Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da su englezi pametni, da otpuste Roja i dovedu Klinsmana, a znamo da nisu...
    Mada bi bila katastrofa da jedan nemac vodi Englesku.

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Da su englezi pametni, da otpuste Roja i dovedu Klinsmana, a znamo da nisu...
      Mada bi bila katastrofa da jedan nemac vodi Englesku.
      Feliks Magat 80% prvak Evrope s Engleskom a 100% s Nemackom da ga uzme neko.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Feliks Magat 80% prvak Evrope s Engleskom a 100% s Nemackom da ga uzme neko.
        Da kazes Hajnkes pa ajde, ali Magat... nisam bas siguran.

        Comment


        • Meni ova sinocna utakmica kao i Chile Vs. Brasil najuzbudljivije tekme po emocijama na citavom prvenstvu.
          Bilo je takodje nekoliko extra meceva iz grupa ali ove imaju prednost jer je "Round of 16"
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Da kazes Hajnkes pa ajde, ali Magat... nisam bas siguran.
            Titula sa Volfsburgom, 2 duple sa Bajernom, polufinale LS s jebenim Salkeom. Fudbal u malom prstu ima a vise nije za klubove, ima mladjih i boljih. Iskusan, dusu dao za selektora u ovoj fazi karijere. On je od jednog komada bukovine kakav je Dzeko napravio jednog od pouzdanijih realizatora u Evropi. Zna da igra na vise nacina i u vise formacija. Ima svoj identitet, ne bi slepo kopirao Bajern.
            sigpic

            Comment


            • Ajde Nemci i mozda, ali mislis da bi Englezi trpeli tu vojnicku disciplinu? Mocan je on i meni, samo ne znam koliko njih bi bilo u stanju da ga istrpi.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Ajde Nemci i mozda, ali mislis da bi Englezi trpeli tu vojnicku disciplinu? Mocan je on i meni, samo ne znam koliko njih bi bilo u stanju da ga istrpi.
                Englezi bi trpeli komisiju koju bi cinili Hitler, Staljin i Kim Jong samo da osvoje nesto.
                sigpic

                Comment


                • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Odbrane Tim Howarda vs Belgium

                    GIFSoup

                    Comment




                    • Dovidjenja-prijatno.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Comment


                        • Ovo VIVA na autobusu su iskopirali sa časopisa Politike.

                          Comment


                          • Njemačka: Neuer, Lahm (C), Boateng, Hummels, Höwedes, Schweinsteiger, Khedira, Müller, Kroos, Özil, Klose

                            Francuska: Lloris (C), Debuchy, Evra, Varane, Sakho, Cabaye, Valbuena, Benzema, Griezmann, Matuidi, Pogba
                            Napokon stiže jedan klasik.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Englezi bi trpeli komisiju koju bi cinili Hitler, Staljin i Kim Jong samo da osvoje nesto.
                              Englezi i osvajanje trofeja nije fizicki izvodljivo, ne pomazu tu nikakvi treneri.

                              Steta sto se Brazil i Kolumbija sada sastaju, polufinale bi bilo po meri.
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • Nema Girouda u prvoj, pametan potez, bolje Griezman na krilo, a Benzema u spic.

                                Idemo Francuzi!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X