Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AJooooooooooj

    Comment


    • Pa Roben sam igra, uz malu pomoc od Snajdera.
      Pa jel moguce, da ovoliko nece
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • COSTA RICA
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Da li je moguce sta znaci rec nece lopta u gol,sut od igraca u precku pa napolje
          GIFSoup

          Comment


          • Navas zacarao svoj gol i kada on ne stigne da intervenise nadje se neko drugi.
            Dobro Holandjani, samo fali taj gol.

            Comment


            • Koliko sreće za Kostariku na kraju, spasili se nekako. Muči se Holandija, videćemo da li završavaju u produžecima. Voileo bih da vidim penale psole dugo vremena na ovom SP.

              Comment


              • Roben na kraju nije bio u ofsajdu. Šteta šta sve ne iskoristiše.

                Idemooooo...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sreca pa igra "Kojt", inace bi ovo izgubili

                  Odlicna utakmica, sa puno dinamike-cekaju nas produzeci za uzivanje
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Na kraju ce izgubiti ovo Holandjani.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ako odu na penale, tamo ih čeka Navas, a to nije dobro

                      Comment


                      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                        Kad ce ovi na RTS da stave neke nove mlade komentatore koji vide na primer koji igrac vodi loptu i kako se izgovara njegovo ime
                        Evo na primer kroz ovo SP slusali smo 6 komentatora na RTS-u,po meni i za meen odgovaraju samo njih 2 a to su neprikosnoveni Aca informacija i Milos Krivokapic koji me je odusevio kako je prenosio utakmicu SAD-Belgija,mada me je tu malo nervirao sa onim De Brajne i jos ponekim imenima ali bar ume da se razdere kad ej opasnost blizu,a ne kao Strajinic,Matic i Kovinjalo kom je vreme za spavanje odavno proslo,ne znam zasto mu daju da prenosi meceve ovako kasno.
                        Vlada Mijaljevic je isto los,ali je bolji od navedene 3-ojke

                        Sad ce Holandjani da im uvale 2 komada,ne mogu vise Kostarikanci,umorili su se.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • If the commentators would stop changing player's names i would be so happy
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Kostarika bi bez Navasa davno propala, samo da izdrži do kraja
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Nemoj sad Navase...

                              Comment


                              • Ma ne valja nijedan. Ne znam ih baš po imenima kao ti ali mislim da je taj Krivokapić onaj šta kaže BEsežur. OMG

                                Comment

                                Working...
                                X