Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usao Lepi Olivije, produzeci zicer

    Comment


    • Get that shit outta here
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Nojer!!,Kan ima naslednika,mozda i veceg
        sigpic

        Comment


        • E ovaj Benzema, je bas tragicar. Sve je uradio, ali jedan je M.Noyer
          Velika ekipa pobedjuje i kad ne igra vrhunski
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Desamp glavni krivac za poraz.

            Comment


            • Jednom rukom, ali JEDNOM rukom. Nojer dominira, niko mu ništa ne može.

              Comment


              • Brutala je Nojer, ali ono na kraju bi i Sarapova branila jednom rukom.

                Comment


                • Njemci laganim koracima ka tituli, onako s pola gasa

                  Comment


                  • Kako izvadi ono. Jos mu ide iznad glave, a te lopte su najteze za branjenje. Zao mi Francuza, mislio sam da mogu daleko oni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nemci da su imali ovakve bunkere u ratu,mozda bi bolje prosli

                      Sad se navija za kartel,Cuadrada i kompaniju

                      Comment


                      • Prava Nemacka pobeda.

                        Comment


                        • Ma tako je majstori !!! Panceri su dobili finale pre finala-otrcana fraza, ali je meni prikladna...jbg
                          Tekma nije bila leprsava ali ne umanjuje njen kvalitet
                          Poenta je u tome da su francuzi hebeno jaki i kompaktni...po meni 2-3 favorit za Boginju
                          A takve francuze su moji Nijemci uspeli da umrtve do perfekcije
                          to od oka nije lako videti ali je jako tesko!
                          I za to treba ....I da, ovakvu rutinu i dominaciju je MNOGO lakse izvesti kada prvi das go-faktor srece, ali ni to ne umanjuje uspeh pancercina

                          Comment


                          • Originally posted by blanco View Post
                            Nemci da su imali ovakve bunkere u ratu,mozda bi bolje prosli

                            Sad se navija za kartel,Cuadrada i kompaniju
                            Naravno za Kolumbiju do titule ovaj sastav Brazila i igra da se igra van Brazila ne bi dalje od cetvrtfinala ,ovako neznam mislim da mogu do titule
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Nisam ni očekivao neku fudbalsku ljepoticu s obzirom na prikazano od strane ove dvije ekipe u dosadašnjem dijelu takmičenja ali zadovoljan sam utakmicom. Nijemci, poslije postignutog gola, gledaali da drže konce pod kontrolom u nadi da će im se otvoriti još koja šansa. U drugom poluvremenu Francuzi krenuli nešto otvorenije ali nikako nisu uspijevali konkretno da ugroze gol Nojerai. Osim onog pokušaja Valbuene u prvom i ovom pokušaju Benzeme sada pred sami kraj, ne znam da su Trikolori imali neku ozbiljnu šansu. Nijemci zasluženo i dosta bolje je ovo u odnosu na utakmicu sa Alžirom ali ne i idealno, za očekivati je da podignu nivo igre.

                              Kolumbija se najbolje pokazala od svih ekipa do sada. Večeras su favoriti protiv Brazila, samo je pitanje da li osjećaju ikakav pritisak koji bi im možda mogao napraviti probleme. Brazil mora mnogo bolje večeras kako bi prošao dalje jer ne vidim način njihovog uspijeha ako budu igrali slično kao u prethodnim utakmicama.

                              PS Još bih dodao nešto, impresiniran sam smirenošću Nojera prilikom ovih njegovh intervencija.
                              Last edited by ognjen; 04-07-14, 19:18.

                              Comment


                              • Ja očekujem izuzetno jaku Kolumbiju večeras. Pekerman je to, njegova Argentina je bila najbolji tim 2006, kada su ih Nemci na volšeban način eliminisali. Brazilu će biti potreban sav kvalitet njegovih zvezda da bi prošli u polufinale.
                                Hames Rodrigez protiv Neimara, jedva čekam.

                                Comment

                                Working...
                                X