhotoRepost_app

          Status jedne Kolumbijske glumice nakon jucerasnje utakmice, Kolumbijci slave pobedu Nemacke posteno.

          Sad mi je jos vise drago zbog ovog debakla zbog one slike koju je neko stavio na prethodnoj strani gde se Luiz smeje Hamesu, a na slici ispod place. E pa sada cutite i trpite torturu i podsmevanje!

          A mi gledali masovno napolju, nas 15-ak se skupilo, uglavnom svi navijali za Brazilce. A kada je pocelo punjenje, osecaj je bio neprocenjiv. Na poluvremenu se broj gledalaca duplo smanjio.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Status jedne Kolumbijske glumice nakon jucerasnje utakmice, Kolumbijci slave pobedu Nemacke posteno.

            Sad mi je jos vise drago zbog ovog debakla zbog one slike koju je neko stavio na prethodnoj strani gde se Luiz smeje Hamesu, a na slici ispod place. E pa sada cutite i trpite torturu i podsmevanje!

            A mi gledali masovno napolju, nas 15-ak se skupilo, uglavnom svi navijali za Brazilce. A kada je pocelo punjenje, osecaj je bio neprocenjiv. Na poluvremenu se broj gledalaca duplo smanjio.
            Kakvo smijanje Luiza!? Pa covjek je trazio da stadion aplaudira Hamesu na njegovim partijama na ovom SP jer je bio vidno razocaran poslije eliminacije Kolumbije. Luiz i Alves mu prisli i pruzili mu podrsku.

            Comment


            • Originally posted by conviction View Post
              Kakvo smijanje Luiza!? Pa covjek je trazio da stadion aplaudira Hamesu na njegovim partijama na ovom SP jer je bio vidno razocaran poslije eliminacije Kolumbije. Luiz i Alves mu prisli i pruzili mu podrsku.
              E onda sam pogresno protumacio sliku, greska, izvinjavam se.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by conviction View Post
                Mnogi ismijavaju Davida Luiza a to je igrač koji daje 200% sebe kada igra za Brazil. Ne može on uvijek da stigne pokriti greške saigrača u odbrani.
                Više je on grešaka napravio, nego što je morao da pokriva. Juče niti je bio kapiten, niti je bio centralni bek. Po ko zna koji put je demonstrirao da ne treba da se spušta niže od defanzivnog midfildera (prepoznali i Benitez i Murinjo) i da kao CB može biti stabilan samo protiv nerazigranih ekipa i ako ima klasu i pravog vođu u vidu Terija ili Silve, takođe i čvrstu liniju sa DMF pozicija. Izuzetno nestabilan lik što se igre tiče, još mu se oni laktovi na svakoj drugoj tekmi otkače. Čelsiju može samo korist da bude što su ga prodali, pogotovo za onoliku sumu - džekpot.
                Ne možeš na istoj utakmici biti i Vidić i Pirlo i Neimar, a on se baš razleteo svuda po terenu.


                Uostalom, on je takav kakav je, a Skolari je morao da vidi kome daje traku i dirigentsku palicu u odbrani.
                Last edited by Abel; 09-07-14, 11:26.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Slažem se sa većim dijelom priče. Na to spuštanje ka protivničkoj polovini terena bi morao trener da mu skrene pažnju. Prisutna i nedisciplina kod Luiza, stoji sve to. Mislim samo da on nije taj koji u Barzilu zaslužuje omalovažavanje.

                    Comment


                    • у праву је Вујадин Бошков:" боље изгубити једанпут са 9/0 него 9 пута са 1/0"*
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCE View Post
                        Ovi Brazilci ako nalete na Van Gala ima da prime petardu samo tako. Murinjo bi sa Hondurasom izvukao bod ovakvim Brazilcima. Samo markiras Nejmara i Oskara i cao Brazil. Premalo kreativnosti za igrace koji nose brazilski dres. Plus neshvatljivo da lik gura prvih 11 vec dve godine i njihove zakrpe i to prema formi od pre dve godine. I onda imas Freda koji je spreman za bavljenje fudbalom rekreativno, Hulka od koga bi i Zervinjo u dresu Arsenala bio korisniji, Paulinja koji ni blizu nije onih rola kojih je ima na kupu konfederacija, Marsela koga ganjaju povrede cele sezone, Danija koji je zreo za francusku ligu, Cezara koji je poslednju sezonu branio u Torontu na 7 utakmica. Da stvar bude jos gora, Skolari nece nista da promeni do god Brazil ucestvuje. I nemoj fresko da se ubacujes da je Skolari tako osvojio vec SP 2002 jer od tada do sada fudbal se okrenuo za 360 stepeni u svakom smislu.
                        Originally posted by PRINCE View Post
                        Nisam mislio da su Holandjani kvalitetni da napucaju Brazilce sa petardom, nego da je Luji Van Gal dovoljno dobar takticar da se posprda sa Brazilcima i njihovom taktikom i igracima koji su isti na svakoj utakmici.

                        Evo sta je vidoviti Prince predvideo u temi za grupu A na sp na sestoj strani.
                        Predvidjao sam da ce primiti petardu od Holandjana jer sam tipovao da ce se sastati vec nakon grupne faze. Nisu se sastali sa Holandjanima, ali zato su naleteli na Nemce i primili sedmicu. Jbg, dosta su se provlacili.

                        Comment




                        • Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X